2 už 1 kainą
2 už 1 kainą

Kavos aparatas De’Longhi „EC 251.W“

  • Lizingas 0%
Specifikacija Apie produktą
Lizingas be pabrangimo 10 mėnesių.
Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims. Pirkimą lizingu pasirinkite apmokėjimo žingsnyje. Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja iki 2022 08 30.
Pirkdami šį kavos aparatą, tapsite VIP programos nariu ir gausite nuolaidos kuponų, kurių bendra vertė net 50 €.
Tapkite KAVOS DRAUGO VIP programos nariu ir gaukite net 5 kuponus po 10 € sekantiems apsipirkimams KAVOS DRAUGO internetinėje parduotuvėje. Daugiau informacijos po pirkimo gausite asmeniniu el. paštu. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims.
Spauskite „Gauti pasiūlymą“ ir mes pateiksime jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Specifikacija

icon
Kavos tabletės, Malta kava
icon
Kilmės šalis Kinija
icon
1.1 l Vandens talpa
icon
Matmenys 208x327x320mm
icon
Kavos puodelio aukštis iki - 86 mm
icon
Vandens pompos slėgis - 15 bar
icon
Ekranas - nėra
icon
Porcijų pasirinkimas juodai kavai - 2

Apie produktą

Išskirtinis kavos aparatas ne tik papuoš Jūsų namus, bet ir pagamins puikią kavą – espresso, juodą (1 ar 2 puodelius) bei suplaks pieno putą Jūsų cappuccino bei latte macchiato. Kavą galima paruošti tiek iš maltos kavos, tiek iš kavos tablečių. Pieno putą susiplaksite su metaliniu kapučinatoriumi garų ir oro pagalba. Mėgaukitės skania kava 😉

JUODA KAVA SU KREMINE PUTA

2 „Crema“ filtrai: 1 arba 2 puodeliams maltos kavos. Į šiuos filtrus taip pat galima dėti kavos tabletes. Paruošta kava pasipuošia tiršta kremine puta.

PIENO PUTA JŪSŲ MĖGSTAMOMS CAPPUCCINO BEI LATTE MACCHIATO

Dėl dviejų atskirų termostatų vandeniui ir garui nereikės ilgai laukti tarp kavos ir pieno putos gaminimo. Dėl patobulinto metalinio kapučinatoriaus susiplaksite kokybiškesnę pieno putą.

PUODELIŲ PAŠILDYMAS

Galėsite laikyti kavos puodelius ant šildomo kavos aparato paviršiaus. Pašildytuose puodeliuose kava ilgiau išliks karšta, o ir šiltą puodelį laikyti rankoje maloniau.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ieškau nedidelio, nebrangaus ir patvaraus kavos aparato. Ar šis „De'Longhi“ modelis yra būtent toks? Kaip apie jį atsiliepia šį modelį įsigiję klientai?

Šis „De’Longhi“ kavos aparatas yra vienas ilgiausiai gaminamų modelių rinkoje. Kavos aparatas turi daugybę gerbėjų. Prieš pasirenkant šį modelį, svarbu suprasti, jog tai pusiau automatinis kavos aparatas, kuris nemala pupelių, o kava ruošiama iš maltos kavos arba kavos tablečių. Taip pat reikia žinoti, jog kava dozuojama rankiniu būdu, t. y., kavos tekėjimą reikia įjungti ir išjungti patiems.

Ar šis atsakymas naudingas? 1 0
Ar šio kavos aparato priežiūra yra svarbi (ypač vandens atžvilgiu)? Pavyzdžiui, jei neturime vandens filtro, ar galima naudoti vandenį iš čiaupo?

Kavos aparatą saugoti nuo kalkių yra svarbu. Vandentiekio vanduo įprastai yra kietas, tad naudodami tokį vandenį, kavos aparatą turėsite dažniau nukalkinti.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
4.10
10 atsiliepimas(ai)
70%
0%
10%
10%
10%

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą