Ekspozicinis kavos aparatas De’Longhi „Perfecta Evo ESAM 420.40.B“

  • Ekspozicinė prekė
Specifikacija Apie produktą
Spauskite „Gauti pasiūlymą“ ir mes pateiksime jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.
Lizingas be pabrangimo 10 mėnesių. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims. Pirkimą lizingu pasirinkite apmokėjimo žingsnyje. Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja iki 2022 01 04.
Ši prekė buvo naudojama Kavos Draugo parduotuvėje. Susisiekite su mumis dėl detalesnės informacijos.

Apie produktą

Itališki De’Longhi Perfecta Evo linijos kavos aparatai sukurti mėgautis tobulu kavos skoniu tiesiog namuose. Vos vienu palietimu paruošiami gėrimai: nuo tradicinių espresso bei cappuccino iki filtrinės kavos (long) porcijos ar netgi viso ąsočio. Pasirinkti norimą gėrimą ar funkciją yra itin paprasta naudojantis intuityviu LCD ekranėliu. De’Longhi taip pat užtikrino paprastą priežiūrą, kad liktų daugiau laiko gerti skanią kavą.

PLATI GĖRIMŲ ĮVAIROVĖ VIENU PALIETIMU

Šis kavos aparatas pagamins visus mėgstamiausius gėrimus vos vienu palietimu. Pagrindiniame ekrane rasite keturis populiariausius gėrimus: espresso, juodą kavą, cappuccino ir latte macchiato. Paspaudę gėrimų meniu galėsite papildomai pasirinkti ir mėgautis: ristretto, espresso lungo, filtrine kava (long), doppio+, latte, flat white, cappuccino +, karštu pienu, karštu vandeniu ir netgi turėsite galimybę pasigaminti visą filtrinės kavos ąsotį (vienu palietimu pagaminama net iki 750 ml skanios, lengvo skonio kavos). Pastaroji funkcija itin patogi esant didesniam gėrėjų skaičiui arba ilgų pusryčių bei susirinkimų metu (specialų kavos ąsotį galima įsigyti atskirai).

LATTECREMA SISTEMA TOBULIEMS GĖRIMAMS SU PIENU

Automatinė LatteCrema sistema, skirta pieno putos ir karšto pieno ruošimui, yra atskirta nuo kavos ruošimo sistemos ir turi atskirą boilerį. Todėl pieno puta/karštas pienas yra paruošiami akimirksniu ir tobulos temperatūros. Lengvai įstatoma ir išimama talpa pienui turi specialų ratuką, kurį sukant galima reguliuoti norimą pieno standumą: todėl galite pagaminti tiek karštą pieną, tiek šilkinę lengvos konsistencijos pieno putą ar standesnę putą cappuccino kavai. Be to, galite naudoti ne tik įprastą pieną, bet ir augalinius sojų, migdolų ar ryžių gėrimus (suplakimo kokybė priklausys nuo pasirinkto gamintojo ir konkretaus produkto). Pasirinkus „Clean“ funkciją, pieno sistema pati prasiskalauja. Pieno konteineris lengvai išsiardo, visas dalis galima plauti indaplovėje. Nenaudojamą konteinerį patogiai laikykite šaldytuve.

INTUITYVUS VALDYMAS

Platus LCD ekranėlis ir aiškiai išdėstyti funkcijų bei gėrimų simboliai leidžia paprastai valdyti kavos aparatą. Prieš kiekvieno gėrimo paruošimą galite laikinai pakeisti jo stiprumą (įmalamos kavos kiekį). Pasirinkę „My“ mygtuką užprogramuokite gėrimų ruošimo nustatymus pagal savo skonį: keiskite įmalamos kavos kiekį, kavos kiekį bei pieno kiekį.

LENGVA PRIEŽIŪRA

De’Longhi pasirūpino, kad užtikrinti tobulą švarą būtu paprasta: pagrindinę kavos ruošimo sistemos dalį – kavos virimo mechanizmą – galima lengvai išimti ir praplauti; nuo kalkių nuosėdų apsaugos integruota kalkių nuosėdų šalinimo programa bei vandens filtras; nulašėjimo padėklo grotelės turi raudoną plūdę, kuri pakyla ir nurodo, kad padėklas jau prisipildė (groteles galima plauti indaplovėje); talpus tirščių konteineris (skirtas 14 porcijų) lengvai išsiima ir išsivalo; nulašėjimo padėklo dangtelis yra padengtas specialiai įbrėžimams atsparia danga, kad ilgiau atrodytų gražiai; pieno sistema prasiskalauja automatiškai paspaudus „Clean“ mygtuką, o prireikus visos dalys lengvai išsiardo ir yra plaunamos indaplovėje.

Ruošiami gėrimai

Cappuccino
Cappuccino
Dvigubas espresso
Dvigubas espresso
Espresso
Espresso
Ristretto
Ristretto
Latte
Latte
Lungo
Lungo
Long black
Long black
Dvigubas ristretto
Dvigubas ristretto

Specifikacija

Bendrosios savybės

Tipas Automatiniai
Gamintojas De'Longhi
Kavos aparatas naudoja Kavos pupelės, Malta kava
Pieno sistemos tipas Integruota pieno talpa
Ar kavos aparatas ruošia karštą vandenį? Taip
Ar kavos aparatas ruošia karštą pieną? Taip
Galia 1450 W
Kilmės šalis Italija

Talpos

Vandens talpa 1.4 l
Kavos pupelių talpa 250 g
Kavos tirščių talpa (porcijomis) 14
Pieno talpa 600 ml

Nustatymai

Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu 1
Programuojamas kavos kiekis Taip
Reguliuojamas kavos stiprumas Taip
Programuojama vandens temperatūra Taip

Priežiūros programos

Nukalkinimo programa Taip
Pieno sistemos valymo programa Taip
Valymo programa Taip
Automatinis skalavimas Taip

Matmenys ir svoris

Gylis 42.5 cm
Aukštis 40 cm
Plotis 28.1 cm
Svoris 11.9 kg

Ruošiami gėrimai

Kava Cappuccino, Dvigubas espresso, Dvigubas ristretto, Espresso, Flat white, Latte, Long black, Lungo, Ristretto

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Ekspozicinis kavos aparatas De’Longhi „Perfecta Evo ESAM 420.40.B“”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą