Kavos aparatas LELIT „Bianca PL162T“ - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Kavos aparatas LELIT „Bianca PL162T“

Specifikacijos Apie produktą

Ruošiami gėrimai

Espresso Garas Juoda kava Karštas vanduo

Išvalyti
  • Pristatysime per 6 - 8 savaites

Rekomenduojame įsigyti kartu

Suma: 353.98

Sutaupykite

Specifikacijos

Tipas

Pusiau automatiniai

Gamintojas

Lelit

Garantijos laikotarpis

24 mėnesiai

Kavos aparatas naudoja

Kavos tabletės, Malta kava

Vandens talpos tūris

2.5 l

Pieno sistemos tipas

Garinis kapučinatorius

Ar kavos aparatas ruošia karštą vandenį?

Taip

Valdymas

Rankinis

Manometras spaudimui matuoti

Taip

Filtro rankenėlės lizdo skersmuo

58 mm

Galia

1400 W

Gylis

40 cm

Aukštis

40 cm

Plotis

29 cm

Kilmės šalis

Italija

EAN

8009437000326

Svoris

22 kg

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Kiekvienas LELIT espresso kavos aparatas sukurtas taip, kad išskirtinio skonio espresso puodeliui išgautų optimaliausią temperatūrą ir ruošimo procesui tinkamą vandens slėgį. Dėka šių espresso kavos aparatų, dalį Italijos galite turėti tiesiog namuose.

SVIRTELE VALDOMAS KAVOS KIEKIS

Pasukant svirtelę galite lengvai reguliuoti vandens tekėjimą iki 10 barų. Rankiniu būdu galite valdyti kavos ekstrakcijos procesą tam, kad kiekvienas kavos puodelis būtų tobulas, nesvarbu kokias pupeles pasirinktumėte.

LCC – LELIT VALDYMO CENTRO SISTEMA

LELIT valdymo centras – tai nauja valdymo sistema, kuri patobulino LELIT espresso kavos aparatų funkcijų rezultatą. Naujas patogus LCD ekranėlis pritaikytas dar paprastesniam naudojimui, o jo dizainas sukurtas atsižvelgiant į naujausias tendencijas. LCC sistema leidžia kontroliuoti skirtingas funkcijas, tokias kaip kavos ekstrakcijos ar garo temperatūra bei procesai, vykstantys iki gėrimo ruošimo. Šios sistemos dėka taip pat lengvai valdomos kavos aparato kaitinimo sistemos įjungimo ir išjungimo funkcijos, budėjimo laikas ir kavos kiekio gėrime pasirinkimas.

FILTRO LAIKIKLIS

58 mm filtro laikiklis su medine rankenėle bei inovatyviu „Coffee Slide“ snapeliu leidžia vienu metu pasiruošti net du pasirinkto gėrimo puodelius. Snapelio ilgis ir patogus paviršius leidžia pasiekti aukščiausios kokybės rezultatą.

VANDENS TALPA SU AUTOMATINE JUNGTIMI

Vietoje tiesioginio prisijungimo prie vandentiekio, yra galimybė naudoti vandens talpą su automatiniu jungikliu. Ši talpa lengvai išimama ir įtaisoma, todėl švaros palaikymas yra itin paprastas. Talpa laikoma kavos aparato išorėje, kad vandens temperatūra nebūtų per aukšta. Ši talpa gali būti laikoma bet kurioje kavos aparato pusėje.

DVIGUBA ŠILDYMO SISTEMA

Du atskiri šildymo boileriai – vienas karštam vandeniui ir garui, o kitas kavos ruošimo procesui. Šios dvigubos šildymo sistemos dėka, kavos ir pieno putos ruošimo procesai gali vykti vienu metu, palaikant tolygią temperatūrą.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą