Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Filtrinė kavavirė Philips „HD7459/20“

Specifikacijos Apie produktą
39.99
Sutaupykite 5,00  44,99 
  • Pristatysime per 1 darbo dieną

Specifikacijos

Išmatavimai24 × 21 × 32 cm
TipasFiltrinės kavavirės
GamintojasPhilips
Kavos aparatas naudojaMalta kava
Vandens talpos tūris1.2 l
Galia1000 W
Gylis24 cm
Aukštis32 cm
Plotis21 cm
EAN8710103683919
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Filtrinė kavavirė Philips „HD7459/20“ paruošia nuo 2 iki 15 puodelių kavos (iki 1.2 l). Tereikia įpilti vandens, įdėti popierinį filtrą, įberti mėgstamos maltos kavos ir paspausti kavos ruošimo mygtuką. Tobulą kavos aromatą ir skonį užtikrina įdiegta „Aroma Twister“ sistema. Pasinaudodami integruotu laikmačiu kiekvieną rytą galite būti pažadinti šviežiai pagamintos kavos aromato. Kavavire itin paprasta naudotis ir prižiūrėti. Dėl kompaktiško dydžio užima labai nedaug vietos ir gali būti pastatoma visur.

TOBULAS AROMATAS IR SKONIS

„Aroma Twister“ sistema leidžia mėgautis itin aromatinga ir skania kava. Specialus antgalis, esantis stiklinio ąsočio viduje, maišo įtekančią kavą, todėl kavos skonis išlieka tolygus nuo pirmo iki paskutinio puodelio.

ITIN PAPRASTA NAUDOTIS

Naudodamiesi sugraduotu vandens konteineriu tiksliai matysite, kiek vandens reikia pripilti ir kiek jau pripylėte (pagal norimų paruošti porcijų skaičių). Dėl įdiegtos lašėjimo sustabdymo funkcijos įsipilti kavos galėsite kada tik panorėję (net ir nesibaigus kavos virimo procesui). Taip pat Jūsų patogumui ir tausojant aplinką kavavirė automatiškai išsijungia praėjus 30 min. po kavos virimo.

INTEGRUOTAS LAIKMATIS

Pabuskite pažadinti nuostabaus šviežiai paruoštos kavos aromato. Iš anksto paruoškite kavavirę: įpilkite vandens, įdėkite filtrą ir kavos, nustatykite laiką ir kavavirė pati paruoš kavą pageidaujamu metu.

PAPRASTA PRIEŽIŪRA

Stiklinį kavos ąsotį ir popierinių filtrų laikiklį galima plauti indaplovėje.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą