Kavamalė Eureka „Mignon Silent Range Specialità 16cr Black“

  • + dovana
  • Naujiena
Specifikacija Apie produktą
Kiekis
519,00 
  • Pristatysime per 4 - 8 savaites
Įsigijus šią kavamalę, gausite 250 g „Caprissimo Fragrante“ kavos dovanų. Dovana bus pridėta automatiškai. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Akcija galioja iki 2022 01 04.

Apie produktą

„Eureka Mignon Specialità“ kavamalėje išskirtinė malimo kokybė dera su nepaprastai patogiu valdymu. Šiame unikaliame prietaise „Eureka“ apjungė 55 mm plokščias girnas ir bepakopę malimo sistemą, kurią galima reguliuoti po varikliu esančio jungiklio pagalba – taip kavamalės valymas ir išardymas tampa dar paprastesnis. Kad naudotis ja būtų dar maloniau, ši kavamalė įvilkta į garsą izoliuojantį metalinį dėklą, malamų pupelių barškėjimą paverčiantį švelniu šiugždesiu. O jei negana net ir šito, programuojamas jutiklinis ekranas leidžia lengvai pasirinkti norimą espresso dozę ir taip užtikrinti dar didesnį malimo tikslumą.

ESPRESSO & BREW VERSIJA

„Eureka“ inžinieriai sukonstravo šio malūno girnas taip, kad jos maltų tiek espresso, tiek ir kitiems kavos ruošimo būdams tinkamu rupumu. Todėl su šia kavamale galite sumalti kavos pupeles turkiškam kavinukui, espresso kavos aparatui, moka kavinukui, french press kavinukui, įvairiems filtriniams kavos ruošimo įrankiams ir kavinukams. 

55 MM PLOKŠČIOS GIRNOS IŠ GRŪDINTO PLIENO 

Specialiai baristoms sukurtos 55 mm girnos pupeles mala itin greitai ir nepaprastai kokybiškai.

NAUJASIS PROGRAMUOJAMAS JUTIKLINIS EKRANAS

Naujasis jutiklinis ekranas su 2 programuojamomis dozėmis, malimo laiko valdymu ir nepertraukiamu režimu kavamalės naudojimą paverčia dar lengvesniu. 

TYLŲ MALIMĄ UŽTIKRINANTI TECHNOLOGIJA

Kavamalė įvilkta į garsą izoliuojantį dėklą, pagamintą iš storo metalo ir malamų pupelių barškėjimą paverčiantį maloniu šnabždesiu. 

UNIVERSALUS ŠAKUTĖS TIPO LAIKIKLIS – KAI NORISI LAISVŲ RANKŲ

Šiame prietaise rasite naują, universalią, reguliuojamą „laisvų rankų“ šakutę, tinkančią bet kokio tipo filtrų laikikliams. 

BEPAKOPIO MIKROMETRINIO REGULIAVIMO SISTEMA

Ši patentuota sistema užtikrina neįtikėtiną pasirinktų nustatymų tikslumą, taip taupydama jūsų laiką ir rūpindamasi jūsų kavos pupelėmis. Mikrometrinė sistema su neribotu reguliavimo padalų skaičiumi garantuoja su niekuo nesulyginamą malimo kokybę ir leidžia jums atlikti priežiūros procedūras neprarandant pasirinkto malimo nustatymo. 

NUO KAVOS SUŠOKIMO IR ELEKTROSTATINIŲ KRŪVIŲ APSAUGANTI ACE SISTEMA 

ACE sistema, kurios tikslas yra užkirsti kelią maltos kavos sušokimui ir elektrostatinio krūvio susiformavimui, yra lyg bendras visų „Eureka“ kavamalių vardiklis. Kadangi ji reguliuoja ir kavos išleidimą, ši sistema padeda užtikrinti tobulą švarą bei dozavimo tikslumą. 

PAPRASTA PRIEŽIŪRA

Šią kavamalę prižiūrėti yra itin lengva. Norint išardyti „Eureka“ girnų laikiklių komplektą, pakanka išsukti vos 9 varžtus, tad girnas lengvai pakeisite ir išvalysite, tuo pačiu dar ir sutaupydami begalę laiko. 

PAJĖGUMAS

Pajėgumas: 1,2–1,8 g/s (espresso ruošimo būdui) ir 1,9–2,5 g/s (užpiltiniam ruošimo būdui).

PAGAMINTA FLORENCIJOJE IR SURINKTA RANKOMIS

Modernias ir elegantiškas kavamales „Eureka“ kuria bei gamina jau nuo 1920-ųjų. Ši Florencijoje įkurta kompanija savo kelią link sėkmės pradėjo nuo espresso ruošimui skirtų kavamalių gaminimo – itin kokybiški kompanijos produktai netruko tapti tikru meistriško kavos malimo simboliu. Šiandien dinamišką požiūrį į verslą puoselėjanti „Eureka“ siekia tapti inovatyviausia kavamales gaminančia kompanija ir pažangių, bet kokiam kavos ruošimo būdui pritaikytų malimo technologijų sektoriaus lydere.

Specifikacija

Bendrosios savybės

Tipas Kavamalės
Gamintojas Eureka
Garantijos laikotarpis 24 mėnesiai
Apsisukimai per minutę 1350
EAN 8056746348113

Matmenys ir svoris

Gylis 18 cm
Aukštis 35 cm
Plotis 12 cm
Svoris 5.6 kg

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar turite chromuotą šios kavamalės versiją?
Ar šis atsakymas naudingas? 0 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Kavamalė Eureka „Mignon Silent Range Specialità 16cr Black“”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą