Paskutinė galimybė sutaupyti! Cyber Monday pasiūlymai iki -50%

Kavos aparatas LELIT „Bianca PL162T“

Specifikacijos Apie produktą

Ruošiami gėrimai

Espresso Garas Juoda kava Karštas vanduo
Kiekis

2100,00 
  • Pristatysime per 6 - 8 savaites

Apie produktą

Kiekvienas LELIT espresso kavos aparatas sukurtas taip, kad išskirtinio skonio espresso puodeliui išgautų optimaliausią temperatūrą ir ruošimo procesui tinkamą vandens slėgį. Dėka šių espresso kavos aparatų, dalį Italijos galite turėti tiesiog namuose.

SVIRTELE VALDOMAS KAVOS KIEKIS

Pasukant svirtelę galite lengvai reguliuoti vandens tekėjimą iki 10 barų. Rankiniu būdu galite valdyti kavos ekstrakcijos procesą tam, kad kiekvienas kavos puodelis būtų tobulas, nesvarbu kokias pupeles pasirinktumėte.

LCC – LELIT VALDYMO CENTRO SISTEMA

LELIT valdymo centras – tai nauja valdymo sistema, kuri patobulino LELIT espresso kavos aparatų funkcijų rezultatą. Naujas patogus LCD ekranėlis pritaikytas dar paprastesniam naudojimui, o jo dizainas sukurtas atsižvelgiant į naujausias tendencijas. LCC sistema leidžia kontroliuoti skirtingas funkcijas, tokias kaip kavos ekstrakcijos ar garo temperatūra bei procesai, vykstantys iki gėrimo ruošimo. Šios sistemos dėka taip pat lengvai valdomos kavos aparato kaitinimo sistemos įjungimo ir išjungimo funkcijos, budėjimo laikas ir kavos kiekio gėrime pasirinkimas.

FILTRO LAIKIKLIS

58 mm filtro laikiklis su medine rankenėle bei inovatyviu „Coffee Slide“ snapeliu leidžia vienu metu pasiruošti net du pasirinkto gėrimo puodelius. Snapelio ilgis ir patogus paviršius leidžia pasiekti aukščiausios kokybės rezultatą.

VANDENS TALPA SU AUTOMATINE JUNGTIMI

Vietoje tiesioginio prisijungimo prie vandentiekio, yra galimybė naudoti vandens talpą su automatiniu jungikliu. Ši talpa lengvai išimama ir įtaisoma, todėl švaros palaikymas yra itin paprastas. Talpa laikoma kavos aparato išorėje, kad vandens temperatūra nebūtų per aukšta. Ši talpa gali būti laikoma bet kurioje kavos aparato pusėje.

DVIGUBA ŠILDYMO SISTEMA

Du atskiri šildymo boileriai – vienas karštam vandeniui ir garui, o kitas kavos ruošimo procesui. Šios dvigubos šildymo sistemos dėka, kavos ir pieno putos ruošimo procesai gali vykti vienu metu, palaikant tolygią temperatūrą.

Specifikacijos

Bendrosios savybės

TipasPusiau automatiniai
GamintojasLelit
Garantijos laikotarpis24 mėnesiai
Kavos aparatas naudojaKavos tabletės, Malta kava
Pieno sistemos tipasGarinis kapučinatorius
Ar kavos aparatas ruošia karštą vandenį?Taip
Manometras spaudimui matuotiTaip
Filtro rankenėlės lizdo skersmuo58 mm
Galia1400 W
Kilmės šalisItalija
EAN8009437000326

Talpos

Vandens talpa2.5 l

Valdymas

ValdymasRankinis

Matmenys ir svoris

Gylis40 cm
Aukštis40 cm
Plotis29 cm
Svoris22 kg

Kavos aparato priežiūrai

Kad kavos aparatas veiktų sklandžiai ir ilgai, jam būtina tinkama priežiūra. Jums prireiks šių priežiūros priemonių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą

Atsiliepimai
(1)
Facebook komentaras
()
5.00
1 atsiliepimas(ai)
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
  1. Mindaugas Žičkus
    12 birželio, 2020
    Su tradiciniais aparatais yra paprasta taisyklė - kuo daugiau priklauso nuo žmogaus, tuo preciziškiau, galima išgauti kavą. Šis aparatas, leidžia pačiam reguliuoti spaudimo slėgį, todėl patys suprantate kokio skanumo espresso ryte geriu nuo šiol.
    Ar šis komentaras naudingas?