SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Registruokis ir laimėk NIVONA kavos aparatą!  Sužinok daugiau.

Automatiniai kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Pieno talpos dydis
Ypatybė
Apdorojimas
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Kuris kavos aparatas yra geriausias?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra. Renkantis kavos aparatą, gali padėti statistiniai duomenys - šį pirkinį žmonės perka maždaug 5-7 metams. Kodėl šis faktas svarbus? Nes tokiam laikotarpiui svarbu įsigyti patikimą ir, svarbiausia, visus poreikius atitinkantį modelį. Be to, kiekvieno kliento norai ir lūkesčiai yra skirtingi, tad sakome atvirai - tai, kas tinka jūsų kolegoms ar kaimynams, ne visada bus tinkamiausias variantas jums ir jūsų šeimai.

Visuomet rekomenduojame atvirai papasakoti apie savo lūkesčius pardavėjui. Tam, kad būtų lengviau savo norus suprasti ir įvardinti, pagalvokite:

 1. Kokią kavą labiausiai mėgstate - juodą, espresso ar visuomet renkatės vieną iš pieniškų kavos gėrimų? Yra prekinių ženklų, kurių technologijos sukurtos tam, kad gautumėte tobulą espresso gėrimą. Taip pat yra galimybė rinktis iš skirtingų pieno sistemų, kurios yra pritaikytos skirtingiems poreikiams.
 2. Kiek vietos kavos aparatui planuojate skirti savo namuose? Gali pasirodyti, jog tai tik detalė, bet visgi susiduriame su atvejais, kuomet klientams išsirinkus labiausiai lūkesčius atitinkantį kavos aparatą, tenka spręsti dilemą, kaip jį sutalpinti jam numatytoje nišoje.
 3. Ko tikitės iš savo naujojo kavos aparato? Jei esate nusižiūrėję kokį nors modelį internete arba naudojotės svečiuose, paminėkite tai pardavėjui. Jei tai nebe pirmas jūsų kavos aparatas, tuomet net neabejojame, jog žinote, kokios savybės jums svarbios, į ką norite atkreipti dėmesį. Naujausios technologijos, itin tylus veikimas, išskirtinai paprasta priežiūra - viskas yra įmanoma!

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuri pieno sistema yra pati patogiausia?

Renkantis automatinį kavos aparatą, patariame pasvarstyti, kaip dažnai bus gaminami pieniški gėrimai, kokį biudžetą planuojate skirti kavos aparatui ir kokios kokybės pieniškų kavos gėrimų tikitės? Pagal šiuos kriterijus, kiekviena pieno sistema atitinka specifinį kliento profilį: Garinis (rankinis) kapučinatorius. Dažnai sutinkamas vidutinės kainų kategorijos kavos aparatuose. Šiuo būdu pasigaminti pieno putą nėra sudėtinga, vis dėl to reikia šiek tiek žinių ir praktikos. Kavos aparatus su gariniu pieno plakikliu renkasi klientai, kurie nori įsigyti kavos aparatą už mažesnę kainą ir turėti galimybę retkarčiais pasigaminti pienišką gėrimą. Taip pat, rankinio pieno putos gaminimo proceso neišsigąsta turintys patirties kavos gaminime. Automatinė pieno sistema su žarnele arba integruota pieno talpa. Ši pieno sistema yra viena populiariausių ir mėgstamiausių. Jos ypatumas - galimybė pasigaminti pieniškus gėrimus be didelių įgūdžių ir, dažnai, vos vienu ar dviem mygtuko paspaudimais. Pieno sistemą su žarnele labiausiai mėgsta klientai, kurie nori itin paprastos priežiūros ir kokybiškos pieno putos. Tuo tarpu integruota pieno talpa praverčia tiems, kurie šalia kavos aparato neturi vietos pieno pakeliui ir nori mėgautis puikia pieniška kava. Latte go sistema. Tai naujausia pieno sistema, pasižyminti išskirtinai paprasta priežiūra. Užtenka vos praskalauti ir pieno indas lieka švarus. Šioje sistemoje nėra kapučinatoriaus, todėl vengiantiems daug laiko skirti kavos aparato priežiūrai - ši sistema gali tapti pačia patogiausia.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo skiriasi keraminis ir nerūdijančio plieno malūnai?

Yra įvairių nuomonių, kuomet diskutuojama, kuris iš šių malūnų tipų yra geresnis. Vis dėlto, visi malūnai yra pritaikyti pagrindinei jų funkcijai, t.y. sumalti pupeles ir šią funkciją atlieka tinkamai. Jei kavos aparatą naudosite namuose ir per dieną pagaminsite iki 20 puodelių, tuomet malūno pasirinkimas didelės įtakos neturės. Visgi, yra keli kiekvieno malūno išskirtinumai.

Keraminis malūnas:

 • Priklausomai nuo padėties kavos aparate gali būti tylesnis;
 • Ilgai ir pastoviai dirbant, mažiau įkaista ir papildomai nešildo (nedegina) pupelių.
Nerūdijančio plieno malūnas:

 • Laikomas ilgaamžiškesniu ir atsparesniu, kuomet yra gaminami itin dideli kiekiai kavos;
 • Gali būti mažiau jautrus į kavą papuolusioms šiukšlėms (neskrudintos kavos pupelėms, akmenukams ir pan.)

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kada galime vadinti kavos aparatą automatiniu?

Automatiniu kavos aparatu vadinami tokie kavos ruošimo prietaisai, kurie turi integruotą malūną ir kavos virimo mechanizmą.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie automatinius kavos aparatus 

Aromatingą ir skanią kavą automatiniai kavos aparatai paruošia vos vienu palietimu. Šio tipo kavos ruošimo prietaisai naudoja espresso technologiją ir į aparatą integruotus kavos malūnus, todėl kiekvienam kavos puodeliui pupelės malamos atskirai. Paspaudus kelis mygtukus, kasdien galima mėgautis skirtingais kavos gėrimais be didelių pastangų. „Kavos draugo“ asortimente esantys automatiniai kavos aparatai skirtingi, tačiau atrinkti taip, kad kiekvienas kavos mylėtojas galėtų rasti tinkamiausią savo namams ar biurui.

Daugybė gėrimų receptų viename kavos aparate

Automatiniai kavos aparatai šiandien gali būti patys įvairiausi. Yra automatinių kavos aparatų, kurie ruošia tik juodas kavas: espresso, daugeliui įprastą juodą kavą, taip pat espresso lungo, ristretto ar americano. Yra automatinių kavos ruošimo prietaisų, kurie neapsiriboja juoda kava ir gamina gėrimus su pienu. Integruota pieno sistema leidžia paruošti daugelio mėgstamas pieniškas kavas latte ir cappuccino. Pilnai automatiniai kavos aparatai gamina dar daugiau skirtingų gėrimų, o kai kurie jų gali paruošti daugiau nei 20 skirtingų kavų su galimybe koreguoti receptus pagal individualius poreikius ir juos išsaugoti. Tačiau viskas priklauso nuo integruotos pieno sistemos tipo. Apie jas – žemiau. 

Skirtingos pieno sistemos: nuo garų antgalio iki automatinio valdymo

Automatiniuose kavos aparatuose pieno sistemos gali būti kelių skirtingų tipų – nuo garinio kapučinatoriaus iki integruotos pieno talpos. Tam, kad būtų lengviau išsirinkti prietaisą, apie dažniausias pieno sistemas bei jų skirtumus pasakojame šiek tiek plačiau:

Garinis kapučinatorius

Garinis kapučinatorius arba garų antgalis laikomas klasikiniu pieno plakimo įrankiu, kurį bene dažniausiai galima pamatyti kavinėse. Jo veikimo principas pakankamai paprastas: antgalis yra įkišamas į pieną ir įjungiami karšti garai. Būtent oro ir karštų garų pagalba pienas yra įkaitinamas, o šiek tiek judinant puodelį pienas yra išplakamas ir taip sukuriama daugelio mėgstama pieno puta. Garinis kapučinatorius reikalauja šiek tiek specifinių žinių ir praktikos, tačiau pramokus juo naudotis paprasta.

Jei namuose norite pasijusti tikru barista, kavos draugai rekomenduoja dairytis prietaiso iš Philips arba De‘Longhi kavos aparatų kolekcijos.

Automatinė pieno sistema

Automatinė pieno sistema pieną išplaka ir putą paruošia be Jūsų įsikišimo. Užtenka pasirinkti norimą kavos gėrimą, paspausti mygtuką ir išplaktas pienas bus automatiškai supiltas tiesiai į puodelį. Tačiau verta pabrėžti, kad automatinė pieno sistema taip pat gali būti kelių tipų: su žarnele arba integruota pieno talpa. Kuo jos skiriasi?

 • Automatinės pieno sistemos žarnelė gali būti prijungta prie specialios pieno talpos, įmerkiama į indą su pienu ar netgi tiesiai į pieno pakelį. Dėl to ši pieno sistema yra itin universali. Kita žarnelės dalis būna tiesiogiai sujungta su piltuvėliu, todėl plaktas pienas subėga tiesiai į puodelį. Naujausi kavos aparatų modeliai turi ir integruotą pieno sistemos skalavimo bei valymo funkciją – užtenka paspausti mygtuką ir pieno sistema kartu su žarnele yra praskalauajamos. 
 • Pieno plakimo sistema su integruota talpa dažniausiai sutinkama italų gamintojų automatiniuose aparatuose. Užtenka pripildyti talpą pienu ir pasirinkti norimą gėrimą. Privalumas – paruošus gėrimus, pieno talpą galima lengvai atskirti nuo prietaiso ir laikyti šaldytuve. 

Norintiems kavos aparato su automatine pieno sistema, kavos draugai rekomenduoja rinktis iš JURA, Melitta, Philips ar De‘Longhi kavos aparatų lentynų.

Pritaikymas individualiems skoniams

Daugelis „Kavos draugo“ lentynose esančių automatinių kavos aparatų turi ir dar vieną, klientų ypač vertinamą funkciją. Tai galimybė reguliuoti aparato nustatymus pritaikant gėrimą individualiam skoniui bei juos išsaugoti. Reguliuoti galima gėrimo stiprumą, kavos pupelių malimo rupumą, gėrimo kiekį, pieno putos konsistenciją, kartais net ir vandens temperatūrą. Tai ne tik galimybė susikurti gėrimą pagal individualius skonius, bet ir smagus kūrybinis procesas, kaskart eksperimentuojant naujais skoniais.

Net 2 gėrimai ruošiami vienu metu

Tai dar viena priežastis, dėl kurios automatiniai kavos aparatai tokie mėgstami. Naudodamiesi jais sutaupysite laiko ir šio daugiau liks mėgavimuisi kava ir pokalbiui su draugu ar kolega. Kai kurie automatiniai kavos aparatai ruošia ne tik po 2 juodų kavų gėrimus, bet netgi ir pieniškus gėrimus. Tad pasirinkus tokį automatinį aparatą, vos vienu prisilietimu galėsite paruošti dvi porcijas gardžios latte, capuccino, karšto šokolado ar kitos mėgstamos pieniškos kavos.

Šią funkciją galite rasti daugelyje „Kavos draugo“ lentynose esančių aparatų modelių. Tarp jų: JURA, Melitta, De‘Longhi, Philips, Nivona bei De‘Longhi automatinių kavos aparatų modeliai.

Tinkami skirtingo dydžio puodeliams

Daugelis automatinių kavos aparatų turi reguliuojamą kavos piltuvėlį, kurį lengva pritaikyti skirtingo aukščio puodeliams. Tai dar viena priežastis, dėl kurios šie kavos ruošimo prietaisai tokie populiarūs ir mėgstami. Juk kava, geriama iš mėgstamo puodelio, visada skanesnė, ar ne?

Išmanus valdymas programėle

Kai kurie automatiniai kavos aparatai būti valdomi ne tik prietaiso skydelyje, bet ir specialiai jam skirtos programėlės pagalba telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Mobili programėlė leidžia kurti ir programuoti skirtingus receptus, priskirti juos keliems asmenims bei sekti aparato priežiūros programos eigą net ir per atstumą. Tiesa, šią funkciją turi ne visi automatiniai kavos aparatai, tad norint džiaugtis visiškai inovatyviu prietaiso valdymu, gali tekti už tai sumokėti atitinkamą kainą.

Norintiems išmaniai valdomo automatinio kavos aparato, kavos draugai rekomenduoja rinktis JURA, Nivona, Siemens, naujesnius Melitta arba De‘Longhi kavos aparatų modelius.

Priežiūros ypatybės

Prižiūrėti automatinius kavos aparatus taip pat yra daug paprasčiau nei kitus kavos ruošimo prietaisus. Pirmiausia dėl to, kad apie valymo poreikį šie kavos aparatai praneša specialiomis indikacijomis valdymo skydelyje. Tad nereikia nuolat tikrinti kada prisipildys kavos tirščių indas, kada baigsis vandens atsargos ar kada prietaisui reikalingas nukalkinimas.

Naujesni kavos aparatų modeliai taip pat turi ir automatinę pieno sistemos valymo programą, leidžiančią be mėgautis prietaiso švara vos per kelias minutes poros mygtukų paspaudimu. Valymo programos metu dažniausiai atliekamas skalavimas bei valymas, nuriebalinant paviršius ir panaikinant bakterijas. Viskas atrodo daug paprasčiau, kai to atlikti nereikia patiems.

Lengvas pritaikymas interjere

Dar vienas dalykas, kurį norisi pabrėžti – išskirtinis automatinių kavos aparatų dizainas ir galimybė juos derinti skirtinguose interjeruose. Tai daryti galima atsižvelgiant į prietaiso spalvas ir išorinį dizainą, tačiau Kavos Draugas dėmesio siūlo skirti ir prietaiso tipui. Automatiniai kavos aparatai gali būti dviejų tipų: įmontuojami į baldus arba laisvai pastatomi patinkančioje vietoje. Renkantis įmontuojamą kavos ruošimo prietaisą, vertėtų iš anksto numatyti jo vietą virtuvėje ir atsižvelgti į nurodytus prietaiso matmenis. Tuo tarpu laisvai pastatomi kavos aparatai gali būti integruojami į bet kurią namų virtuvės vietą.

Jei kyla klausimų dėl prietaiso dydžio, matmenų, montavimo ypatybių ar derinimo interjere, kavos draugai pasiruošę atsakyti ir padėti rasti tinkamiausią kavos ruošimo prietaisą Jūsų namams.

Tinkami ir namams, ir verslui

Kavos draugai žino, kad gera kava mėgautis norisi ne tik namuose. Todėl skubame priminti, kad automatiniai kavos aparatai mėgstami ir vertinami ne tik dėl daugelio automatiškai valdomų funkcijų, bet ir jų pritaikymo skirtingiems poreikiams. Pavyzdžiui, kai kurie automatiniai kavos aparatai turi padidintas talpas, todėl yra pritaikyti ruošti didesnius kavos kiekius. Ši funkcija ypač vertinama biuruose bei  viešbučiuose, kur kavos aparatu per dieną paruošiama daug daugiau kavos nei namų virtuvėje.

Kaip išsirinkti tinkamiausią kavos aparatą?

Kavos draugas primena, kad vieno geriausio kavos aparato nėra, o pasirinkimas priklauso nuo individualių kiekvienos kavos mėgėjo poreikių. Apgalvokite, kiek vietos norite skirti prietaisui virtuvėje bei kokia kava bus ruošiama dažniausiai: espresso, juoda ar pieniški kavos gėrimai. Tai leis geriau suprasti, kokios prietaiso funkcijos yra būtiniausios ir taip išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį kavos ruošimo prietaisą. Linkime, kad pasirinktas automatinis kavos aparatas džiugintų gardžia kava kasdien.

Sunku išsirinkti ar kyla klausimų? Susisiekite su mumis telefonu, elektroniniu paštu ar užsukite aplankyti į mūsų fizinę parduotuvę. Pavaišinsime kava ir atsakysime į visus klausimus.

Skaityti daugiau