SAVAITĖS PASIŪLYMAS

Kavos kapsulės

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Kodėl skiriasi skirtingų gamintojų kapsulių kainos?/Ar verta ieškoti pigesnių kapsulių alternatyvų?

Kapsulių kaina priklauso nuo kelių sudedamųjų dalių. Pirmiausia - kavos rūšis ir jos kokybė. Kuo kava kokybiškesnė, retesnė, įdomesnė - tuo kaina yra didesnė. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į pačios kapsulės kokybę ir iš ko ji yra pagaminta. Šiuo metu brangesnės kapsulės yra tos, kurios padarytos iš greitai suyrančio plastiko (“draugiškos gamtai”). Vidutinėje kainų kategorijoje atsiduria “laiko patikrintos” bei klientų dėl kokybės ir kainos santykio pamėgtos kapsulės.

Be abejo, rinkoje yra itin pigių alternatyvų. Deja, pasitaiko atvejų, kai kavos gaminimo metu jos lūžti. Tai ne tik turi įtakos kavos skoniui, bet ir kavos aparato naudojimui. Įstrigusios lūženos gali tapti rimta gedimo priežastimi. Deja, tokiu atveju negalioja net ir garantinės priežiūros taisyklės.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Ar kapsulėse naudojama tirpi kava?

Ar kapsulėse naudojama tirpi kava, priklauso nuo jų gamintojo ir gėrimo tipo. Juodos kavos gėrimams dažniausiai yra naudojama netirpi kava, tuo tarpu pieniškų gėrimų kapsulių sudėtyje gali būti ir tirpios kavos.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kokios kapsulės tinka mano kavos aparatui?

Įsigyjant kapsules, reikėtų žinoti, kokiame kavos aparate jos bus naudojamos. Mūsų asortimente rasite dviejų tipų kapsules - Dolce Gusto ir Nespresso. Būtent šie pavadinimai nurodo, kokia yra kapsulės forma. Mūsų puslapyje šią informaciją galite rasti prie kiekvieno kapsulių aprašymo.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie kavos kapsules

Šviežiai sumalta kava užpildytos ir užvakuumuotos kapsulės – tikras išsigelbėjimas skubantiems, bet norintiems mėgautis puodeliu kokybiškos ir skanios kavos. Tai vienas paprasčiausių ir greičiausių kavos paruošimo metodų – Jums tereikia įdėti pasirinktos kavos kapsulę į specialų kapsulinį kavos aparatą, paspausti mygtuką ir Jūsų puodelyje pakvimpa aromatinga kava! Nesuklysime sakydami, kad šiandien vienas populiariausių kavos tipų yra būtent kavos kapsulės. 

Šis kavos paruošimo metodas ne tik padės sutaupyti laiko, tačiau yra ypač švarus ir patogus – panaudotos kavos tirščių nereikia valyti nuo puodelio ar kavos aparato sienelių, nes viskas lieka panaudotoje kapsulėje. Kavos aparatui taip pat visiškai nereikia kasdienės priežiūros – tik papildyti vandens bei išmesti kapsulę. Tai leis sutaupyti laiko ir jį skirti mėgstamai veiklai. 

Be to, kavos kapsulės leidžia mėgautis plačia gėrimų įvairove – kremiškuoju espresso, kvapnia juoda kava, pieniškais kavos ar saldžiais kakaviškais bei šokoladiniais gėrimais – ir taip pažinti įvairias aromatines bei skonio natas, kuriose savo mėgstamiausias atras kiekvienas. 

Geriausios kavos kapsulės Jums: kaip išsirinkti? 

Kavos pasaulyje egzistuoja daugybė įvairių kapsulinių sistemų bei aparatus gaminančių prekinių ženklų, o kapsulių įvairovė – dar didesnė. Suprantame, jog išsirinkti labiausiai Jums patiksiančias kavos kapsules yra nelengva užduotis, tad apžvelgsime tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kapsules kiekvieno skoniui.

Kokią kapsulių sistemą naudojate? Būtent nuo to priklauso, kokių kapsulių jums reikia. Skirtingi kapsuliniai kavos aparatai naudoja skirtingas kapsules, tad jei vienos tinka konkrečiam aparatui, jos netinka kitam. Populiariausios kapsulinės sistemos yra dvi – tai Nescafe Dolce Gusto ir Nespresso

Nescafe Dolce Gusto kavos aparatai išsiskiria žaismingu dizainu bei šiai sistemai skirtų kapsulių gausa, kurios skirtos įvairiems gėrimams gaminti. Dolce Gusto kapsulės – tai ne tik klasikinė espresso ar juoda kava, bet ir įvairiausi gėrimai su pienu – nuo cappuccino iki karamelinės latte macchiato, karšto šokolado ir netgi kakavos. 

Nespresso kavos aparatai – puikus pasirinkimas espresso ir juodos kavos entuziastams, o modeliai su pieno talpomis patenkins ir pieniškų gėrimų mėgėjų poreikius. Nespresso kapsulės yra itin populiarios visame pasaulyje, todėl įvairūs kavos gamintojai vis dažniau į savo asortimentą įtraukia ir jas.

Kavos Draugo internetinėje parduotuvėje rasite platų abiems sistemos skirtų kapsulių pasirinkimą. Rinkdamiesi kavą parduotuvėje, visuomet atkreipkite dėmesį į informaciją ant kavos pakuotės, kad nesuklystumėte įsigydami jūsų kapsuliniam kavos aparatui netinkančių kapsulių.   

Tiesiog juoda, aromatizuota, o gal su pienu? Kapsulėse esančios kavos sudėtis gali būti skirtinga – daugelis kapsulių pripildytos šviežiai sumalta kava be jokių pridėtinių medžiagų, tačiau siekiant suteikti kavai papildomo išskirtinio skonio, kava kapsulėse gali būti aromatizuota. Pieniškų gėrimų mėgėjams skirtos kavos kapsulės su pieno milteliais. Svarbu pažymėti, kad pieno milteliai gali būti pateikiami mišinyje su kava vienoje kapsulėje arba atskirose kapsulėse. Pastaruoju variantu gaminant kavą ruošimas vyksta per du etapus – vieną kartą daroma kava, kitą – gaminamas pienas.

Arabika ar robusta? Nemažiau svarbus kriterijus renkantis individualiai skonių paletę atitinkančią kavą yra kavos rūšis. Pasaulyje šiuo metu labiausiai paplitusios dvi kavos pupelių rūšys – arabika ir robusta. Arabikos pupelės pasižymi didele porūšių ir skonių įvairove, švelnesniu ir išraiškingesniu, subtilesniu skoniu, kuris neretai yra vaisiškesnis nei robustos; šios pupelės taip pat turi mažiau kofeino. Tuo tarpu robustos kavos pupelės yra kartesnės, tirštesnio kūno ir turi daugiau kofeino. Tad tie kurie dažniausiai geria juodą kavą ir nori pajusti skonių įvairovę gali drąsiai rinktis kavos kapsules su arabika. Vis dėlto, jei norisi ypač subalansuoto skonio, kuomet natūralus arabikos vaisiškumas yra sumažinamas pasitelkiant robustai būdingas kartesnes natas, rinkitės arabikos mišinius su robusta. Mišinys su robusta pasižymi intensyvesniu skoniu, pilnesniu kūnu bei puikiai dera su pienu.

Espresso, americano, o gal cappuccino? Kavos kapsulių gamintojai įprastai nurodo, kokiam kavos receptui sukurtos konkrečios kapsulės. Nurodoma, koks kiekis vandens turėtų būti pasirinktas, norint išgauti optimalų, tam receptui būdingą skonį. Tačiau galutinį rezultatą puodelyje lemia ne tik pasirinktas porcijos dydis, tačiau ir tai, jog skirtingiems receptams skirtose kapsulėse esanti kava yra skirtinga. 

Skiriasi kavų mišinio sudėtis, kilmė, kavos kiekis kapsulėje. Vieniems receptams naudojama kava sumalta smulkiau – tirštesniam, kartesniam skoniui, kuris dažniausiai sutinkamas gaminant į espresso panašius gėrimus, kitiems  receptams kava sumalta stambiau – švelnesnei ir vaisiškesnei juodai ar lungo tipo kavai. Espresso kapsulės paprastai pasižymi intensyviu skoniu, pilnu kūnu, o lungo kapsulės – šiek tiek švelnesnės ir pritaikytos mėgautis ilgiau. 

Latte Macchiato, cappuccino ar kitos kapsulės su pienu yra specialiai pritaikytos pieniškų gėrimų mėgėjams, o pieno milteliai gali būti pateikiami atskirose kapsulėse arba sumaišyti vienoje kapsulėje su tirpia kava.

Kokia kava man skani? Atrodo, dar visai neseniai kapsulinė kava nebuvo ta, kuriai būtų keliami aukšti kokybės reikalavimai, tačiau pasaulyje sparčiai plintant kavos kultūrai ir populiarėjant aukštos kokybės rūšinei kavai, dėmesys pradėtas skirti įvairiems kavos ruošimo metodams, o tarp jų ir kapsulių kavai. Vienas iš kavos kokybės požymių – tai kilmės atsekamumas bei išsamios informacijos apie produktą pateikimas. Kava mus pasiekia iš viso pasaulio, tačiau žinant skirtingų regionų kavų ypatybes, lengviau pasirinkti mėgstamą rūšį: štai kavos iš Pietų ar Centrinės Amerikos pasižymi klasikinėmis šokolado, riešutų, karamelės natomis, tad tie, kurie vertina tradicinį skonį, gali neabejodami rinktis kapsules, kurių sudėtyje yra kavos iš tokių šalių kaip Brazilija, Kolumbija ar Meksika. Jei vis dėlto esate vaisiškų, gaivių kavų mėgėjas – rinkitės kavą iš Afrikos žemyno šalių. Gėlinės, uoginės Etiopijos ar Kongo DR kavų natos sužavės savo aromatu ir lengvu, arbatiniu kūnu. Na, o jei norisi gilaus, prieskonių skonio – Jūsų lauks kava iš pietryčių Azijos. Indonezijos kavos turinčios kapsulės nustebins žemiškomis, sodriomis natomis, neįprastais poskoniais ir specifiniu aromatu. 

Ne ką mažesnę įtaką skoniui turi ir kavos pupelių skrudinimo laipsnis. Jei mėgstate lengvą, subtilaus skonio kavą – rinkitės kapsules, užpildytas šviesaus skrudinimo malta kava. O jei norisi tirštesnio kūno kavos, kuri pasižymi lengvu kartumu ir intensyvesniu skoniu, atkreipkite dėmesį į vidutinio tamsaus ir tamsaus skrudinimo kavas. Subalansuoto skonio ir vidutinio stiprumo kavos mėgėjams siūlome vidutinio skrudinimo kavą

Kavos ypatybės. Renkantis kavos kapsules atkreipkite dėmesį ir į kitas ypatybes. Viena jų – kapsulės be kofeino. Kai kurie iš mūsų dėl sveikatos būklės, fiziologinių procesų ar pernelyg didelio jautrumo yra priversti atsisakyti produktų, prisotintų kofeinu. Tačiau kavos mėgėjams egzistuoja puiki išeitis – kava be kofeino. Iš mūsų turimų kapsulių kavos kofeinas pašalintas tik natūraliais būdais, nenaudojant pavojingų cheminių tirpiklių, todėl jas rinktis saugu. 

Renkantis kavą svarbu atsižvelgti ir į kavos auginimo ypatumus. Mūsų asortimente rasite ekologiškų kapsulių, kuriose esanti kava užauginta atsakinguose ūkiuose nenaudojant cheminių trąšų bei išsaugant natūralią biosferą. 

Kitas dažnai sutinkamas kavos žymėjimas – kavos su sąžiningos prekybos (angl. fairtrade) simboliu. Tokias kavas eksportuojančios įmonės prisideda prie visuomeninio judėjimo, siekiančio kovoti su darbuotojų išnaudojimu ir grindžia savo prekybą skaidrumu, kas teigiamai veikia besivystančiose šalyse gyvenančių žmonių ekonominę padėtį bei socialinį gyvenimą. Remiantis sąžiningos prekybos principais kavos plantacijose dirbantiems asmenims mokamas skaidrus, standartus atitinkantis darbo užmokestis ir užtikrinamos žmogaus teisės darbo srityje. 

Dar vienas specialus žymėjimas, prisidedantis prie tvaraus vartojimo – Atogrąžų miškų aljanso sertifikatas (angl. Rainforest Alliance Certified) – žymimas logotipu su žalia varle, kurios egzistavimas ekosistemoje yra šios sveikatos požymis – nurodo, kad ūkis atitinka griežtus sertifikavimo standartus, reikalaujančius užtikrinti ilgalaikį gamtos, socialinį ir ekonominį darnumą, ir savo veikloje ūkininkai privalo apsaugoti bioįvairovę, tausoti gamtos išteklius, darbininkams mokėti bent minimalų uždarbį. Mūsų asortimente rasite šiuo ženklu pažymėtų kavos kapsulių.

Geriausi kavos kapsulių pasiūlymai. Tam kad savo mėgstamomis kavos kapsulėmis galėtumėte mėgautis nepertraukiamai, Kavos draugas nuolat siūlo įvairias akcijas bei geriausius pasiūlymus. Kavos kapsulės su akcija suteiks galimybę mėgautis mėgstama kava už prieinamą kainą. Na, o jei kapsulių kava džiaugiasi visa šeima arba norite nuolatos turėti pakankamai kapsulių, kad netikėtai jų nepritrūktumėte – siūlome Jums įsigyti kapsulių rinkinius. Kavos kapsulių rinkiniai visuomet padės sutaupyti!

Populiariausia ir geriausiai įvertinta kava. Jei vis dėlto tinkamas kapsules išsirinkti sunku, visuomet galite pasikliauti mūsų kavos mėgėjų bendruomene ir rikiavimo funkcijos pagalba pamatyti, kurios kapsulės šiuo metu yra populiariausios ir geriausiai įvertintos.

Kavos Draugo asortimente žinomiausi kavos kapsulių prekiniai ženklai

Mūsų siūlomas kapsulių asortimentas nuolat plečiasi ir pildosi naujais kavos pasaulio skoniais. Bendradarbiaujame tiek su garsiausiais pasaulinio lygio prekiniais ženklais, tiek su rinkos naujokais, kuriančiais išskirtinius produktus. Tad susipažinkime su geriausiais kavos kapsulių gamintojais:

Kavos Draugas – mūsų pasididžiavimas ir ilgamečio darbo rezultatas – jūsų jau pamėgta ir įvertinta Caprisette kavos mišinių linija. Tai skirtingų skonių mišiniai, skirti skaniam kasdienės kavos puodeliui. Dabar ne tik kavos pupelės ir malta kava, bet ir Caprisette kavos kapsulės, skirtos Nespresso kavos aparatams

Charles Liegeois – mūsų ilgamečiai partneriai ir vienas didžiausių skrudintojų Belgijoje, siūlančių plačią kapsulių įvairovę tiek Nescafe Dolce Gusto kavos aparatams, tiek ir Nespresso kavos aparatams. Mėgaukitės tiek espresso ar juoda kava, tiek ir gėrimais su pienu.

Nescafe Dolce Gusto vieno didžiausių pasaulyje maisto ir gėrimų gamintojo Nestlé prekinis ženklas, išsiskiriantis kapsulių rūšių gausa: nuo ristretto, espresso, lungo iki cappuccino, flat white, karšto šokolado ir netgi kakavos. Verta paminėti ir rūšinių kavų asortimentą, skirtą tikriems kavos gurmanams – kavą iš Meksikos ir Kolumbijos. Dar viena asortimento naujovė – kavos kapsulės su augalinio pieno milteliais netoleruojantiems laktozės: su midolų pienu, avižų pienu ir kokosų pienu

Starbucks – visame pasaulyje žymus kavinių tinklas ir skrudintojai, kurie kviečia paragauti unikalių receptų ir mėgautis kiekvienu kavos puodeliu lyg kavinėje. Starbuck kavos kapsulių rasite čia

Verum – kavos entuziastų įkurtas prekinis ženklas, gaminantis kavos kapsules be kofeino ir papildantis gėrimus supermaistu ir vitaminais. Išbandykite grožio kavos kapsules ir energizuojančias kavos kapsules, skirtas Nespresso kavos aparatams. 

Barzini – olandų prekinis ženklas, gaminantis itališko stiliaus kavos pupeles bei kavos kapsules ir apdovanotas Atogrąžų miškų aljanso sertifikatu. Barzini kavos kapsulės skirtos Nespresso kavos aparatams. 

Sealpod – tai daugkartinio naudojimo kapsulių sistemų pradininkas. Šios daugkartinės kavos kapsulės leidžia eksperimentuoti su skirtingomis sumaltos kavos rūšimis bei prisideda prie tvaraus vartojimo puoselėjimo. Skirtos tiek Nescafe Dolce Gusto kavos aparatams, tiek ir Nespresso kavos aparatams. 

Priedai

Kavos draugo asortimente rasite ir ypatingus priedus savo kavos kapsulėms. Siūlome elegantiškus laikiklius, kurie papuoš kiekvienos virtuvės interjerą. Kavos kapsulių laikikliai ne tik atrodys dailiai, bet ir sutaupys vietos bei leis matomoje vietoje patogiai laikyti kavos kapsules. Turime įvairių formų ir dydžių laikiklių tiek Dolce Gusto kapsulėms, tiek ir Nespresso kapsulėms. 

Pabaigai 

Tikimės, kad dabar jums bus lengviau išsirinkti jums tinkančias kavos kapsules. Jeigu vis dar sunku išsirinkti geriausias kavos kapsules, Kavos Draugo konsultantai su malonumu suteiks išsamią konsultaciją – susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu arba apsilankykite mūsų salonuose. 

Skaityti daugiau