SAVAITĖS PASIŪLYMAS

Kavos aparatas De’Longhi Dolce Gusto „EDG268.W Infinissima Touch”

Specifikacija Apie produktą
Kiekis
79,00  71,99 
Klausti apie prekę

Specifikacija

icon
Kavos kapsulės
icon
Kilmės šalis Europos Sąjunga
icon
1.2 l Vandens talpa
icon
Matmenys 18x39.75x30.5cm
icon
Vandens pompos slėgis - 15 bar

Apie produktą

Ispūdingo modernaus dizaino kapsulinis kavos aparatas De’Longhi Dolce Gusto® Infinissima Touch sukurtas patogiai ir greitai mėgautis skania kava. Naudodami hermetiškai sandarias kapsules, ruoškite daugiau nei 30 aukščiausios kokybės kavos rūšių tiesiog vienu priilietimu: nuo espreso ir juodų kavų iki įvairiausių gėrimų su pienu, nuo karštų iki šaltų kavų. Kavos aparatu malonu ir paprasta naudotis dėl lietimui jautraus valdymo skydelio. Tereikia įdėti kavos kapsulę ir nustatyti pageidaujamą porcijos dydį – paruošęs kavą aparatas pats sustos. Į aparatą integruota XL puodelio funkcija leidžia mėgautis didesniu kiekiu kavos, o kalkių nuosėdų šalinimo signalas praneša, kada reikia nukalkinti kavos aparatą. Greita, patogu ir skanu – belieka tik mėgautis. 

DAR PATOGESNIS LIETIMUI JAUTRUS VALDYMAS

Daugiau jokių mygtukų! Modernusis De’Longhi Dolce Gusto® Infinissima Touch modelis turi lietimui jautrų valdymo skydelį, kuriuo naudotis tikras malonumas. 

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KAVOS RŪŠIŲ ĮVAIROVĖ 

Mėgaukitės daugiau nei 30 premium klasės kavų rūšių: kokią bemėgtumėte, ar tai būtų maža porcija ar didelė, juoda kava ar gėrimai su pienu. Mėgaukitės rinkdamiesi išraiškingą ristretto, intensyvią espresso, aromatingą lungo, tirštą grande kavą arba putojančią cappuccino, švelniąją latte macchiato, ir netgi karštą šokoladą, arbatas ar šaltus gėrimus. 

KARŠTI IR ŠALTI GĖRIMAI 

Kavos aparatas yra itin universalus: gali paruošti ne tik karštus, bet ir šaltus gėrimus. 

15 BARŲ SPAUDIMAS

Namie paruoškite aukščiausios kokybės, it profesionalų ruoštą kavą greičiau nei per 30 sekundžių (kavos su pienu paruošiamos vos per 1 minutę)! Dėl kavos ruošimo metu naudojamo 15 barų spaudimo, paruošta kava pasidengia tiršta, kremine puta ir atskleidžia subtiliausius kiekvienoje kapsulėje esančios kavos aromatus ir skonius. 

ITIN DIDELĖS PORCIJOS FUNKCIJA 

Laisvai pasirinkite didesnį kavos kiekį. Pasirinkę XL puodelio dydį, paruoškite iš karto didesnį kiekį kavos (labai patogu iš karto ruošti į gertuvę). 

AUTOMATINIS RUOŠIMO PROCESAS 

Tereikia į kavos aparatą įdėti pasirinktą De’Longhi Dolce Gusto® kapsulę, nustatyti atitinkamą gėrimo tūrį ir pradėti kavos ruošimo procesą: kavos aparatas automatiškai sustos ir teliks mėgautis tobulu gėrimu. 

                                                                                                                        

HERMETIŠKAI SANDARIOS KAPSULĖS 

Hermetiškai sandariose kapsulėse kava išlieka šviežia: mėgaukitės kiekviename puodelyje besiskleidžiančia aromatų gausa. 

KALKIŲ NUOSĖDŲ ŠALINIMO SIGNALAS 

Nebereikės sukti galvos, kada atlikti kalkių nuosėdų šalinimo programą. Į kavos aparatą integruotas signalas automatiškai praneš, kada reikia nukalkinti kavos aparatą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
5.00
6 atsiliepimas(ai)
100%
0%
0%
0%
0%
  • 12 gegužės, 2022

    Labai džiaugiuosi įsigijusi šį aparatą. Kiekvieną dieną mėgaujamės nuostabia kavute,kurią taip pat iš jūsų įsigijau.

    Ar šis atsakymas naudingas?
  • 7 balandžio, 2022

    Visa šeima džiaugiamės šiuo pirkiniu. Stilingas, grakštus aparatas puošia virtuvę ir puikiai atlieka savo funkciją. Kadangi lyginame su turėtu pirmuoju De’Longhi Dolce Gusto kapsuliniu aparatu, galime išskirti didesnės vandens talpos (kurią kur kas patogiau pripildyti) privalumą bei automatinę ruošimo funkciją, kei tereikia pasirinkti norimą vandens kiekį konkrečiam gėrimui paruošti. Vaikai labai greitai perprato naudojimą ir kasdien mėgaujasi kakavos/karšto šokolado gėrimais.

    Ar šis atsakymas naudingas?

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą