Filtrinė kavavirė Melitta „AromaFresh“

  • + dovana
  • -19%
Specifikacija Apie produktą
Kiekis
159,00  129,00 
  • Pristatysime per 1-3 darbo dienas
Įsigijus šią kavavirę, gausite 250 g „Caprissimo Fragrante“ kavos dovanų. Dovana bus pridėta automatiškai. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Akcija galioja iki 2022 01 04.

Apie produktą

Skani kava – tai šviežia kava! Filtrinė kavavirė Melitta „AromaFresh Grind & Brew“ turi integruotą malūnėlį, todėl kiekvieną kartą kavą paruošia iš šviežiai sumaltų pupelių. Taip pat yra galimybė ruošti ir iš jau sumaltos kavos. Kavos skonį galima reguliuoti keičiant malimo rupumą, kavos stiprumą ir porcijų skaičių. Itin paprasta naudotis ir prižiūrėti.

SKANI KAVA IŠ ŠVIEŽIAI SUMALTŲ PUPELIŲ ARBA JAU SUMALTOS KAVOS

Filtrinė kavavirė turi integruotą malūnėlį, todėl kava yra ruošiama iš šviežiai sumaltų kavos pupelių. Naudojantis funkcija „Grind-off“ malūnėlis yra atjungiamas ir galima ruošti kavą iš jau sumaltos kavos.

REGULIUOJAMAS MALIMO RUPUMAS, KAVOS STIPRUMAS IR PORCIJŲ SKAIČIUS

Ruoškite kavą pagal savo skonį – reguliuokite kavos rupumą (nuo smulkaus iki stambaus), pasirinkite iš 3 skirtingų kavos stiprumo lygių bei rinkitės gaminamų porcijų skaičių. Permatoma vandens talpa patogiai sugraduota pagal porcijų skaičių. Vienu metu galite paruošti nuo 2 iki 10 puodelių skanios filtrinės kavos.

INTEGRUOTAS LAIKMATIS SU PROGRAMAVIMO FUNKCIJA

Kavavire itin patogu naudotis dėl aiškiai išdėstytų simbolių ir LCD ekranėlio. Dėl integruoto laikmačio galima užprogramuoti kavavirės įsijungimo laiką ir kiekvieną rytą pabusti nuo šviežiai pagamintos kavos aromato.

ŠILUMOS PALAIKYMO FUNKCIJA IR AUTOMATINIS IŠSIJUNGIMAS

Kavavirė gali palaikyti paruoštos kavos šilumą dar 20, 40 ar 60 minučių po paruošimo. Po to kavavirė išsijungia automatiškai.

INTEGRUOTA KALKIŲ NUOSĖDŲ ŠALINIMO PROGRAMA

Kavavirėje yra integruota vandens kietumo nustatymo funkcija. Pagal nustatytą vandens kietumą tam tikru intervalu užsidega simbolis, kviečiantis atlikti integruotą kalkių nuosėdų šalinimo programą.

PAPRASTA KASDIENĖ PRIEŽIŪRA

Talpa pupelėms bei viršutinė malūnėlio dalis lengvai nusiima, todėl patogiai galima išvalyti. Komplektacijoje yra specialus valymo šepetėlis.

Specifikacija

Bendrosios savybės

Tipas Filtrinės kavavirės
Gamintojas Melitta
Kavos aparatas naudoja Malta kava
Galia 1080 W
Kilmės šalis Vokietija
EAN 4006508217311

Talpos

Vandens talpa 1.3 l

Matmenys ir svoris

Gylis 23.4 cm
Aukštis 44.2 cm
Plotis 25.8 cm
Svoris 4.2 kg

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar ši kavavirė turi puodelių skaičiaus pasirinkimo funkciją? O gal puodelių skaičius priklauso nuo tiek, kiek vandens yra vandens talpoje?

Šiame kavos aparate galite pasirinkti puodelių skaičių prieš ruošiant. O tam, kad kavos aparatas nepritrūktų vandens – ant vandens talpos yra skalė pagal kurią galite orientuotis kiek vandens reikia paruošti norimam puodelių skaičiui.

Ar šis atsakymas naudingas? 1 0
Kokio tipo ir dydžio filtrai tinka šiai kavavirei?

Šiam kavos aparatui tinka 4 dydžio standartiniai popieriniai filtrai.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
5.00
1 atsiliepimas(ai)
100%
0%
0%
0%
0%
  • 9 balandžio, 2021

    Po ilgų įvairių kavos gaminimo būdų bandymų supratau kad kad filtruota kava yra kas man labiausiai patinka. Melitta AromaFresh puikiai tinka tokiai kavai gaminti, integruotas malūnėlis veikia puikiai, kava gaunasi labai aromatinga ir puikaus stiprumo ir skonio. Integruotas laikmatis veikia puikiai, kiekviana rytą, tik atsikėlus, kava jau paruošta. Dažniausiai gaminu du puodelius kavos, jeigu noriu stipresnės vandens pilu dviem puodeliams su trupučiu, bet nustatymuose kavos kiekiui nurodau keturis puodelius – puiki kava. Rekomenduoju!

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą