Iki pasiūlymo pabaigos liko:
 • 00

  d.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.

1+1 CAPRISETTE & PARALLEL kavai
Antra tokia pati pakuotė – dovanų. 

Kapsulės Nespresso kavos aparatams

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Nespresso kapsules 

Milijonai kavos mėgėjų visame pasaulyje kasdien naudojasi palyginus nesenu, tačiau išties genialiu išradimu – kapsuline kavos sistema. Šiam, vienam iš populiariausių, kavos ruošimo būdui reikalingos tik pasirinktos kavos kapsulės, kapsulinis kavos aparatas ir, žinoma, vanduo (kai kurie kapsulinių aparatų modeliai plaka ir pieną). Skubantiems, bet norintiems mėgautis kokybiška kava – tai tikras išsigelbėjimas: tereikia įdėti pasirinktos kavos kapsulę su joje užvakuumuota šviežiai malta kava į kapsulinį aparatą ir paspausti mygtuką. Rūpintis tirščių pašalinimu nereikės – beliks išmesti panaudotas kapsules (beje, ekologiškai sąmoningiems kavos mėgėjams siūlomos daugkartinės Nespresso kapsulės).

Šiandien kavos pasaulyje galima rasti daugybę įvairių kapsulinių sistemų, o pačių kavos kapsulių įvairovė – dar didesnė. Tačiau, ko gero, populiariausi pasaulyje yra Nespresso kapsuliniai kavos aparatai, nuo kurių viskas ir prasidėjo. Būtent Nespresso kompanijos meistrams, remiantis pirmojo espresso kavos aparato išradėjo Luiggi Bezzera darbais, ir gimė kapsulinės kavos sistemos idėja. O 1986 m. įvyko didžiulis proveržis kavos pasaulyje – tuomet buvo išrastas pirmasis kapsulinis kavos aparatas Nespresso „C-100“. Per daugiau nei 30 metų Nespresso inovacijos pakeitė tai, kaip milijonai žmonių mėgaujasi kava, ir nuo novatoriškos idėjos Šveicarijoje išaugo iki pasaulinio prekės ženklo, veikiančio 81 šalyje.

Kalbėdami apie Nespresso kavos aparatus bei jais ruošiamą kavą, jų gamintojai pabrėžia 3 pagrindinius dalykus: skonį, greitį ir patogumą. Nespresso kavos kapsulėse – kruopščiai parinkti kavos mišiniai, iš kurių net reikliausi kavos gurmanai išsirinks mėgstamiausius skonius ir aromatus. Tačiau čia ir kyla klausimas…

…kaip išsirinkti Nespresso kapsules? 

Kadangi Nespresso kapsulinė sistema yra seniausia ir populiariausia pasaulyje, visai ne keista, jog šiems aparatams pritaikytų kavos kapsulių asortimentas yra itin platus. Suprantame, jog išsirinkti labiausiai jums patiksiančias kavos kapsules yra nelengva užduotis, tad norėdami jums padėti aptarsime, į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį.

Kavos tipas. Renkantis Nespresso kavos kapsules verta atsižvelgti į jų sudėti. Nors Nespresso kapsulės pasižymi visų pirma kavos grynumu, t.y., dažniausiai jose yra užvakuumuota šviežiai malta kava be jokių priedų, aromatų mėgėjai taip pat neliko nuskriausti – Kavos Draugo asortimente yra ir aromatizuotos Nespresso kavos kapsulės

Kavos rūšis. Pasaulyje labiausiai paplitusios dvi kavos pupelių rūšys – arabika ir robusta. Arabikos pupelės pasižymi didele porūšių ir skonių įvairove, švelnesniu ir išraiškingesniu, subtilesniu skoniu, kuris neretai yra vaisiškesnis nei robustos; šios pupelės taip pat turi mažiau kofeino. Tuo tarpu robustos kavos pupelės yra kartesnės, tirštesnio kūno ir turi daugiau kofeino. Tad juodos kavos mėgėjai, norintys  pajusti skonių įvairovę, gali drąsiai rinktis Nespresso kavos kapsules su arabika. Vis dėlto, jei norisi ypač subalansuoto skonio, kuomet natūralus arabikos vaisiškumas yra sumažinamas pasitelkiant robustai būdingas kartesnes natas, rekomenduojame rinktis Nespresso kapsules su arabikos ir robustos mišiniais. Tokie mišiniai pasižymi intensyvesniu skoniu, pilnesniu kūnu bei puikiai tinka gėrimams su pienu ruošti.

Kavos regionas. Nors kava mus pasiekia iš viso pasaulio, tačiau žinant skirtinguose regionuose augančių kavų ypatybes, lengviau pasirinkti mėgstamą rūšį. Pavyzdžiui, kavos iš Pietų ar Centrinės Amerikos pasižymi klasikinėmis šokolado, riešutų, karamelės natomis, tad vertinantys tradicinį skonį gali neabejodami rinktis kapsules, kurių sudėtyje yra kavos iš tokių šalių kaip Brazilija, Kolumbija ar Meksika. Jei vis dėlto esate vaisiškų, gaivių kavos gėrimų mėgėjas – rinkitės kavą iš Afrikos šalių. Gėlinės, uoginės Etiopijos ar Kongo DR kavos sužavės savo aromatu ir lengvu, arbatiniu kūnu. Na, o jei norisi gilaus, prieskonių skonio – jums patiks kava iš Azijos

Skrudinimo lygis. Renkantis kavą svarbu atkreipti dėmesį ir į pupelių skrudinimo lygį, kadangi tai stipriai įtakoja jūsų gėrimo skonį. Jei mėgstate lengvą, subtilaus skonio kavą – rinkitės Nespresso kapsules, užpildytas šviesaus skrudinimo malta kava. O jei norisi tirštesnio kūno kavos, kuri pasižymi lengvu kartumu ir intensyvesniu skoniu, atkreipkite dėmesį į vidutinio tamsaus ir tamsaus skrudinimo kavas. Subalansuoto skonio ir vidutinio stiprumo kavos mėgėjams siūlome vidutinio skrudinimo kavą. 

Kavos intensyvumas. Dažnai ant kavos kapsulių pakuočių ar produktų aprašyme galima rasti skaičius arba skales, kuriais gamintojai nurodo kavos intensyvumą. Intensyvumo lygiams nustatyti paprastai naudojama tokia skalė: 1-4 – kava yra lengvo skonio, pasižymi švelniu aromatu; 5-7 – subalansuota, turtingo skonio kava; 8-10 – pilno kūno kava, pasižyminti sodriu aromatu.

Kavos receptas. Ant kai kurių gamintojų Nespresso kapsulių pakuočių būna pažymėta, kuriam kavos receptui (ar receptams) jos sukurtos: ristretto, espresso, lungo ar americano. Taip pat nurodomas porcijos dydis, kurio rekomenduojama laikytis norint išgauti optimalų, tam receptui būdingą skonį. Žinoma, reikia nepamiršti, kad kavos skonį lemia ne tik pasirinktas porcijos dydis, tačiau ir tai, jog skirtingų receptų kapsulėse esanti kava yra skirtinga – skiriasi jos kilmė, mišinio sudėtis, kavos kiekis bei malimo rupumas. Beje, kadangi Nespresso kapsulės yra gaminamos išskirtinai juodos kavos receptams, tai kavos gėrimų su pienų (cappuccino, cafè latte, latte macchiato) mėgėjai turėtų dairytis Nespresso kavos aparatų su pieno plakimo funkcija arba įsigyti atskirą pieno plakiklį

Nespresso kapsulės be kofeino. Jei dėl sveikatos būklės, fiziologinių procesų ar pernelyg didelio jautrumo esate priversti atsisakyti produktų, prisotintų kofeinu, turime jums puikią išeitį – kavą be kofeino. Iš Kavos Draugo asortimente esančių Nespresso kavos kapsulių be kofeino pastarasis pašalintas tik natūraliais būdais, nenaudojant pavojingų cheminių tirpiklių, todėl jas rinktis saugu. Be to, svarbu žinoti, kad kai kuriose šių kapsulių yra tiesiog kava be kofeino, o kitose ji pateikiama dar ir su su papildomais priedais, pavyzdžiui, tokios yra energizuojančios kavos kapsulės be kofeino Verum „Dély Energize“. 

Ekologiškos Nespresso kapsulės. Renkantis kavą vis dažniau atsižvelgiama į jos auginimo ypatumus. Vertinantiems ekologiškus produktus mūsų asortimente siūlomos ekologiškos Nespresso kavos kapsulės, kurių kava užauginta atsakinguose ūkiuose nenaudojant cheminių trąšų bei išsaugant natūralią biosferą. 

Nespresso kapsulės, pažymėtos Fair Trade (sąžiningos prekybos) simboliu. Toks vis dažniau sutinkamas kavos žymėjimas reiškia, jog šią kavą eksportuojančios įmonės prisideda prie visuomeninio judėjimo, siekiančio kovoti su darbuotojų išnaudojimu bei grindžia savo prekybą skaidrumu, kas teigiamai veikia besivystančiose šalyse gyvenančių žmonių ekonominę padėtį bei socialinį gyvenimą. Remiantis sąžiningos prekybos principais kavos plantacijose dirbantiems asmenims mokamas skaidrus, standartus atitinkantis darbo užmokestis ir užtikrinamos žmogaus teisės darbo srityje. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad savo asortimente turime vis daugiau Nespresso kapsulių, pažymėtų Fair Trade

Nespresso kapsulės, pažymėtos Rainforest Alliance ženklu. Atogrąžų miškų aljanso sertifikatas – tai dar vienas specialus žymėjimas, prisidedantis prie tvaraus vartojimo. Logotipas su žalia varle, kurios egzistavimas ekosistemoje yra šios sveikatos požymis, nurodo, kad ūkis atitinka griežtus sertifikavimo standartus, kurių dėka užtikrinamas ilgalaikis gamtos, socialinis ir ekonominis darnumas, o ūkininkai privalo apsaugoti bioįvairovę, tausoti gamtos išteklius, darbininkams mokėti bent minimalų uždarbį. Mūsų asortimente rasite Nespresso kapsulių, pažymėtų Rainforest Alliance ženklu.

Geriausi Nespresso kapsulių pasiūlymai. Kavos Draugo siūlomos Nespresso kavos kapsulės su akcija suteiks galimybę mėgautis jūsų mėgiama kava už prieinamą kainą. Na, o jei kapsuliniu metodu paruošta kava džiaugiasi visa šeima arba norite nuolatos turėti pakankamai kapsulių, kad netikėtai jų nepritrūktumėte – siūlome įsigyti Nespresso kapsulių rinkinius. Kavos kapsulių rinkiniai visuomet padės sutaupyti!

Populiariausia ir geriausiai įvertinta kava. Jei tinkamas kapsules išsirinkti vis dar sunku, visuomet galite pasikliauti mūsų kavos mėgėjų bendruomene ir rikiavimo funkcijos pagalba pamatyti populiariausias bei geriausiai mūsų pirkėjų įvertintas kavas – populiariausios Nespresso kapsulės ir geriausiai įvertintos Nespresso kapsulės

Priedai 

Kavos Draugo asortimente galite rasti ir tam tikrų priedų savo kavos kapsulėms, kurie pavers jūsų kavos gėrimo ritualą dar malonesniu. Štai keletas jų:

Nespresso kapsulių laikikliai. Siūlome elegantiškus laikiklius, kurie papuoš kiekvienos virtuvės interjerą. Tačiau svarbiausia, jog šie laikikliai ne tik dailiai atrodo, bet ir sutaupo vietos bei leidžia jūsų mėgiamas kavos kapsules patogiai laikyti matomoje vietoje. Kavos Draugo asortimente rasite įvairių dydžių ir formų Nespresso kapsulių laikiklių

Sirupai kavai. Mėgstamiausias savo Nespresso kavas galite pagardinti kokybiškais įvairių skonių sirupais. Kavos Draugo asortimente rasite dviejų garsių gamintojų sirupus, skirtus ne tik kavai, bet ir kitiems gėrimams pagardinti – tai natūralieji (be dirbtinių dažiklių, priedų ar GMO) britų Sweetbird sirupai ir įtalų prekinio ženklo, gyvuojančio dar nuo 1945 metų, Toschi sirupai

Nespresso kavos kapsulių prekiniai ženklai

Mūsų siūlomas Nespresso kapsulių asortimentas nuolat plečiasi ir pildosi naujais kavos pasaulio skoniais. Bendradarbiaujame ir su garsiausiais pasaulinio lygio prekiniais ženklais, ir su rinkos naujokais, kuriančiais išskirtinius produktus. Kviečiame susipažinti su Nespresso kavos kapsulių gamintojais:

Kavos Draugas – mūsų pasididžiavimas ir ilgamečio darbo rezultatas – klientų pamėgta ir įvertinta Caprissimo kavos mišinių linija. Tai skirtingų skonių mišiniai, skirti skaniam kasdienės kavos puodeliui. Dabar mūsų asortimente – ne tik kavos pupelės ir malta kava, bet ir Caprisette kavos kapsulės, skirtos Nespresso kavos aparatams.

Charles Liegeois – mūsų ilgametis partneris ir vienas didžiausių kavos skrudintojų Belgijoje, siūlantis plačią kapsulių įvairovę. Mūsų asortimente rasite šio gamintojo kapsules, pritaikytas  Nespresso kavos aparatams.

Barzini – olandų prekinis ženklas, kuriuo pažymėti gaminiai yra itališko stiliaus kavos pupelės bei kavos kapsulės, apdovanotos Atogrąžų miškų aljanso sertifikatais. Barzini kavos kapsulės yra skirtos Nespresso kavos aparatams. 

Mokito – tai Milane beveik prieš šimtą metų įkurtas prekinis ženklas, garantuojantis aukščiausios kokybės kavą. Jau ketvirta Italijos skrudintojų karta rūpinasi, jog būtų gerbiamos kavos ruošimo tradicijos, tuo pačiu taikant ir novatoriškas technologijas. Mūsų asortimente rasite Mokito kavos kapsules Nespresso kavos aparatams.

Verum  – kavos entuziastų įkurtas prekinis ženklas, gaminantis kavos kapsules be kofeino ir papildantis gėrimus supermaistu bei vitaminais. Išbandykite Verum grožio kavos kapsules ir šio gamintojo energizuojančias kavos kapsules, skirtas Nespresso kavos aparatams. 

Sealpod – tai daugkartinio naudojimo kapsulių sistemų pradininkas. Sealpod daugkartinės kavos kapsulės Nespresso kavos aparatams leidžia jums eksperimentuoti su skirtingomis kavos rūšimis bei prisideda prie tvaraus vartojimo puoselėjimo. 

Pabaigai 

Tikimės, kad dabar jums bus daug lengviau išsirinkti tinkamas Nespresso kavos kapsules, o taip pat žinosite, kur jų įsigyti. Tačiau jei dar kiltų klausimų šia ar kita su kava susijusia tema, Kavos Draugo konsultantai visada pasiruošę jums padėti – susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba apsilankykite mūsų salonuose. 

Skaityti daugiau