2+2
2+2

Kavamalė Barista & Co Core All Grind Black

  • Naujiena
Specifikacija Apie produktą
Kiekis
-10%
149,00  134,10 
Klausti apie prekę

Pristatysime per 1 - 3 darbo dienas * 96 % užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Kavamalė Barista & Co Core All Grind Black
Kavamalė Barista & Co Core All Grind Black
Turime sandėlyje
-10%
149,00  134,10 

Specifikacija

Video

Discover the Core All Grind | High Quality, Consistent Coffee Grinder
Discover the Core All Grind | High Quality, Consistent Coffee Grinder

Apie Barista & Co Core All Grind Black

Mėgaukitės gardžia, iš šviežiai sumaltų pupelių paruošta kava su „Core All Grind“!

Ši „Barista & Co“ kavamalė sukurta tam, kad padėtų jums mėgautis dar gardesniais namuose ruoštais gėrimais. Patvarios girnos užtikrina tolygų malimą, idealiai tinkantį tokiems rankiniams kavos ruošimo būdams kaip, pavyzdžiui, prancūziškas kavinukas. Spustelkite mygtuką ir visiems laikams pamirškite išsivadėjusios, iš anksto sumaltos kavos skonį! Apdovanokite kavos pupeles pelnytu dėmesiu ir mėgaukitės dar puikesne, šviežia, namuose ruošta kava.

Kavamalė su nerūdijančio plieno girnomis gali pasigirti net 40 skirtingų nustatymų, ja lengva naudotis, paprasta prižiūrėti, o ir virtuvėje ji puikiai atrodo. Į komplektaciją įtrauktas indas maltai kavai su apsauga nuo UV spindulių.

MALKITE PUPELES VISIEMS KAVOS RUOŠIMO BŪDAMS

Rinkitės iš įvairiausių malimo rupumo lygių, nuo itin smulkaus iki stambaus. Tikrai atrasite mėgstamiausiam jūsų kavos ruošimo būdui tinkantį rupumą – nesvarbu, ar dažniausiai naudojatės moka kavinuku, filtriniu aparatu, prancūzišku kavinuku, o gal labiausiai mėgstate užpiltinę ar net šalto plikymo kavą. 

ITIN PAPRASTA VALYTI

Girnas lengva pasiekti, išimti, išvalyti ir vėl įdėti. Rasite net specialų šepetėlį, kurį galėsite patogiai laikyti pupelių talpoje. Neprireiks nei papildomų įrankių, nei painių instrukcijų. Girnų priežiūra užtruks vos kelias sekundes!

VISAD VIENODAI PUIKI KAVA

29 mm girnos iš nerūdijančio plieno garantuoja itin tolygų malimą, o šis savo ruožtu užtikrina idealią skonių bei aromatų ekstrakciją. Kavamalė varoma galingu nuolatinės srovės varikliu, kurio greitis – 415 apsisukimų per minutę. Įspūdingas spartumas čia derinamas su tyliu veikimu (apie 75 dB).

MALKITE PAGAL PASIRINKTĄ LAIKĄ ARBA SVORĮ

Norintys malti pupeles tam tikrą laiką gali naudotis automatiniais 10 sekundžių intervalais (iki 50 sekundžių) bei rankinio įjungimo/išjungimo mygtuku. Jei labiau mėgstate maldami pupeles vadovautis svoriu, jums pasitarnaus nuimama pupelių talpa. Tiesiog uždarykite angą, pasverkite talpą ant svarstyklių, tada vėl uždėkite ją ant kavamalės ir visa tai darydami neišpilkite nė trupinėlio.

IŠSAUGOKITE KAVOS ŠVIEŽUMĄ

Nuo UV spindulių apsaugotoje pupelių talpoje telpa iki 240 gramų nesumaltų pupelių. Norėdami ją nuimti nuo kavamalės, tiesiog pasukite. Komplektacijoje rasite ir maltos kavos indą su apsauga nuo UV spindulių bei 120 gramų talpa.

GALIMA NAUDOTI IR ESPRESSO RUOŠIMUI

Nors ši kavamalė yra sukurta rankiniams ruošimo būdams, ją galima naudoti ir espresso gaminimui. Tai padaryti padeda specialus portafiltro priedas, randamas ir ant daugelio būtent espresso malimui skirtų kavamalių, bei nuimamas dozatorius, leidžiantis kavą tolygiai paskirstyti įvairiausiuose portafiltruose. Jei mėgstate sodrų, aromatingą espresso, su šia kavamale ir namams skirtu pusiau automatiniu aparatu tokį gėrimą tikrai paruošite!

*****

Kavamalė pristatoma su Jungtinės Karalystės elektros lizdams pritaikytu kištuku (pridedamas ir sertifikuotas keitiklis ES elektros lizdams).

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Barista & Co Core All Grind Black atsiliepimai

0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Kavamalė Barista & Co Core All Grind Black”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą