Kavamalė Baratza „Vario-W“

  • + dovana
  • Naujiena
Specifikacija Apie produktą
Kiekis
529,00 
  • Pristatysime per 1 - 2 savaites
Įsigijus šią kavamalę, gausite 250 g „Caprissimo Fragrante“ kavos dovanų. Dovana bus pridėta automatiškai. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Akcija galioja iki 2022 01 04.

Apie produktą

Malimas pagal atitinkamą svorį užtikrina ypatingą tikslumą bei palengvina tobulo kavos puodelio pagaminimo procesą. Novatoriškoji „Baratza Vario-W“ yra pilnai integruota, pagal nustatytą svorį malantį kavamalė. Ji turi visas „Vario“ kavamalės funkcijas, įskaitant kompaktiškumą, mikro/makro reguliavimą, keramines girnas ir platų malimo spektrą, tačiau naudoja dozavimą pagal svorį, o ne pagal laiką. Šis profesionalaus lygio malūnėlis tinka bet kur – nuo virtuvės iki biuro ar kavinės. „Vario-W“ buvo sukurtas naudojimui kavinėse, kur kava plikoma rankiniu būdu – tam, kad bent jau pupelių nereikėtų sverti rankomis. Kavamalėje įmontuotas preciziškas apkrovos matuoklis leidžia  pasverti ir sumalti net iki 0,1 gramo tikslumu. Trys vartotojo programuojami mygtukai leidžia pakartoti malimą vienu paspaudimu. Kavamalės dizainas yra ne tik gražus, bet ir funkcionalus.

GIRNOS

„Vario“ serijos 54 mm profesionalios keraminės plokščiosios girnos užtikrina malimo tikslumą bei didelį našumą, o jų ašmenys išlieka aštrūs dvigubai ilgiau nei aukščiausios kokybės plieninių girnų. „Vario“ serijos kavamalės mala 1,6 gramo per sekundę greičiu kavą espreso gėrimams ir 2,2 gramo per sekundę greičiu – ruošiamai prancūziško tipo kavinuku (french-press) kavai. Platus rupumo diapazonas (nuo 230 mikronų iki 1150 mikronų) ir dvimodalinis dalelių pasiskirstymas yra pagrindiniai šios serijos kavamalių požymiai, įrodantys jų pranašumą.

SKAITMENINIS VALDYMO SKYDELIS

Kavamalės priekyje sumontuotas valdymo skydelis su LED ekranu yra lengvai suprantamas ir intuityvus. Trys programuojami mygtukai leidžia vartotojui nusistatyti ir išsaugoti norimų porcijų svorį (+/- 0,1). O tuomet – tik paspauskite START mygtuką ir „Vario-W“ automatiškai sumals tikslią norimą kavos porciją.

MALIMO REGULIAVIMAS

„Vario-W“ siūlo mikro ir makro rupumo reguliavimus. Spaudžiant makro (dešinėje) svirtelę žemyn, malimo rupumo nustatymas keičiasi iš smulkaus į stambesnį – viso yra 10 padalų. Tuo tarpu antroji, mikro  reguliavimo svirtis (kairėje) kiekvieną iš šių 10 makro žingsnių padalina į dar 20 nustatymų (šie sužymėti raidėmis). Šios dvi svirtys leis jums nusistatyti itin tikslų malimo rupumą tobulam kavos puodeliui.  

KAVOS LIKUČIAI KAVAMALĖJE

Kad rezultatas būtų kuo šviežesnis, „Vario-W“ yra sukonstruotas taip, kad po malimo tarp girnų užsilieka itin mažai maltos kavos.

KAVOS RUOŠIMO METODAI

„Vario-W“ sukurtas išskirtinai šiems kavos ruošimo metodams: espreso (pusiau automatiniams) aparatams bei įvairiems rankinio plikymo būdams. 

VARIKLIS

Galingas, didelio sukimo momento nuolatinės srovės variklis lengvai varo girnas. Jis sukasi lėtai, to rezultatas – tylus veikimas ir galimybė malti didelius kiekius be sustojimo. Be to, elektros grandinėje įtaisytas automatiškai persikraunantis terminis išjungiklis.

PUPELIŲ TALPA

Kavamalės pupų talpykla yra apie 300 g dydžio. Todėl kai reikia pakeisti malamos kavos rūšį, inovatyvi pupelių „užrakinimo“ talpoje funkcija leidžia tai padaryti lengvai ir švariai. Vidutinis pupelių nepanaudotų likučių („atliekų“) kiekis yra stebėtinai mažas – tik 10 g (visi svoriai priklauso nuo kavos pupelių tankio).

KALIBRAVIMAS

„Vario-W“ yra sukalibruotas gamykloje, kad būtų užtikrintas tikslus malimo diapazonas. Jei reikia, „Vario-W“ girnas galima lengvai kalibruoti naudojant specialų kalibravimo įrankį, kurį gausite kartu su kavamale.

VALYMAS

Girnos išsiima lengvai (tam nereikia jokių įrankių), todėl kavamalės valymas yra labai paprastas.

Priedai:

(galima įsigyti atskirai)

PUPELIŲ TALPOS PADIDINIMAS

Tai papildoma talpa (plėtinys), kuri padidins esamą pupelių talpą dar 275 gramais. Norint pasiekti reikiamą dydį, galima pridėti net kelias papildomas talpas.

PLIENINĖS GIRNOS

„Vario“ serijos kavamalėms galima įsigyti 54 mm plokščias plienines girnas. Jos skirtos malti kavą visiems jos ruošimo būdams, įskaitant espreso plikymą rankiniu būdu ir kitus. Itin platus rupumo diapazonas (230 mikronų – 1150 mikronų) ir siauras dalelių pasiskirstymas (smulkių dalelių nebuvimas) –  tai „Vario“ serijos kavamalių plieninių girnų bruožai, pabrėžiantys jų išskirtinumą.

Specifikacija

Bendrosios savybės

Tipas Kavamalės
Gamintojas Baratza
Garantijos laikotarpis 24 mėnesiai
Girnų tipas Keraminis
Galia 180 W
Apsisukimai per minutę 1350
Kilmės šalis Jungtinės Amerikos Valstijos
EAN 838823009227
Girnų skersmuo 54 mm
Našumas 1.6-2.2g/s

Talpos

Kavos pupelių talpa 230 g

Matmenys ir svoris

Gylis 18 cm
Aukštis 36 cm
Plotis 13 mm
Svoris 4.1 kg

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Kavamalė Baratza „Vario-W“”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą