Kavos aparatas Brood „Nitro V2PX One-Tap“ - Kavos Draugas
Tik vienas paspaudimas iki tavo išsvajotos kavos. Automatiniams kavos aparatams -10%.

Kavos aparatas Brood „Nitro V2PX One-Tap“

( 0 )
Specifikacijos Apie produktą

Išvalyti
  • Pristatysime per 3 - 4 savaites

Specifikacijos

Gamintojas

Brood

Garantijos laikotarpis

24 mėnesiai

Gylis

530 mm

Aukštis

345 mm

Plotis

290 mm

Kilmės šalis

Kanada

Svoris

24 kg

Prekės pristatymo laikas

Pristatysime per 3 – 4 savaites

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Susikurkite platų karštų bei šaltų gėrimų meniu vos su vienu kavos aparatu. Brood „Nitro V2PX“ – tai pirmasis karštų bei šaltų gėrimų paruošimo aparatas, kuris leis pasimėgauti receptų įvairove.

Su šiuo kavos aparatu tobulos konsistencijos gėrimus pasiruošite per mažiau nei 7 sekundes. Tai puikus naujas būdas ruošti kavos gėrimus savo klientams, net jei jie ir nėra kavos kartumo bei griežto skonio mėgėjai. Įpilkite naminių sirupų arba pabandykite įdėti apelsiną ir cinamono į savo šaltus gėrimus ir pajusite, kokie gardūs gėrimai ruošiami su Nitro! Šis aparatas šaltų gėrimų paruošimą paverčia smagiu ir universaliu, todėl galėsite išlaisvinti savo kūrybiškumą. Patraukite čiaupo rankenėlę ir vos per kelias akimirkas bus paruoštas šaltas, kreminės konsistencijos gėrimas, padengtas švelnia puta.

Gėrimams ruošti reikalinga šalta kava. Šaltą kavą reikia pasiruošti atskirai. Tai būtina norint išgauti kreminės konsistencijos gėrimus su Brood „Nitro V2PX One-Tap“ kavos aparatu. Šaltos kavos paruošimas yra itin lengvas: stambiai sumalkite kavos pupeles, užpilkite maltą kavą šaltu vandeniu ir palaukite iki 12 valandų.

Paruoštą šaltą kavą reikia supilti į indo maišą (BiB) ir prijungti jį prie adapterio. Abu šie priedai parduodami kartu su kavos aparatu.

Galimos spalvos: balta, juoda, pilka, mėlyna, rožinė, oranžinė.

Tam, kad šaltą kavą būtų pasiruošti lengviau, rekomenduojame kartu įsigyti šaltos kavos paruošimo sistemą Brewista „Cold Pro 2“.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

( 0 )

Įvertinti:
Ačiū! Jūsų atsiliepimas jau greitai atsiras prie šio produkto!

Kol kas jokių atsiliepimų nėra.

preloader