Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Reikia nuoširdaus patarimo? +370 699 44844
Atgal

Kavos aparatas Siemens „TI907201RW”

1799.00
Kiekis:
Noriu pratęstos garantijos dviems metams.* + 179.9
* Tik fiziniams asmenims
Kavos Draugo pratęsta garantija
Viskas, ką reikia apie ją žinoti!
X
Kodėl verta įsigyti?
Perkant kavos aparatą namams (t.y. kaip fiziniam asmeniui), įprastinė garantija galioja du metus. Įsigijus pratęstą garantiją, garantijos periodas bus pratęstas dviems metams (bendrai aparato garantija galios 4 metus). Jeigu kavos aparato remontas užtruks - duosime Jums pakaitinį! :)
Kokiais atvejais galioja?
Pratęsta garantija yra lygiavertė įprastai garantijai. Aparatai su pratęsta garantija turi pirmumą atliekant diagnostiką ir šalinant gedimą. Visas sąlygas galite rasti paspaudę čia.
Kokia yra šios paslaugos kaina?
Pratęstos garantijos paslaugos kaina yra 10 proc. kavos aparato kainos. T.y. jeigu aparato kaina yra 500 €, tai pratęstos garantijos kaina šiam aparatui yra 50 €. Minimali paslaugos kaina yra 40 €.
Kaip įsigyti?
Pratęstos garantijos paslaugą galite įsigyti pirkdami mūsų salonuose (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje), užsisakant prekes internetu, el. paštu ir telefonu.
Kur kreiptis, jeigu reikalingas remontas?
Paskambinkite mums telefonu +370 699 44844. Per vieną darbo dieną iki Jūsų namų atvyks kurjeris ir nemokamai* nugabens kavos aparatą į servisą. Atlikus diagnostiką ir pašalinus gedimą susisieksime su Jumis ir kavos aparatą pristatysime Jums į namus!
*Atvejais, kai nustatoma, jog kavos aparato gedimas yra garantinis.
Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai:
Aplankykite mūsų parduotuvę
Kaunas
Vilnius
Klaipėda
X
Prekę pristatome jau kitą darbo dieną
Užtikriname šios prekės kokybę!
Arijana
Žinome, jog kartais išsirinkti tinkamiausią variantą yra keblu, todėl visada laukiame Jūsų skambučio!
Jūsų Kavos Draugai

Išsamesnė informacija

Naujas Siemens EQ. 9 serijos kavos aparatas – tai pilnai automatinis kavos aparatas, kuris visas pagrindines funkcijas atlieka automatiškai. Dviejų kavos pupelių talpų ir dviejų malūnėlių dėka galėsite mėgautis skirtingu kavos skoniu kada tik panorėsite, o „Barista mode“ funkcija leis nustatyti visus pageidaujamus parametrus, tobulam kavos gėrimo skoniui užtikrinti!

NUO ŠIOL KAVOS SKONIS IŠPILDYS NET DIDŽIAUSIUS LŪKESČIUS

Dvi kavos pupelių talpos suteikia galimybę naudoti dvi skirtingas kavos pupelių rūšis, nemaišant skonių, o du tyliai veikiantys keraminiai kavos malūnėliai, kurie užtikrina tobulą maltos kavos rezultatą, suteikia visišką naudojimosi komfortą. Mėgaukitės šviežiu, mėgstamiausių kavos pupelių skoniu!

PASIGAMINKITE TOBULO SKONIO PUODELĮ KAVOS!

„Barista mode“ funkcijos dėka galėsite nustatyti ne tik kavos gėrimo stiprumą, bet ir norimą gėrimo temperatūrą, tūrį bei kavos ir pieno santykį. Technologija „AromaIntense“ leis sugeneruoti ir skirtingą gamybos greitį, skirtą išgauti įvairiems kavos gėrimų skoniams. Kavos įpilimo snapelių aukštis yra reguliuojamas net iki 15 centimetrų aukščio. Vienu metu galėsite pasigaminti du kavos puodelius, o gaminant vieną po kito, net iki šešių puodelių gardžiausio kavos gėrimo. O tam, kad norimą gėrimą galėtumėte pasigaminti vos vieno mygtuko paspaudimu – personalizuokite gėrimą, suteikdami jam pavadinimą bei nustatydami visus pageidaujamus parametrus.

DAR DAUGIAU AUTOMATINIŲ FUNKCIJŲ!

Efektyvi „SensoFlow“ sistema užtikrins temperatūrą, kurios reikalauja aukščiausios kokybės puodelis espresso ar cappuccino. Ši sistema taip pat užtikrins, kad kas kartą įjungus kavos aparatą iš naujo ir paspaudus paruošimo mygtuką, kavos aparatas įkaistų greitai ir vos per kelias akimirkas pradėtų gaminti jūsų norimą gėrimą.

LENGVA PRIEŽIŪRA

Automatinis visos sistemos praplovimas įsijungia po kiekvieno gėrimo paruošimo. Pieno talpa yra lengvai prijungiama ir nuimama tada, kai to reikia. Funkcija „autoMilk Clean“, automatiškai įsijungia po kiekvieno gėrimo su pienu paruošimo ir pilnai išvalo pieno sistemą.

 

BSH

Šio aparato valymo programai naudokite „Cafiza Blister“ tabletes.
Įsigykite čia

BSH

Šiam aparatui tinka nukalkinimo tabletės Siemens.
Įsigykite čia

BSH

Aparatui tinka Siemens vandens filtras.
Įsigykite čia

BSH

Puikiai tinka prižiūrėti šio kavos aparato virimo bloką.
Įsigykite čia


Ruošia vieno mygtuko spustelėjimu
RistrettoEspressoCappuccinoCafe LatteJuoda kavaLatte macchiatoDvigubas espressoEspresso macchiato

Produkto specifikacijos

 • Garantijos laikotarpis: 24 mėnesiai;
 • Naudoja: Pupelės, Malta kava;
 • Vandens talpos tūris: 2.3 l;
 • Kavos pupelių talpa: 235 g;
 • Gamintojas: Siemens;
 • Vandens pompos slėgis: 19 bar;
 • Vienu metu gali paruošti: 2 puodelius;
 • Reguliuojamas kavos piltuvėlio aukštis: Taip;
 • Papildomi duomenys: Automatinis sistemos praplovimas;
 • Programuojamas vandens kiekis: Taip;
 • Programuojamas kavos stiprumas: 6 lygiai;
 • Kavos malūnėlio tipas: Keramikinis;
 • Programuojama vandens temperatūra: Taip;
 • Matmenys (AxGxP), cm: 38.2 x 47 x 31.6;
 • Tipas: Automatiniai;
 • Kapučinatoriaus tipas: Automatinis;
 • Pieno talpa: Yra;
 • Svoris: 12 kg;
 • Kilmės šalis: Slovėnija.

Video apžvalga

Klientų atsiliepimai

Perku