SAVAITĖS PASIŪLYMAS

DeLonghi Primadonna

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

De’Longhi Primadonna kavos aparatai

De’Longhi Primadonna kavos aparatai pasižymi išskirtiniu dizainu ir gebėjimu paruošti tobulą kavą. Kiekvienas iš šių modelių gali paruošti įvairius kavos gėrimus, sukurti kelis naudotojų profilius ir net leisis būti valdomi per išmaniąją programėlę. 

De’Longhi Primadonna kavos aparatų modeliai

Mūsų asortimente yra trys skirtingi De’Longhi Primadonna kavos aparatai: Class, Soul ir Elite. Visi šie kavos aparatai turi plačius spalvotus jutiklinius ekranus ir yra sukurti taip, kad galėtumėte mėgautis kava vos tik panorėję.

De’Longhi Primadonna Class kavos aparatas

Visuose Primadonna serijos kavos aparatuose, įskaitant Class modelį, įrengta atskira pieno sistema, kurią galima lengvai išimti ir įdėti į šaldytuvą, kad pienas ilgiau išliktų šviežias. Be to, šis prietaisas leidžia naudotojams kurti ir išsaugoti individualius receptus, jei šie tarp daugiau nei 10 siūlomų iš anksto nustatytų gėrimų neranda norimo.

Jei to nepakanka, šį modelį galima valdyti naudojant De’Longhi Coffee Link programėlę, kurioje rasite patarimų ir pasiūlymų, kaip tinkamai prižiūrėti De’Longhi Primadonna Class kavos aparatą. Tai taip pat nėra sudėtinga užduotis: beveik visi De’Longhi kavos aparatai gali pasigirti automatinėmis valymo programomis, kurios padeda lengviau išsaugoti unikalų kavos skonį ir prailginti kavos aparato tarnavimo laiką.

De’Longhi Primadonna Soul kavos aparato savybės

Nors De’Longhi Primadonna Soul ir Class modeliai tikrai atrodo panašiai, jų funkcijos šiek tiek skiriasi. Naujesnis Soul modelis gali pasigirti platesniu iš anksto užprogramuotų kavos receptų pasirinkimu, didesniu vandens rezervuaru ir kavos pupelių talpykla, taip pat dar keliomis funkcijomis, kurių neturi Class modelis.

De’Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB modelis leidžia pasirinkti net iš 21 gėrimo recepto. Tarp jų yra net šaltos kavos! Kavos aparate taip pat įdiegta Bean Adapt technologija: per De’Longhi Coffee Link programėlę sujungę aparatą su išmaniuoju telefonu, galite pasirinkti naudojamų kavos pupelių skrudinimo profilį ir leisti aparatui pritaikyti malimo rupumo lygį, maltos kavos kiekį ir virimo temperatūrą. Taip paruošta kava išsaugo visus kavos pupelėse slypinčius skonius ir aromatus.

Nepamirškime ir dizaino! Visi De’Longhi Primadonna kavos aparatai pasižymi modernia išvaizda, elegantiškomis juodos ir sidabrinės spalvos detalėmis ir intuityviu spalvotu jutikliniu ekranu, todėl valdyti šį aparatą – tikras malonumas.

De’Longhi Primadonna Elite kavos aparatas

Mūsų asortimente yra ir De’Longhi Primadonna Elite kavos aparatų, kurie ne tik gamina sudėtingiausius kavos receptus, bet ir siūlo karšto šokolado bei šaltųjų gėrimų galimybes. Nepamiršti ir arbatos mėgėjai. Su De’Longhi Primadonna Elite galite rinktis iš keturių skirtingų vandens temperatūrų skirtingoms arbatos rūšims: baltajai, žaliajai, juodajai arba oolong.

Galite rinktis 12 iš anksto užprogramuotų karštos kavos receptų, sukurti iki šešių naudotojų profilių, išsaugoti individualius gėrimų pageidavimus, reguliuoti gėrimo stiprumą ir valdyti pieno bei kavos kiekį. Moderniame jutikliniame ekrane viską valdyti neįtikėtinai paprasta, o funkcija Clean užtikrina pieno sistemos švarą. Automatinė kalkių šalinimo programa garantuoja tobulą kavos skonį kiekvieną kartą.

Pagalba renkantis tinkamą kavos aparatą

Jei ieškote automatinio kavos aparato, galinčio patiekti jums kavos su pienu gėrimų, juodos kavos ir net jūsų pačių sukurtų receptų, De’Longhi kavos aparatai tikrai verti dėmesio. Tačiau jei vis dar nesate tikri, ar tai tikrai jums tinkamiausias modelis, visada kviečiame kreiptis į Kavos Draugas konsultantus ir paprašyti patarimo. Be to, naudodamiesi puslapio viršuje esančiais filtrais galite peržiūrėti, kurie De’Longhi kavos aparatai turi jūsų pageidaujamas funkcijas.

Skaityti daugiau