Kavavirė Bialetti „Moka Express 3 cups Black“ - Kavos Draugas
Nemokamai pristatysime užsakymus, kurių vertė virš 29.00 €

Kavavirė Bialetti „Moka Express 3 cups Black“

( 0 )
Specifikacijos Apie produktą
Gaukite pasiūlymą

Specifikacijos

Gamintojas

Bialetti

Talpa

150 ml

Aukštis

16 cm

Plotis

8 cm

Kilmės šalis

Italija

EAN

8006363018401

Svoris

500 g

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Moka Express – klasikinis ir pats populiariausias Bialetti moka kavavirių modelis. Bialetti pagamino pirmąją „Moka Express“ kavavirę dar 1933 metais. Kavos gamyba su Bialetti kavavirėmis yra paprasta, o kavos skonis – nepriekaištingai gardus.

Stilinga ir žavinga „Moka Express“ kavavirė, vienu kartu gebanti patiekti kavos trims puodeliams, išlaiko klasikinius dešimtmečiais nesikeičiančius dizaino elementus. Ši iš aliuminio Italijoje pagaminta kavavirė turi patogiam naudojimui pritaikytas plastikines rankenėles. Kavavirė vienu kartu gali pagaminti 150 ml espresso kavos, 3 kavos puodeliams, vos per kelias minutes.

Naudojimasis šia kavavire yra ypač paprastas: apačioje esančią talpą pripildykite pageidaujamu kiekiu vandens, o į kavavirėje esantį filtrą įdėkite mėgiamos maltos kavos. Atlikę šiuos veiksmus, pastatykite kavavirę ant viryklės ir palaukite kol viršutinę dalį užpildys nustabaus skonio gėrimas!

Pastatę kavavirę ant viryklės prižiūrėkite, kad kaitra nepasiektų plastikinės rankenėlės. Kavavirę plaukite rankomis be papildomų priemonių. Negalima plauti indaplovėje.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

( 0 )

Įvertinti:
Ačiū! Jūsų atsiliepimas jau greitai atsiras prie šio produkto!

Kol kas jokių atsiliepimų nėra.