2 už 1 kainą
2 už 1 kainą

Kavamalė La Pavoni „Cilindro“

Specifikacija Apie produktą
Kiekis
599,00  409,00 

Pristatysime per 1-3 darbo dienas *95% užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Specifikacija

Apie produktą

La Pavoni kavamalė „Cilindro“ yra rankų darbo, pagaminta Milane, Italijoje. Gaminio dizaino požiūriu jai nėra lygių. Jos pagrindinis korpusas pagamintas iš chromuoto aliuminio, o kad kavamalė būtų stabilesnė, sumontuotas neslystančios medžiagos pagrindas.

PUPELIŲ TALPA IŠ TRITANO

Šios kavamalės pupelių indo talpa – 600 g. Medžiaga, iš kurios jis pagamintas – TritanTM – užtikrina, kad pupelių talpykla būtų atspari smūgiams. Sudėtyje nėra BPA. 

PLOKŠČIOS GRŪDINTO PLIENO GIRNOS 

Plokščios girnos susmulkina kavos pupeles vienodesniu dydžiu nei kūginės. Grūdintas plienas užtikrina ilgalaikį kavamalės veikimą. Girnų skersmuo – 50 mm, o tai yra beveik profesionalus dydis, leidžiantis malti 1,2–1,6 g/s greičiu. 

BEPAKOPIS MIKROMETRINIS MALIMO REGULIAVIMAS

Kavamalė turi reguliavimo rankenėlę bepakopiam mikrometriniam malimo reguliavimui. Bepakopiai malūnėliai pasižymi neribotu malimo nustatymų skaičiumi, todėl galite tiksliai sureguliuoti malimą, taigi – ir kavos ekstrahavimo procesą. Dėl to toks malūnėlis idealiai tinka espresso kavai ruošti. 

LCD EKRANAS

LCD ekrane galite valdyti šias kavamalės funkcijas: pasirinkti viengubą ar dvigubą dozę, kontroliuoti laiko nustatymus, pasirinkti nepertraukiamąjį režimą ir naudoti užrakto funkciją. Pasitelkę nepertraukiamąjį režimą (kuris iš tikrųjų yra rankinis dozavimas), galite tęsti kavos dozavimą iki 60 s. 

PATOGUS JUNGIKLIS IR LAIKIKLIS

Paspaudus jungiklį, galima bet kuriuo metu pradėti ar sustabdyti malimą. Laikiklis sukurtas taip, kad tiktų įvairių tipų portafiltrams (svirtiniams ir pusiau svirtiniams). Jo aukštį galima reguliuoti, taip padidinant arba sumažinant atstumą iki kavos piltuvėlio.

***

1905 m. įkurta bendrovė „La Pavoni“, kurios pagrindinė būstinė yra Milane, šiandien jau yra įsitvirtinusi kaip pirmaujanti espresso kavos aparatų gamintoja aukščiausios klasės rinkos sektoriuje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Kavamalė La Pavoni „Cilindro“”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą