Iki -50%

Rodoma 1-24 iš 45

Rodyti:

Apie JURA kavos aparatus

JURA kavos aparatai yra kuriami iš 70 patyrusių šveicarų inžinierių susidedančios komandos. Jų tikslas – nepriekaištingas kavos puodelis vos vienu mygtuko paspaudimu, nesvarbu ar tai būtų espresso, ar madingoji latte macchiato. Stengdamiesi tobulinti esamas kavos virimo technologijas, inžinieriai užtikrina, kad JURA kavos aparatai galėtų konkuruoti net ir su profesionaliais baristomis. 

JURA kavos aparatai: funkcijos ir technologijos

Kiekvienas JURA automatinių kavos aparatų gerbėjas pasakys, kad šiais aparatais paruošta kava yra daug skanesnė nei pagaminta kitais kavos aparatais, jei net naudojamos tos pačios pupelės! Todėl toliau apžvelgiamos funkcijos ir technologijos, kurių pagalba išgaunamas kaskart gardus kavos skonis:

Malimo inovacijos. JURA yra gerai žinomas prekės ženklas, garsėjantis aukštos kokybės JURA kavos aparatais su įmontuotu malūnėliu. Pirmuosius Aroma G2 malūnėlius netrukus pakeitė greitieji Aroma G3, kurie išsaugo kavos pupelių aromatą. Dar vienas žingsnis į priekį žengtas pristačius Professional Aroma malūnėlį, kuris išsaugo iki 12,2 % daugiau aromato nei įprasti malūnėliai. Didžiausia JURA naujovė yra P.R.G. (Product-Recognising Grinder) – jis parenka kiekvienam gėrimui tinkamą malimo lygį, nuo smulkaus iki rupaus, kad būtų paruošta tobula kava, nesvarbu, ar mėgstate espresso, ar cappuccino.

Pasirinkite mėgstamą virimo procesą. Ekstrakcijos laikas yra labai svarbus kavos kokybei, laimei JURA kavos aparatai geba pritaikyti skirtingas kavos virimo technologijas skirtingoms gėrimų rūšims. Pulse Extraction Process (P.E.P.©) technologija skirta paruošti idealaus tankio espresso, o One-Touch Lungo – kavos gėrimams. JURA taip pat siūlo šalto virimo technologiją, skirtą tik šaltai kavai ruošti.

Išmanioji vandens sistema ir vandens filtrai. Vanduo sudaro 98 % kavos, todėl jo kokybė yra labai svarbi geram kavos puodeliui. JURA CLARIS Smart išmanūs vandens filtrai užtikrina aukštos kokybės vandens tiekimą ir apsaugo kavos aparatus nuo kalkių. Išmanioji vandens sistema (I.W.S.®) atpažįsta įdėtą filtrą be papildomo programavimo. Reguliariai naudojant ir keičiant filtrus, galėsite pamiršti apie kalkių šalinimą iš JURA kavos aparatų.

Nepriekaištinga pieno puta. Norint sukurti baristų standartus atitinkančius kavos gėrimų receptus, labai svarbi dedamoji – pieno puta ir jos konsistencija. Laimei, JURA Fine Foam technologija imituoja profesionalaus baristos veiksmus ir pašalindama didelius burbuliukus sukuria šilkinę tekstūrą. JURA kavos aparatas su kapučinatoriumi leis mėgautis tokios pat kokybės pieno puta, kokią galima rasti prabangiuose restoranuose, kaskart.

Lengva naudoti. JURA kavos aparatai pasižymi lengvu naudojimu. Meniu paprastas ir aiškus bei jame pateikiami tik būtini komponentai. Apgalvotos ir automatinio filtro atpažinimo detalės. JURA tiki, kad paprastumas yra šveicariško požiūrio dalis, tad neprireiks jokių naudotojo vadovų.

Įspūdingas dizainas. JURA kavos aparatai išsiskiria minimalistiniu dizainu, išraiškingomis linijomis ir aukščiausios kokybės medžiagomis. Jie ne tik paruošia skanią kavą, bet ir puikiai papuoš bet kurios virtuvės interjerą. JURA kavos aparatas apstulbins vizualiai bei sukels malonius pojūčius naudojantis. 

Automatiniai kavos aparatai, o tiksliau jų asortimentas  ir pasirinkimas Kavos Draugas e-parduotuvėje – itin platus. Todėl jei nesate tikri, kad JURA yra tai, ko labiausiai trokštate – pasižvalgykite ir po kitų gamintojų automatinius kavos aparataus. 

Platus JURA kavos aparatų pasirinkimas

JURA prekės ženklas atpažįstamas visame pasaulyje dėl savo išskirtinių kavos aparatų, skirtų naudoti tiek namuose, tiek biure.

JURA kavos aparatai namams

JURA kavos aparatai namams gali būti pasirenkami iš itin plataus asortimento. Galite rinktis iš nepaprastai kompaktiškų JURA ENA serijos kavos aparatų (JURA Ena 4, JURA Ena 8 modeliai). Taip pat visų laikų bestselerių iš garsiosios JURA E serijos, kuriai priklauso JURA E6 ir JURA E8 modeliai. Aukščiausios klasės JURA S8 aparatas turi lietimui jautrų ekraną ir platų kavos gėrimų receptų pasirinkimą. Prabangus, novatoriškas JURA Z10 paruošia iki 32 skirtingų gėrimų, įskaitant šaltą kavą. Galiausiai neprilygstama, tikrai išskirtinė JURA GIGA serija turinti du keraminius malūnėlius ir vienu metu gali paruošti dvi porcijas juodos kavos arba kavos gėrimų. Daugiau informacijos apie kiekvieno iš šių kavos aparatų savybes galite rasti prietaiso aprašyme mūsų svetainėje.

JURA profesionalūs kavos aparatai

JURA profesionalūs kavos aparatai puikiai tinka tokioms vietoms, kuriose kasdien paruošiama iki 200 porcijų kavos. Galite rinktis iš įvairių našumo lygių. Pavyzdžiui, JURA WE8 yra didesnio našumo su 3 l vandens rezervuaru, 500 g kavos pupelių talpykla ir 25 porcijų maltos kavos talpykla. Na o JURA X8 yra dar didesnio našumo su 5 l vandens rezervuaru, 500 g kavos pupelių talpykla ir 40 porcijų maltos kavos talpykla. Be to, prireikus daugumą modelių galima prijungti prie vandentiekio.

JURA kavos aparatų valymas

JURA priežiūros priemonės padeda palaikyti švarą ir užtikrinti geresnį kavos skonį. Vandens filtrai apsaugo kavos aparatą nuo kalkių ir pagerina vandens kokybę; Claris Smart Mini, skirtas JURA ENA serijai, ir Claris Smart, skirtas kitiems modeliams. Kalkių šalinimo priemonės naudojamos kietam vandeniui šalinti, o JURA tabletės tiekiamos dėžutėse trims arba dvylikai kalkių šalinimo ciklų. Valymo tabletės būtinos norint išvalyti virimo įrenginį ir sistemą kas 200 porcijų. Pieno sistemos valymo mini tabletės užtikrina gerą kapučinatoriaus priežiūrą. Kad būtų lengviau valyti, naudokite specialų pieno sistemos valymo indą. JURA rekomenduoja naudoti švelnią mikropluošto šluostę, kad apsaugotumėte kavos aparatą nuo įbrėžimų.

Profesionali pagalba renkantis kavos aparatą

Jei turite papildomų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie mielai padės išsirinkti jums tinkamiausią JURA modelį. O galbūt domina ir kitų gamintojų kavos aparatai? Kavos Draugas konsultantai pasiruošę supažindinti ir su kitų prekių ženklų kavos aparatais.

Skaityti daugiau