Kavos aparatas Siemens „TI907201RW" - Kavos Draugas

Pratęsta garantija

*Tik fiziniams asmenims.

Reikia pagalbos?
Paskambinkite mums!
+370 699 44844

Pristatysime
per vieną darbo dieną!

Kavos aparatas Siemens „TI907201RW”

Atsiliepimai
Ruošia vieno mygtuko paspaudimu

Cafe Latte Dvigubas espresso Espresso Espresso macchiato Juoda kava Latte macchiato
Specifikacijos
Garantijos laikotarpis

24 mėnesiai

Naudoja

Malta kava, Pupelės

Vandens talpos tūris

2.3 l

Kavos pupelių talpa

235 g

Gamintojas

Siemens

Vandens pompos slėgis

19 bar

Vienu metu gali paruošti

2 puodelius

Reguliuojamas kavos piltuvėlio aukštis

Taip

Papildomi duomenys

Automatinis sistemos praplovimas

Programuojamas vandens kiekis

Taip

Programuojamas kavos stiprumas

6 lygiai

Kavos malūnėlio tipas

Keramikinis

Programuojama vandens temperatūra

Taip

Matmenys (AxGxP), cm

38.2 x 47 x 31.6

Tipas

Automatiniai

Kapučinatoriaus tipas

Automatinis

Pieno talpa

Yra

Svoris

12 kg

Kilmės šalis

Slovėnija

Apie produktą

Naujas Siemens EQ. 9 serijos kavos aparatas – tai pilnai automatinis kavos aparatas, kuris visas pagrindines funkcijas atlieka automatiškai. Dviejų kavos pupelių talpų ir dviejų malūnėlių dėka galėsite mėgautis skirtingu kavos skoniu kada tik panorėsite, o „Barista mode“ funkcija leis nustatyti visus pageidaujamus parametrus, tobulam kavos gėrimo skoniui užtikrinti!

NUO ŠIOL KAVOS SKONIS IŠPILDYS NET DIDŽIAUSIUS LŪKESČIUS

Dvi kavos pupelių talpos suteikia galimybę naudoti dvi skirtingas kavos pupelių rūšis, nemaišant skonių, o du tyliai veikiantys keraminiai kavos malūnėliai, kurie užtikrina tobulą maltos kavos rezultatą, suteikia visišką naudojimosi komfortą. Mėgaukitės šviežiu, mėgstamiausių kavos pupelių skoniu!

PASIGAMINKITE TOBULO SKONIO PUODELĮ KAVOS!

„Barista mode“ funkcijos dėka galėsite nustatyti ne tik kavos gėrimo stiprumą, bet ir norimą gėrimo temperatūrą, tūrį bei kavos ir pieno santykį. Technologija „AromaIntense“ leis sugeneruoti ir skirtingą gamybos greitį, skirtą išgauti įvairiems kavos gėrimų skoniams. Kavos įpilimo snapelių aukštis yra reguliuojamas net iki 15 centimetrų aukščio. Vienu metu galėsite pasigaminti du kavos puodelius, o gaminant vieną po kito, net iki šešių puodelių gardžiausio kavos gėrimo. O tam, kad norimą gėrimą galėtumėte pasigaminti vos vieno mygtuko paspaudimu – personalizuokite gėrimą, suteikdami jam pavadinimą bei nustatydami visus pageidaujamus parametrus.

DAR DAUGIAU AUTOMATINIŲ FUNKCIJŲ!

Efektyvi „SensoFlow“ sistema užtikrins temperatūrą, kurios reikalauja aukščiausios kokybės puodelis espresso ar cappuccino. Ši sistema taip pat užtikrins, kad kas kartą įjungus kavos aparatą iš naujo ir paspaudus paruošimo mygtuką, kavos aparatas įkaistų greitai ir vos per kelias akimirkas pradėtų gaminti jūsų norimą gėrimą.

LENGVA PRIEŽIŪRA

Automatinis visos sistemos praplovimas įsijungia po kiekvieno gėrimo paruošimo. Pieno talpa yra lengvai prijungiama ir nuimama tada, kai to reikia. Funkcija „autoMilk Clean“, automatiškai įsijungia po kiekvieno gėrimo su pienu paruošimo ir pilnai išvalo pieno sistemą.

 

Video review
Atsiliepimai

Kol kas jokių atsiliepimų nėra.

Lankytojų klausimai ir diskusijos