TARPTAUTINĖ KAVOS DIENA
TARPTAUTINĖ KAVOS DIENA

DeLonghi Primadonna

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Pieno talpos dydis
Ypatybė
Apdorojimas
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie De’Longhi Primadonna kavos aparatus

De’Longhi Primadonna kavos aparatai pasižymi išskirtiniu dizainu ir gebėjimu paruošti tobulą kavą. Kiekviename iš šių modelių galėsite mėgautis įvairiais gėrimais, sukurti kelis naudotojų profilius ir net valdyti kavos aparatą išmaniąja programėle. 

De’Longhi Primadonna kavos aparatų modeliai

Mūsų asortimente yra trys skirtingi De’Longhi Primadonna kavos aparatai: Class, Soul ir Elite. Abu šie aparatai turi plačius spalvotus jutiklinius ekranus ir yra sukurti taip, kad galėtumėte maksimaliai mėgautis kava.

De’Longhi Primadonna Class kavos aparatas

Visuose Primadonna serijos kavos aparatuose, įskaitant Class modelį, įrengta atskira pieno putojimo sistema, kurią galima lengvai išimti ir nenaudojamą įdėti į šaldytuvą, kad pienas ilgiau išliktų šviežias. Be to, šis prietaisas leidžia naudotojams kurti ir išsaugoti individualius receptus, jei tarp daugiau nei 10 siūlomų iš anksto nustatytų gėrimų neranda norimo gėrimo. 

Jei to nepakanka, šį modelį galima valdyti naudojant De’Longhi Coffee Link programėlę, kurioje rasite patarimų ir pasiūlymų, kaip tinkamai prižiūrėti De’Longhi Primadonna Class kavos aparatą. Tai taip pat nėra sudėtinga užduotis: beveik visi De’Longhi kavos aparatai gali pasigirti automatinėmis valymo programomis, kurios padeda lengviau išsaugoti unikalų kavos skonį ir prailginti kavos aparato tarnavimo laiką.

Papildomos De’Longhi Primadonna Soul kavos aparato savybės

Nors De’Longhi Primadonna Soul ir Class modeliai tikrai atrodo panašiai, jų funkcijos šiek tiek skiriasi. Naujesnis Soul modelis gali pasigirti platesniu iš anksto užprogramuotų kavos receptų pasirinkimu, didesniu vandens rezervuaru ir kavos pupelių talpykla, taip pat dar keliomis funkcijomis, kurių neturi Class modelis.

De’Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB modelis leidžia pasirinkti net iš 21 gėrimo recepto. Tarp jų yra net šaltos kavos! Kavos aparate taip pat įdiegta Bean Adapt technologija: per De’Longhi Coffee Link programėlę sujungę aparatą su išmaniuoju telefonu, galite pasirinkti naudojamų kavos pupelių skrudinimo profilį ir leisti aparatui pritaikyti malimo lygį, maltos kavos kiekį ir virimo temperatūrą būtent pagal šį skrudinimą. Taip paruošta kava išsaugo visus kavos pupelėse slypinčius skonius ir aromatus.

Nepamirškime ir dizaino! Visi De’Longhi Primadonna kavos aparatai pasižymi modernia išvaizda, elegantiškomis juodos ir sidabrinės spalvos detalėmis ir intuityviu spalvotu jutikliniu ekranu, todėl valdyti šį aparatą – tikras malonumas.

De’Longhi Primadonna Elite kavos aparatas

Mūsų asortimente yra ir De’Longhi Primadonna Elite kavos aparatų, kurie ne tik gamina sudėtingiausius kavos receptus, bet ir siūlo karšto šokolado bei šaltųjų gėrimų galimybes. Nepamiršti ir arbatos mėgėjai. Su De’Longhi Primadonna Elite galite rinktis iš keturių skirtingų vandens temperatūrų skirtingoms arbatos rūšims: baltajai, žaliajai, juodajai arba oolong.

Galite rinktis iš 12 iš anksto užprogramuotų karštos kavos receptų, sukurti iki šešių naudotojų profilių, išsaugoti individualius gėrimų pageidavimus, reguliuoti gėrimo stiprumą ir valdyti pieno bei kavos kiekį. Moderniame jutikliniame ekrane viską valdyti neįtikėtinai paprasta, o funkcija Clean užtikrina pieno sistemos švarą, o automatinė kalkių šalinimo programa garantuoja tobulą kavos skonį kiekvieną kartą.

Pagalba renkantis tinkamą kavos aparatą

Jei ieškote automatinio kavos aparato, galinčio patiekti jums pieno gėrimų, juodos kavos gėrimų ir net jūsų pačių sukurtų receptų, De’Longhi kavos aparatai tikrai verti dėmesio. Tačiau jei vis dar nesate tikri, ar tai tikrai jums tinkamiausias modelis, visada kviečiame kreiptis į Kavos Draugas konsultantus ir paprašyti patarimo. Be to, naudodamiesi puslapio viršuje esančiais filtrais galite peržiūrėti tik tuos De’Longhi kavos aparatų modelius, kurie turi jūsų pageidaujamas funkcijas – tai taip pat gali būti naudinga priimant sprendimą.

Skaityti daugiau