SAVAITĖS PASIŪLYMAS

Philips Senseo kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos regionas
Skrudinimo lygis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Kavos aparatas naudoja
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kapsulių technologija
Pieno sistemos tipas
Kapsulių tipas
Grupių skaičius
Valdymo tipas
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Kavamalės tipas
Skirta
Girnų tipas
Girnų konstrukcija
Tinka
Kavos rūšis
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Skonio gidas
Kavos aparato tipas
Išsaugomi vartotojų profiliai
Vandens talpos dydis
Išmanioji programėlė
SCA reitingas
Kavos kiekis
Pieno talpos dydis
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Medžiaga
Rūšis
Arbatos tipas
Vienetai pakuotėje
Talpa
Kavos indo tipas
Filtro rankenėlės lizdo skersmuo
Atskiras karšto vandens antgalis
Manometras
Tūris
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Ciklų skaičius
Temperatūros reguliavimas
Tipas
Papildomos savybės
Piltuvėlio tipas
Apdorojimas
Paruošimo būdas
Akcija

Apie Philips Senseo kavos aparatus 

2001 m. pristatyti Philips Senseo kavos aparatai itin greitai išpopuliarėjo visoje Europoje ir užėmė solidžią vietą kavos aparatų pasaulyje. Greitai paruošiama skani kava, švarus ir paprastas ruošimas, lengva priežiūra, kompaktiškas dydis, patrauklus dizainas ir visiems prieinama kaina – dėl šių savybių jau 2008 metais buvo parduota daugiau nei 20 milijonų Senseo kavos aparatų! 

Philips Senseo kavos aparatai: kaip ruošia kavą? 

Dviejų olandų kompanijų Philips ir Douwe Egberts sukurta kavos ruošimo sistema Senseo ypatinga tuo, kad kava ruošiama iš kavos pagalvėlių. Kavos pagalvėlės – tai popieriniai maišeliai, į kuriuos įdėta malta kava. Norint paruošti puodelį skanios kavos, tereikia į kavos aparatą įpilti vandens, įdėti kavos pagalvėlę ir paspausti mygtuką. Po kelių akimirkų skani kava jau paruošta. Dėl ruošimo metu naudojamo kelių barų slėgio, kava pasidengia lengva kremine puta. Galima sakyti, kad tai tarpinis variantas tarp filtriniu kavos aparatu ir espresso būdu (šiam reikia 9 barų) ruoštų kavų. Pati kava išlieka lengvos konsistencijos, bet dėl kelių barų spaudimo visgi pasidengia espresso kavai būdinga kremine kavos puta. 

Kuo patraukli Philips Senseo kavos ruošimo sistema?

Pradžioje trumpai paminėjome priežastis, dėl kurių Philips Senseo kavos ruošimo sistema taip išpopuliarėjo. Tad kuo gi šie kavos aparatai pavergė kavos mylėtojų širdis?

Greitai paruošiama skani kava. Visų pirma, kavą paruošti labai paprasta – tereikia įdėti kavos pagalvėlę ir paspausti mygtuką. Tai užtrunka vos kelias akimirkas, tad lieka daugiau laiko tiesiog mėgautis skania kava.

Švarus ruošimas. Šis kavos ruošimo būdas itin patiks mėgstantiems idealią švarą. Nereikės rūpintis jokiais pabirusios maltos kavos likučiais ar gramdyti kavos tirščių. Kava saugiai ir švariai sudėta į pagalvėlę. Paruošus tereikia ją išimti ir išmesti. Taigi, daugiau jokių papildomų rūpesčių! 

Lengva priežiūra. Senseo kavos aparatus prižiūrėti labai paprasta. Kasdien tereikia įpilti vandens ir po pagaminimo išmesti panaudoti kavos pagalvėlę. Nekasdienė priežiūra taip pat nesudėtinga: reikia reguliariai pašalinti kalkes. Efektyvių ir šiems kavos aparatams tinkančių nukalkinimo priežiūros priemonių rasite čia.

Kompaktiškas dydis ir patrauklus dizainas. Viena iš pagrindinių šių kavos ruošimo prietaisų populiarumo priežasčių – kompaktiškumas. Kavos aparatas užima labai nedaug vietos, todėl patogiai telpa net ir ant nedidelio stalviršio. Be to, atrodo stilingai ir puošia bet kokią virtuvę. 

Visiems prieinama kaina. Be jokios abejonės, dar viena Senseo kavos aparatų patrauklumo priežastis – labai gera kaina. Vos keliasdešimt eurų kainuojantis kavos aparatas – puikus pasirinkimas norintiems gerti skanią kavą, tačiau nenorintiems daug investuoti į kavos ruošimo įrangą. 

Senseo kavos aparatai: kokį modelį pasirinkti?  

Taigi, jeigu jau nusprendėte, kad pagalvėlinis kavos aparatas – tinkamas pasirinkimas jums, pereiname prie konkrečių modelių. Išties per kelis dešimtmečius Senseo kavos aparatai buvo nuolat tobulinami ir šiuo metu galima rinktis iš kelių modelių: 

Philips Senseo Original Plus CSA210. Tai klasikinis pagalvėlinis kavos aparatas, išlaikęs originalų Senseo kavos aparatų dizainą. Galite rinktis iš kelių spalvų modelių: pilkšvos, juodos ir baltos. Lyginant su senesniais modeliais, dėl įdiegtos Coffee Boost technologijos šie kavos aparatai gamina dar aromatingesnę kavą. Dar vienas šios linijos ypatumas: naujoji Intensity Select funkcija. Perjungdami jungiklį galite pasirinkti instensyvesnio skonio ar mažiau intensyvią kavą. Gaminant šį modelį buvo itin atsižvelgta ir į ekologiją: užbaigęs kavos ruošimą, kavos aparatas taupydamas energiją pats išsijungia. Be to, aparatas yra pagamintas iš perdirbto plastiko. 

Philips Senseo Quadrante. Šis modelis jau yra pagalvėlinių kavos aparatų mėgėjų pamėgtas ir įvertintas. Quadrante modelis ypatingas tuo, kad turi kone dvigubai didesnę vandens talpą, tad yra gerokai talpesnis: Original linijos vandens talpa – 0,7 l, o Quadrante – 1,2 l. Tai labai praverčia, jeigu geriate daug kavos vieną po kitos arba tiesiog turite didelę šeimą, geriančią daug kavos. Dar vienas svarbus ypatumas – reguliuojamo aukščio padėkliukas su 3 skirtingomis aukščio padėtimis. Tai leidžia naudoti net ir aukštus puodelius. Be to, reikia pažymėti, kad daug kam patinka šio modelio kvadratinė forma.

Rekomenduojami priedai įsigyjant Senseo kavos aparatą 

Įsigijus kavos aparatą, gali prireikti įvairių priedų, apie kuriuos naudinga pagalvoti iš anksto:

Kavos pagalvėlės. Be jokios abejonės, tai pagrindinis priedas – be jo kavos aparatas neruoš kavos. Kavos Draugas siūlo platų kavos pagalvėlių asortimentą. Galite rinktis iš populiariausių kavos pagalvėlių prekinių ženklų: JDE, Charles Liégeois bei Coffee Premium. Iš šios skonių įvairovės tikrai išsirinksite tai, kas jums bus skanu. Atkreipkite dėmesį, kad skirtingose kavos pagalvėlių pakuotėse yra skirtingas kavos pagalvėlių kiekis: nuo 8 iki 100 vnt.!

Tiesa, rinkdamiesi kavą savo naujajam Senseo kavos aparatui, nesupainiokite kavos pagalvėlių su kavos tabletėmis. Pastarosios yra skirtos tabletiniams arba pusiau automatiniams kavos aparatams. Jos yra mažesnio skersmens bei suslėgtos, nes skirtos espresso paruošimui būdui – dėl šios priežasties ant jų pakuočių dažnai galite pamatyti užrašą E.S.E – Easy Serving Espresso.

Pieno plakikliai. Senseo kavos aparatai gamina juodą kavą ir pieno kaitinimo bei plakimo funkcijos neturi. Tiesa, galima pasirinkti kavos pagalvėles, kuriose yra ne tik malta kava, bet ir pieno milteliai – iš tokių iš karto pagaminsite kavą su pienu (pvz., SENSEO® „CAFÉ LATTE“ 8 kavos pagalvėlės, 92 g). Bet jeigu mėgstate nuolat gardinti kavą pienu, pagalvokite apie pieno plakiklį. Galite rinktis rankinį arba automatinį. 

Puodeliai. Be jokios abejonės, turite puodelių namuose, tačiau įsigijus naują kavos aparatą, visuomet norisi atsinaujinti. Kavos Draugo asortimente turime daugybę dailių puodelių, iš kurių kava geriasi dar skaniau. Siūlome atkreipti dėmesį ir į termo puodelius ir termo gertuves, kad pasigaminę kavą iš savo naujojo Senseo kavos aparato, galėtumėte ją pasiimti su savimi kur bekeliautumėte. 

Tikimės, kad sužinojote apie Senseo kavos aparatus daugiau ir ši informacija padėjo apsispręsti. Apie kitus kavos ruošimo prietaisus ir būdus kviečiame daugiau skaityti čia

Skaityti daugiau