left-image right-image
4-os dienos pasiūlymas:
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

Papildoma 10% nuolaida CHARLES LIÉGEOIS kavai
Su nuolaidos kodu: CL10
bottom-image
Advento kalendorius
1+1 CAPRISSIMO ir CAPRISETTE 1 kg kavos pupelėms! Ieškok čia.

Rodoma 1-24 iš 34

Apie JURA kavos aparatus 

Šveicarų kompanija JURA nuo 1931 metų kūrė aukščiausios kokybės buitinius prietaisus. XX a. 8 dešimtmetyje Europoje sparčiant augant susidomėjimu itališka espresso kultūra JURA išsikėlė tikslą sukurti profesionaliems espresso kavos aparatams prilygstantį automatinį kavos aparatą namams. Lydint sėkmei 1994 m. įmonė priėmė sprendimą specializuotis tik premium klasės automatiniuose kavos aparatuose. Šiandien šveicarų kompanija JURA visame pasaulyje siejama su aukščiausios klasės automatiniais kavos aparatais namams ir biurui. 

JURA kavos aparatai namams 

JURA nuo kompanijos įkūrimo pradžios orientavosi į elektrinius buitinius prietaisus. Nusprendę specializuotis kavos aparatuose, susitelkė būtent į premium klasės automatinius kavos aparatus namams. Šiandien JURA kavos aparatai namams laikomi bene prestižiškiausiais ir geriausiais pasaulyje. 

JURA kavos aparatų namams pasirinkimas yra labai platus: itin kompaktiški vieno puodelio ENA serijos kavos aparatai (Ena 4, Ena 8, Ena 8 Touch), populiariausioji E linijos kavos aparatų serija su JURA E6 modeliu ir visų laikų perkamiausiu JURA E8 modeliu (rinkitės iš skirtingų spalvų: E8 Moonlight Silver, E8 Dark Inox ar E8 Piano White), premium klasės modelis S8 (Piano Black ir Moonlight Silver spalvos), stilingasis įvairių dizaino apdovanojimų nugalėtojas J6, prabangusis ir novatoriškas JURA Z10 ir neprilygstamas bei išskirtinis JURA Giga 6. Apie kiekvieno kavos aparato ypatumus skaitykite produkto puslapyje. 

JURA profesionalūs kavos aparatai

Sulaukusi didelio pasisekimo namams skirtų kavos aparatų sektoriuje, JURA panaudojo geriausias savo technologijas ir pradėjo gaminti profesionalius kavos aparatus, skirtus biurams, parduotuvėms ir viešbučiams. Šie kavos aparatai labai greitai tapo įmonių prestižo atributu: JURA kavos aparatas biure – tai geros kavos ženklas. 

Profesionalūs JURA kavos aparatai puikiai tinka vietoms, kuriose gaminama iki 200 porcijų kavos per dieną. Rinkitės iš įvairaus našumo modelių. Dauguma modelių gali būti prijungti prie vandentiekio jūsų patogumui. 

Šveicariškos vertybės 

Ne tik pagrindinė JURA būstinė yra įsikūrusi Šveicarijos Nyderbuchsiteno regione, bet ir pats prekinis ženklas įkūnija šveicariškas vertybes – inovatyvumą, preciziškumą, nepriekaištingą kokybę, patikimumą, tvarumą ir aukščiausio lygio aptarnavimą. JURA kavos aparatai yra siejami su tobulos kokybės kava, paprastu valdymu, stulbinančiu dizainu ir aukščiausio lygio garantiniu aptarnavimu. 

Aukščiausios kokybės kava 

JURA kavos aparatus projektuoja 70-ies geriausių inžinierių komanda. Pagrindinis jų tikslas – vieno mygtuko paspaudimu gaminama aukščiausios kokybės kava, tai būtų espresso ar visų mėgstama latte macchiato. Nuolat tobulindami kavos ruošimo technologijas, jie užtikrina, kad JURA kavos aparatai prilygtų profesionaliam baristai. 

Paprastas valdymas  

JURA kavos aparatai pasižymi savaime suprantamu intuityviu valdymu. Jums tikrai neprireiks jokių instrukcijų – meniu išdėstytas itin aiškiai ir paprastai, paliekant tik tai, kas svarbiausia. Čia galioja šveicariškas požiūris – genialumas slypi paprastume. Apgalvotos net smulkiausios detalės – pvz., vandens filtras yra susietas su kavos aparatu, todėl kavos aparatas jį atpažįsta automatiškai ir nereikia jo papildomai programuoti. 

Stulbinantis dizainas

JURA kavos aparatai pasižymi išraiškingomis, švariomis linijomis, minimalistiniu dizainu ir aukščiausios kokybės medžiagomis. Jie ne tik ruošia skanią kavą, bet, be jokios abejonės, tampa svarbiu, dėmesį pritraukiančiu interjero objektu bet kokioje erdvėje. Į šiuos kavos aparatus ne tik malonu žiūrėti, bet ir malonu juos liesti. 

Aukščiausio lygio aptarnavimas

JURA kavos aparatais garantinio aptarnavimo metu rūpinasi specializuoti JURA svetingumo arba įgalioti aptarnavimo centrai. Šie centrai rūpinasi išskirtinai tik JURA kavos aparatais ir jų pirkėjais. Tai užtikrina aukščiausio lygio aptarnavimą. 

Unikalios JURA technologijos 

JURA automatiniai kavos aparatai paruošia tobulo skonio kavą iš šviežiai sumaltų kavos pupelių vos per minutę. Tai tampa įmanoma dėl puikiai tarpusavyje derančių unikalių JURA technologijų, užtikrinančių nepriekaištingą rezultatą jūsų puodelyje. 

Nuolat tobulėjantys kavos malūnėliai: nuo Aroma G2 iki P.R.G. 

Skani kava prasideda nuo kavos pupelių sumalimo. JURA nuolat tobulina kavos aparatų malūnėlius. Pirmuosius Aroma G2 malūnėlius pakeitė Aroma G3, kurie mala išskirtinai greitai ir todėl dar geriau išlaiko visą pupelių aromatą. Žingsnis į priekį buvo žengtas pristatant Professional Aroma malūną – dėl patobulintos malimo geometrijos šis išsaugo net 12,2 % daugiau aromato (lyginant su kitais įprastais malūnais). 

Galiausiai JURA pristatė naujovę kavos pasaulyje – produktą atpažįstantį malūnėlį P.R.G. (Product Recognizing Grinder). Priklausomai nuo pasirinkto gėrimo kavos aparatas akimirksniu pritaiko tinkamą malimo rupumą: smulkų mažo tūrio kavoms ir stambesnį – didesnio tūrio gėrimams bei šalto plikymo kavoms. 

Skirtingi plikymo procesai: P.E.P., One-Touch Lungo ir Cold Brew

Ruošiant kavą ypatingai svarbus yra ekstrakcijos laikas – vandens ir maltos kavos sąlyčio trukmė. Priklausomai nuo pasirinkto kavos recepto, ji turėtų būti trumpesnė arba ilgesnė – nuo to priklauso, ar kavos receptas bus tinkamai paruoštas. Dėl to JURA inžinieriai sukūrė skirtingas plikymo technologijas, pritaikytas skirtingiems receptams. 

Kavos ruošimo impulsiniu būdu technologija P.E.P.© leidžia užtikrinti, kad mažesnio tūrio gėrimai būtų tobulo tirštumo  –  juos ruošiant vanduo per kavą teka trumpais intervalais. Paruošta kava yra tirštesnė ir aromatingesnė. One Touch Lungo funkcija yra, priešingai, skirta didesnio tūrio gėrimams. Dar galima pasirinkti ir šaltos ekstrakcijos procesą, pritaikytą išskirtinai šaltai plikytiems kavos gėrimams. 

Išmanioji vandens sistema ir vandens filtrai 

Vanduo sudaro net 98 % kavos gėrimo, todėl net nekyla abejonių dėl jo svarbos ruošiant skanią kavą. Tinkamai vandens kokybei ir kavos aparato apsaugai nuo kalkių užtikrinti JURA sukūrė išmaniuosius CLARIS Smart vandens filtrus. 

Išmanioji vandens sistema I.W.S.® automatiškai atpažįsta įdėtą filtrą, todėl jo nereikia papildomai programuoti. Be to, reguliariai naudojant ir keičiant JURA filtrus, kavos aparato nereikia nukalkinti. 

It baristos plakta pieno puta 

Tinkama pieno putos konsistencija yra itin svarbi ruošiant madingus gėrimus su pienu pagal profesionalių baristų standartą. Būtent tokią putą leidžia užtikrinti JURA Smulkių pieno putų technologija (Fine Foam technology), kuri imituoja baristos atliekamus veiksmus. To pasekoje suplakta pieno puta neturi stambių burbuliukų ir įgyja šilkinę tekstūrą – būtent tokią putą ruošia profesionalūs kavos aparatai kavinėse. 

Kviečiame apsilankyti Kavos Draugo parduotuvėse, kuriose galite išbandyti populiariausius JURA kavos aparatus namams. Kilus klausimams dėl JURA kavos aparatų, kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie su malonumu jums atsakys ir padės išsirinkti labiausiai jums tinkantį modelį. 

Skaityti daugiau