Visai C. Liégeois Magnifico kavai -40% Žiūrėti
Mėnesio pasiūlymas
Parallel 36 kavos rinkiniai

Pirk daugiau, mėgaukis skania kava ilgiau, o mokėk mažiau.

Iki pasiūlymo pabaigos liko
 • 00

  D.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

Dabar nuolaidos net iki -40%
Mūsų klientų atsiliepimai apie „Parallel 36“
Ačiū. Kultūrimgas, greitad aptarnabkmas. Puiki kava jr gera nuolaida .sėkmės
Labai skani kava. Nenusibostanti
Labai skani kava
Viskas puiku. Greitas pristatymas.
Sodraus gir gilaus skonio kava, kuri vis atranda kelią į mano namus.
Puikiai tinka maišymui su kitomis kavos pupelėmis.
Labai puiki kava! Ačiū!

Apie populiariausią rūšinių kavų mišinį „Parallel 36“

Sukurta gurmanams - patinkanti kiekvienam

Rūšinių kavos pupelių mišinys „Parallel 36“ – populiariausia Parallel kavos linijos kava. Amerikos žemynui dedikuotame mišinyje viena kitą puikiai papildo aukščiausios kokybės arabikos kavos iš Salvadoro ir Brazilijos. Paruošta kava itin sodraus aromato, subtiliai juntamos šokolado, žemės riešutų, medienos ir gėlių natos.

 

KILMĖ

Salvadoras ir Brazilija

KAVOS RŪŠIS

Rūšinių arabikos pupelių mišinys

SKRUDINIMO LYGIS

Vidutinis

SKONIO PALETĖ

Šokoladas, Žemės riešutai, Mediena, Gėlės

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu vis dar abejoji, ar verta įsigyti kavos rinkinį, skaityk atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus šia tema.

Įsigydamas kavos rinkinį, vienu kartu įsigyji daugiau kavos už mažesnę kainą ir mėgaujiesi kava ilgiau.

Kava įprasto maisto produktams galiojimo laiko neturi, nes ji negali sugesti. Tačiau dažnai gamintojai nurodo rekomenduojamą datą, iki kurios kava yra vis dar aromatinga ir skani gerti. Ji svyruoja nuo 12 iki 18 mėnesiu po skrudinimo datos.

Geriausia kavą laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių. Tiesa, galima pasinaudoti specialiais vakuuminiais indais, skirtais kavai. Tuomet kava visiškai apsaugota ne tik nuo drėgmės ir saulės, bet ir nuo oro, ir taip ilgiau išlieka šviežia.

Tai priklauso nuo kavos porcijos vienam puodeliui. Standartiškai vienai kavos porcijai yra naudojama apie 10 g kavos. Iš 1 kg kavos pakelio gausite apie 100 kavos porcijų. Jeigu mėgstate dvigubą kavos porciją – dalinkite iš dviejų.

Rinkdamiesi kavą, atkreipkite dėmesį į:

1. Kavos tipą. Jeigu norite švelnesnio skonio kavos, rinkitės 100 % arabikos mišinius. Jeigu pageidaujate aštresnio skonio – rinkitės arabikos ir robustos mišinius. Jeigu norite kažko išskirtinio ir itin gurmaniško – rinkitės rūšines kavas.
2. Kavos regioną. Jeigu mėgstate labiau tradicinį kavos skonį, rinkitės Pietų Amerikos arba Azijos kavas. Mėgstantiems vaisiškas, uogiškas kavos natas arba norintiems kažko egzotiško, rekomenduojame Afrikos bei Centrinės Amerikos kavas.
3. Apdorojimo būdą. Jeigu renkatės rūšinė kavą, atkreipkite dėmesį į apdorojimo būdą: sausuoju būdu apdorota kava bus saldesnė ir sultingesnė, drėgnuoju būdu – vaisiškesnė ir ryškesnė, "tyresnė".
4. Kavos skrudinimą. Kuo tamsiau skrudinta kava – tuo labiau ji primins itališkos kavos skonį: bus juntama kaip aštresnė ir kartesnė. Kuo šviesesnis skrudinimas – tuo kava bus vaisiškesnė, uogiškesnė.
5. Skonines natas. Paprasčiausia kavą pasirinkti pagal dominuojančias skonio natas ir skonio aprašymą. Šiuo metu skaniau skamba šokoladas, kakava ir karamelė ar mėlynės, juodieji serbentai ir vanilė?