TOP kavos pasiūlymas

Nivona kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Ar galima naudojantis mobiliąja programėle pasigaminti kavos nepakilus iš lovos?

Nors mobilioji programėlė Nivona kavos aparatuose įdiegta pakankamai anksti, deja į lovą kavos nepristatys. Vis dėlto svarbu paminėti, kad mobiliosios programėlės paskirtis yra šiek tiek kitokia. Ją naudodami klientai turi galimybę stebėti priežiūros procedūrų poreikį, pagal pateiktą statistiką įsigyti kavos aparato priežiūros priemonių ar kavos. Be to labiausiai ši programėlė yra mėgstama dėl galimybės išsaugoti savo asmeninį receptą ir priėjus prie aparato vos vienu telefono ekrano paspaudimu jį pasigaminti. Tai ypač aktualu, kuomet kavos aparatu naudojasi daugiau žmonių, turinčių individualius mėgstamus gėrimus (pieno ir kavos proporcijas, vandens kiekį, kavos stiprumą ir pan.)

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kas atlieka Nivona garantinę priežiūra?

Kavos aparatų garantinę ir pogarantinę priežiūrą oficialiai vykdo “Kavos draugo” servisas, esantis Europos pr. 36, Kaune. Jei klientai susiduria su iššūkiais, naudojantis šio gamintojo kavos aparatais - gali būti tikri, jog gaus išsamią konsultaciją tiek susisiekę su mūsų serviso darbuotojais telefonu, tiek atvykę į bet kurį “Kavos draugo” saloną.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Ar Nivona kavos aparatų gamintojas yra patikimas?

Šis kavos aparatų gamintojas yra pakankamai jaunas, lyginant su kitais prekiniais ženklais. Vis dėlto jau skaičiuoja penkioliktus savo veiklos metus, o kavos aparatų gamyba ir surinkimas vykdomas patikimumo ženklą jau užsitarnavusiose šalyse - Šveicarijoje ir Portugalijoje. Be to, kai kurios Nivona kavos aparatų dalys yra gaminamos tose pačiose gamyklose kap ir kitų ilgamečių rinkos dalyvių.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo išskirtinis Nivona prekinis ženklas?

Nivona prekinis ženklas kavos aparatų rinkoje pasirodė 2005 metais. Pagrindinė šių aparatų atsiradimo priežastis - noras, kad kavos aparatai būtų ir modernūs, ir tuo pačiu prieinami kiekvienam norinčiam kokybiškos kavos savo namuose. Todėl kalbant apie visus Nivona kavos aparatus galime sakyti, jog jie yra šiuolaikiški, itin paprastai naudojami, pritaikyti mažesnėms ir didesnėms erdvėms, kukliems ir itin reikliems kavos mėgėjams. Štai keletas išskirtinių šio prekinio ženklo savybių:

  •         Didžioji dalis Nivona kavos aparatų turi instaliuotą meniu lietuvių kalba;
  •         Net ir ekonominės klasės kavos aparatų modeliai pagamina kokybiškus pieno gėrimus ir juodą kavą vieno ar dviejų migtukų paspaudimu;
  •         Kai kurie modeliai gali būti valdomi mobiliąja programėle (be jokių papildomų priedų);
  •         Yra modelių, turinčių ratukus kavos aparato apačioje, todėl palengvina namų priežiūrą mažesnėse erdvėse;
  •         Prie kai kurių modelių yra pridedamos termosinės pieno talpos;
  •         Meniu yra valdomas dviem sukamaisiais mygtukais, todėl išmokti kavos aparatu naudotis gali kiekvienas.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie Nivona kavos aparatus 

Nivona kavos aparatai išsiskiria naujoviškomis virimo technologijomis, paprastu valdymu, patraukliu dizainu, lengva priežiūra ir puikiu kainos ir kokybės santykiu. Skirtingi modeliai skirti tiek juodos kavos, tiek kavos gėrimų mėgėjams, todėl lengvai raskite savo kavos draugą!

Nivona kavos aparatų savybės

Tobulindami visiškai automatinius Nivona kavos aparatus, prekės ženklas daugiausia dėmesio skiria dviem pagrindiniams aspektams: išskirtiniam kavos skoniui ir paprastam naudojimui. Visa tai atsispindi unikaliose funkcijose:

Aromatica sistema, užtikrinanti geriausią aromatą. Visi Nivona kavos aparatai turi nerūdijančio plieno kūginius malūnėlius, kurie efektyviai sumala reikiamą kavos kiekį. Kava prieš užplikant sutrinama ir paruošiama naudojant karštą vandenį iš termobloke esančio vibracinio siurblio. Svarbu tai, kad Nivona kavos aparatuose su malūnėliu galima naudoti ir kavos pupeles, ir iš anksto sumaltą kavą.

Eksperimentuokite su Nivona kavos aparatu ir jo Aroma Balance sistema. Ši technologija pakeičia 800 skirtingų aromatų, esančių kiekvienoje kavos pupelėje. Keisdami kavos ruošimo procesą galite atskleisti skirtingus kavos pupelėse esančius junginius, įskaitant aromatines medžiagas, lipidus, karčiuosius junginius, rūgštis ir mineralus, ir sukurti netikėtus skonius. Nivona automatiniuose kavos aparatuose galite rinktis iš 3 skonio profilių: Dinamiškas, Pastovus ir Intensyvus. Pasirinkus Dynamic, skonis subalansuotas, pasižymintis lengvu rūgštingumu ir vaisiškumu. Pasirinkus Constant profilį išgaunamas saldžiarūgštis ir pikantiškas skonis, o pasirinkus Intense režimą gaunama sodri, ryški ir maloniai karti kava.

Puikios pieno putos gardiems gėrimams. Nivona kavos aparatas su pieno sistema gali sukurti pieno putą naudodamas vieną iš 3 sistemų: Spumatore, Easy Spumatore ir OneTouch Spumatore. Spumatore įjungiama paspaudus garų mygtuką ir pasukus rankenėlę, o Easy Spumatore – specialiu selektoriumi, susietu su kapučino receptu. OneTouch Spumatore vienu mygtuko paspaudimu pagaminama tobula puta. Nivona 7 ir aukštesnės serijos kavos aparatuose Cappuccino Connoisseur funkcija leidžia pasirinkti kavos ir pieno pridėjimo tvarką.

Šias ar bent panašias savybes turi ir kiti automatiniai kavos aparatai, esantys mūsų Kavos Draugas asortimente. Užsukite pasižvalgyti!

Nivona CafeRomatica kavos aparatų serija

Nivona CafeRomatica modelių pasirinkimas itin platus, todėl tikrai rasite tai, kas puikiai atitinka jūsų poreikius ir norus.

Nivona 5 serija 

Šios serijos Nivona CafeRomatica kavos aparatai skirti tiems, kurie pirmenybę teikia juodai kavai, bet kartais pageidauja ir kavos gėrimo. Be to, Nivona automatiniuose kavos aparatuose vienu metu galima paruošti dvi porcijas kavos. Nustatykite selektorių ir pasirinkite norimą porcijos dydį arba pasirinkite vieną iš trijų kavos stiprumo lygių. Nivona CafeRomatica 550 kavos aparatas su putotuvu – Spumatore sistema – suteikia galimybę gėrimus paruošti su pieno puta.

Nivona 6 serija

Nivona kavos aparatuose įdiegta Aroma Balance sistema leidžia juodos kavos mėgėjams atrasti naujus skonius, slypinčius kavos pupelėse. Nivona CafeRomatica 695 siūlo espresso, juodos kavos, karšto vandens ir pieno putos funkcijas, todėl lengva paruošti cappuccino su Easy Spumatore sistema arba americano su karšto vandens funkcija. Naudodamiesi funkcija My Coffee galite sukurti iki 4 pasirinktinių receptų. Šie Nivona CafeRomatica kavos aparatai yra patogūs naudoti, juose yra dvi patogios sukamosios rankenėlės, spalvotas TFT ekranas ir galimybė valdyti išmaniąja programėle.

Nivona 7 serija

Šiuose Nivona kavos aparatuose suderintos visos naujausios ir populiariausios inovacijos, įskaitant Aroma Balance System, Cappuccino Connoisseur ar My Coffee. Paruoškite madingus gėrimus vienu mygtuko paspaudimu arba sukurkite iki 5 asmeninių receptų. Funkcija OneTouch Spumatore leidžia lengvai paruošti cappuccino, latte ir latte macchiato, o Cappuccino Connoisseur leidžia tiksliai pritaikyti virimo procesą. Kavos aparatą Nivona CafeRomatica 790 galima valdyti moderniais spalvotais TFT ekranais ir sukamosiomis rankenėlėmis arba naudojant Nivona išmaniąją programėlę.

Nivona 8 serija 

Nivona 8 serijos kavos aparatai yra rafinuotos išvaizdos, juose įdiegtos naujausios inovacijos. Jų pagalba galima paruošti espresso, juodą kavą, americano, cappuccino, latte macchiato, o funkcija Mano kava leidžia paruošti iki 10 asmeninių receptų. Vieno prisilietimo One Touch Spumatore Duo Plus technologija idealiai tinka kavos gėrimų entuziastams, nes vienu mygtuko paspaudimu pagaminama glotni ir kreminė putą dviems porcijoms. Nivona CafeRomatica 825 turi platų spalvotą TFT ekraną ir dviejų atspalvių puodelių apšvietimą, užtikrinantį unikalią išvaizdą. Be to, jei pageidaujate, galite pasirinkti modelį su įmontuota puodelių pašildymo funkcija.

Nivona 9 serija

Nivona 9 serijos kavos aparatai siūlo įvairias funkcijas, pvz., reguliuoti gėrimo temperatūrą, stiprumą, porcijos dydį ir pieno konsistenciją. Galite ruošti (net valdydami telefonu ar planšetiniu kompiuteriu) espresso, juodą kavą, americano, cappuccino, latte macchiato ir latte arba sukurti 9 papildomus asmeninius receptus. Vienu metu galima paruošti dvi kiekvieno gėrimo porcijas. Nivona CafeRomatica 930 turi platų spalvotą TFT ekraną, kuriuo lengva naudotis, o Nivona CafeRomatica 960 ir Nivona CafeRomatica 970 modeliai turi 5 colių lietimui jautrius TFT ekranus. Šiuose Nivona automatiniuose kavos aparatuose taip pat yra 8 skirtingų spalvų apšviesti vandens rezervuarai.

Nivona 10 serija

Nivona 1040 kavos aparatas puikiai tinka namų ūkiams ar nedideliems biurams, nes jo maksimalus našumas – 65 porcijos per dieną. Juo galima ruošti espresso, juodą kavą, americano, cappuccino, latte, latte macchiato ir sukurti iki 18 asmeninių receptų. Platus lietimui jautrus TFT ekranas palengvina valdymą, o kavos aparatą Nivona CafeRomatica 1040 galima susieti su išmaniuoju įrenginiu. Jis taip pat turi puodelių pašildymo funkciją, kad kava būtų idealios temperatūros.

Nivona kavos aparatų valymas ir priedai

Kaip ir dauguma automatinių kavos aparatų, Nivona kavos aparatai pasižymi paprasta, automatizuota priežiūra: juose įdiegtos automatinės kalkių šalinimo, virimo įrenginio valymo ir pieno sistemos skalavimo programos. Jums tereikia pasirinkti norimą programą ir atlikti ekrane rodomus veiksmus. Šioms programoms vykdyti turi būti naudojamos Nivona priežiūros priemonės. Nivona kavos aparatas pats naudoja karštus garus ir vandenį pieno sistemai išvalyti – tereikia įdėti pieno vamzdelį į lašėjimo padėklą ir pasirinkti skalavimo programą.

Profesionali pagalba renkantis kavos aparatą

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kuo Nivona kavos aparatai yra išskirtiniai, žiūrėkite jų gaminių aprašymus. Jei vis dėlto dar sunku išsirinkti, nesijaudinkite: kreipkitės į Kavos Draugas konsultantus ir jie padės išsiaiškinti, kurie kavos aparatai labiausiai tiktų būtent jums.

Skaityti daugiau