Kavos aparatas Delonghi „ECAM 550.75.MS“ - Kavos Draugas

Gaukite pasiūlymą

Susisieksime per 15 min!
(darbo valandomis)

Ačiū!

Netrukus susisieksime!

Pristatysime per vieną darbo dieną

Kavos aparatas Delonghi „ECAM 550.75.MS“

Atsiliepimai
Specifikacijos
Rekomenduojame įsigyti kartu

Suma: 353.98

Sutaupykite
Apie produktą

De’Longhi PrimaDonna Class kavos aparatų serija sukurta tam, kad kavos mėgėjai gardžiausiais kavos gėrimais galėtų pasimėgauti savo namuose. Dėl gausaus specialių gėrimų asortimento, galėsite mėgautis skirtingais kavos gėrimais kasdien!

GARDŽIAUSI KAVOS GĖRIMAI PAGAL INDIVIDUALIUS POREIKIUS

Su šiuo kavos aparatu net šeši kavos mėgėjai galės susikurti receptus pagal individualius poreikius. Teliks sugalvoti gėrimui pavadinimą, o užsimanius jį pasigaminti – paspausti vos vieną kavos aparato mygtuką!

Dėl dviejų talpų kavai, gėrimams ruošti galėsite naudoti ne tik kavos pupeles, bet ir maltą kavą.

Turėsite galimybę išmėginti ir naujus receptus, tokius kaip amerikietiška kava ar arbata. Daug kitų įvairių kavos gėrimų yra lengvai programuojami, o 3,5 colių spalvotas TFT ekranėlis su šešiais papildomais jutikliniais mygtukais šį veiksmą paverčia itin patogiu ir paprastu.

DIZAINAS

Šį kavos aparatą priderinsite prie bet kokio interjero dizaino. Nerūdijančio plieno detalės bei ergonomiški kontūrai suteikia kavos aparato dizainui elegantiškumo ir modernumo.

DAR DAUGIAU PRIVALUMŲ

Kavos aparate yra integruotas terminis pieno indas su dviguba sienele, kuris užtikrina, kad pienas ilgiau išliktų šviežias.

Sistemos „LatteCrema System“ dėka, kiekvienas kavos gėrimas su pienu bus padengtas švelnia, puria, idealios temperatūros pieno puta.

VALDYKITE KAVOS APARATĄ PER ATSTUMĄ

Šį De’Longhi kavos aparatą galėsite valdyti per atstumą naudodamiesi „Coffee Link“ programėle savo išmaniąjame telefone. Programėlė suteikia visišką laisvę ruošti naujus gėrimus ir programuoti receptus pagal individualius poreikius. Be to, šioje programėlėje rasite ir naudingų patarimų, susijusių su kavos aparato priežiūra.

PAPRASTA PRIEŽIŪRA

Kavos aparato priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta! Kavos aparate integruota automatinė pieno talpos valymo funkcija. Net ir panaudojus pieno talpą, ją galėsite pastatyti į šaldytuvą. Kitos automatinės valymo ir skalavimo programos taip pat įsijungia po kiekvieno gėrimo paruošimo, kad būtų užtikrinta ideali kavos aparato higiena. Lašų surinkimo padėklą ir groteles lengva išimti ir saugu plauti indaplovėje.

Atsiliepimai

Kol kas jokių atsiliepimų nėra.

Lankytojų klausimai ir diskusijos