Gėrimų išpilstymo aparatas Brood „Nitro V2PX“ - Kavos Draugas
Gaukite iki -30% nuolaidą automatiniams kavos aparatams

Gėrimų išpilstymo aparatas Brood „Nitro V2PX“

Specifikacijos Apie produktą
Gaukite pasiūlymą

Specifikacijos

Gamintojas

Brood

Garantijos laikotarpis

24 mėnesiai

Gylis

530 mm

Aukštis

345 mm

Plotis

290 mm

Kilmės šalis

Kanada

Svoris

24 kg

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Susikurkite platų šaltų gėrimų meniu su gėrimų išpilstymo aparatu Brood „Nitro V2PX“

Su šiuo aparatu galėsite paruošti net 120 tobulos konsistencijos gėrimų per valandą. Tai puikus naujas būdas ruošti kavos gėrimus savo klientams, net jei jie ir nėra kavos kartumo bei griežto skonio mėgėjai. Įpilkite naminių sirupų arba pabandykite įdėti apelsiną bei įberti šiek tiek cinamono į savo šaltus gėrimus ir pajusite, kokie gardūs gėrimai ruošiami su Nitro! Šis aparatas šaltų gėrimų paruošimą paverčia smagiu ir universaliu, todėl galėsite išlaisvinti savo kūrybiškumą. Patraukite čiaupo rankenėlę ir vos per kelias akimirkas bus paruoštas šaltas, kreminės konsistencijos gėrimas, padengtas švelnia puta.

Aparate įrengtos technologijos dėka, gėrimai yra pripildomi azotu, kuris yra paimamas tiesiai iš oro, todėl jums nereikės rūpintis azoto talpomis ir jų keitimais. Taip pat ši technologija užtikrina, kad visuose gėrimuose azoto kiekis būtų vienodas, todėl galėsite nesijaudinti dėl netinkamo spaudimo aparate.

Gėrimams ruošti reikalinga šalta kava. Šaltą kavą reikia pasiruošti atskirai. Tai būtina norint išgauti kreminės konsistencijos gėrimus su Brood „Nitro V2PX One-Tap“ aparatu. Šaltos kavos paruošimas yra itin paprastas: stambiai sumalkite kavos pupeles, užpilkite maltą kavą šaltu vandeniu ir palaukite iki 12 valandų. Paruoštą šaltą kavą reikia supilti į indo maišą (BiB) ir prijungti jį prie adapterio. Abu šie priedai yra pakuotės viduje.

Galimos spalvos: balta, juoda, pilka, mėlyna, rožinė, oranžinė.

Tam, kad šaltą kavą būtų pasiruošti lengviau, rekomenduojame kartu įsigyti šaltos kavos paruošimo sistemą Brewista „Cold Pro 2“.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Palikti atsiliepimą
Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą