Iki pasiūlymo pabaigos liko:
 • 00

  d.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.

1+1 CAPRISETTE & PARALLEL kavai
Antra tokia pati pakuotė – dovanų. 

Philips Senseo kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Philips Senseo kavos aparatus 

2001 m. pristatyti Philips Senseo kavos aparatai itin greitai išpopuliarėjo visoje Europoje ir užėmė solidžią vietą kavos aparatų pasaulyje. Greitai paruošiama skani kava, švarus ir paprastas ruošimas, lengva priežiūra, kompaktiškas dydis, patrauklus dizainas ir visiems prieinama kaina – dėl šių savybių jau 2008 metais buvo parduota daugiau nei 20 milijonų Senseo kavos aparatų! 

Philips Senseo kavos aparatai: kaip ruošia kavą? 

Dviejų olandų kompanijų Philips ir Douwe Egberts sukurta kavos ruošimo sistema Senseo ypatinga tuo, kad kava ruošiama iš kavos pagalvėlių. Kavos pagalvėlės – tai popieriniai maišeliai, į kuriuos įdėta malta kava. Norint paruošti puodelį skanios kavos, tereikia į kavos aparatą įpilti vandens, įdėti kavos pagalvėlę ir paspausti mygtuką. Po kelių akimirkų skani kava jau paruošta. Dėl ruošimo metu naudojamo kelių barų slėgio, kava pasidengia lengva kremine puta. Galima sakyti, kad tai tarpinis variantas tarp filtriniu kavos aparatu ir espresso būdu (šiam reikia 9 barų) ruoštų kavų. Pati kava išlieka lengvos konsistencijos, bet dėl kelių barų spaudimo visgi pasidengia espresso kavai būdinga kremine kavos puta. 

Kuo patraukli Philips Senseo kavos ruošimo sistema?

Pradžioje trumpai paminėjome priežastis, dėl kurių Philips Senseo kavos ruošimo sistema taip išpopuliarėjo. Tad kuo gi šie kavos aparatai pavergė kavos mylėtojų širdis?

Greitai paruošiama skani kava. Visų pirma, kavą paruošti labai paprasta – tereikia įdėti kavos pagalvėlę ir paspausti mygtuką. Tai užtrunka vos kelias akimirkas, tad lieka daugiau laiko tiesiog mėgautis skania kava.

Švarus ruošimas. Šis kavos ruošimo būdas itin patiks mėgstantiems idealią švarą. Nereikės rūpintis jokiais pabirusios maltos kavos likučiais ar gramdyti kavos tirščių. Kava saugiai ir švariai sudėta į pagalvėlę. Paruošus tereikia ją išimti ir išmesti. Taigi, daugiau jokių papildomų rūpesčių! 

Lengva priežiūra. Senseo kavos aparatus prižiūrėti labai paprasta. Kasdien tereikia įpilti vandens ir po pagaminimo išmesti panaudoti kavos pagalvėlę. Nekasdienė priežiūra taip pat nesudėtinga: reikia reguliariai pašalinti kalkes. Efektyvių ir šiems kavos aparatams tinkančių nukalkinimo priežiūros priemonių rasite čia.

Kompaktiškas dydis ir patrauklus dizainas. Viena iš pagrindinių šių kavos ruošimo prietaisų populiarumo priežasčių – kompaktiškumas. Kavos aparatas užima labai nedaug vietos, todėl patogiai telpa net ir ant nedidelio stalviršio. Be to, atrodo stilingai ir puošia bet kokią virtuvę. 

Visiems prieinama kaina. Be jokios abejonės, dar viena Senseo kavos aparatų patrauklumo priežastis – labai gera kaina. Vos keliasdešimt eurų kainuojantis kavos aparatas – puikus pasirinkimas norintiems gerti skanią kavą, tačiau nenorintiems daug investuoti į kavos ruošimo įrangą. 

Senseo kavos aparatai: kokį modelį pasirinkti?  

Taigi, jeigu jau nusprendėte, kad pagalvėlinis kavos aparatas – tinkamas pasirinkimas jums, pereiname prie konkrečių modelių. Išties per kelis dešimtmečius Senseo kavos aparatai buvo nuolat tobulinami ir šiuo metu galima rinktis iš kelių modelių: 

Philips Senseo Original Plus CSA210. Tai klasikinis pagalvėlinis kavos aparatas, išlaikęs originalų Senseo kavos aparatų dizainą. Galite rinktis iš kelių spalvų modelių: pilkšvos, juodos ir baltos. Lyginant su senesniais modeliais, dėl įdiegtos Coffee Boost technologijos šie kavos aparatai gamina dar aromatingesnę kavą. Dar vienas šios linijos ypatumas: naujoji Intensity Select funkcija. Perjungdami jungiklį galite pasirinkti instensyvesnio skonio ar mažiau intensyvią kavą. Gaminant šį modelį buvo itin atsižvelgta ir į ekologiją: užbaigęs kavos ruošimą, kavos aparatas taupydamas energiją pats išsijungia. Be to, aparatas yra pagamintas iš perdirbto plastiko. 

Philips Senseo Quadrante. Šis modelis jau yra pagalvėlinių kavos aparatų mėgėjų pamėgtas ir įvertintas. Quadrante modelis ypatingas tuo, kad turi kone dvigubai didesnę vandens talpą, tad yra gerokai talpesnis: Original linijos vandens talpa – 0,7 l, o Quadrante – 1,2 l. Tai labai praverčia, jeigu geriate daug kavos vieną po kitos arba tiesiog turite didelę šeimą, geriančią daug kavos. Dar vienas svarbus ypatumas – reguliuojamo aukščio padėkliukas su 3 skirtingomis aukščio padėtimis. Tai leidžia naudoti net ir aukštus puodelius. Be to, reikia pažymėti, kad daug kam patinka šio modelio kvadratinė forma.

Rekomenduojami priedai įsigyjant Senseo kavos aparatą 

Įsigijus kavos aparatą, gali prireikti įvairių priedų, apie kuriuos naudinga pagalvoti iš anksto:

Kavos pagalvėlės. Be jokios abejonės, tai pagrindinis priedas – be jo kavos aparatas neruoš kavos. Kavos Draugas siūlo platų kavos pagalvėlių asortimentą. Galite rinktis iš populiariausių kavos pagalvėlių prekinių ženklų: JDE, Charles Liégeois bei Coffee Premium. Iš šios skonių įvairovės tikrai išsirinksite tai, kas jums bus skanu. Atkreipkite dėmesį, kad skirtingose kavos pagalvėlių pakuotėse yra skirtingas kavos pagalvėlių kiekis: nuo 8 iki 100 vnt.!

Tiesa, rinkdamiesi kavą savo naujajam Senseo kavos aparatui, nesupainiokite kavos pagalvėlių su kavos tabletėmis. Pastarosios yra skirtos tabletiniams arba pusiau automatiniams kavos aparatams. Jos yra mažesnio skersmens bei suslėgtos, nes skirtos espresso paruošimui būdui – dėl šios priežasties ant jų pakuočių dažnai galite pamatyti užrašą E.S.E – Easy Serving Espresso.

Pieno plakikliai. Senseo kavos aparatai gamina juodą kavą ir pieno kaitinimo bei plakimo funkcijos neturi. Tiesa, galima pasirinkti kavos pagalvėles, kuriose yra ne tik malta kava, bet ir pieno milteliai – iš tokių iš karto pagaminsite kavą su pienu (pvz., SENSEO® „CAFÉ LATTE“ 8 kavos pagalvėlės, 92 g). Bet jeigu mėgstate nuolat gardinti kavą pienu, pagalvokite apie pieno plakiklį. Galite rinktis rankinį arba automatinį. 

Puodeliai. Be jokios abejonės, turite puodelių namuose, tačiau įsigijus naują kavos aparatą, visuomet norisi atsinaujinti. Kavos Draugo asortimente turime daugybę dailių puodelių, iš kurių kava geriasi dar skaniau. Siūlome atkreipti dėmesį ir į termo puodelius ir termo gertuves, kad pasigaminę kavą iš savo naujojo Senseo kavos aparato, galėtumėte ją pasiimti su savimi kur bekeliautumėte. 

Tikimės, kad sužinojote apie Senseo kavos aparatus daugiau ir ši informacija padėjo apsispręsti. Apie kitus kavos ruošimo prietaisus ir būdus kviečiame daugiau skaityti čia

Skaityti daugiau