2+2

Kavos aparatas JURA J6 Piano White

 • 0% lizingas
4.00
Produktas nebegaminamas
Lizingas be pabrangimo 10 mėnesių.
Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims. Pirkimą lizingu pasirinkite apmokėjimo žingsnyje. Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja iki 2024.01.09.
Pirkdami šį kavos aparatą, tapsite VIP programos nariu ir gausite nuolaidos kuponų, kurių bendra vertė net 50 €.
Tapkite KAVOS DRAUGO VIP programos nariu ir gaukite net 5 kuponus po 10 € sekantiems apsipirkimams KAVOS DRAUGO internetinėje arba fizinėje parduotuvėje. Daugiau informacijos po pirkimo gausite asmeniniu el. paštu. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims.
Prekę galite rasti
Ukmergės g. 219, Verslo centras „U219“, I a., Vilnius
Nėra
P. Lukšio g. 32, Domus galerija, II a., Vilnius
Nėra
Jonavos g. 30, Kaunas
Nėra
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
Nėra
Jonavos g. 196, Kaunas
Nėra
Kavos aparatas JURA J6 Piano White
Kavos aparatas JURA J6 Piano White
Turime sandėlyje
1699,00 

Prie šios prekės tinka

Priežiūros priemonės
Priežiūros priemonės
Rinkinys:

Specifikacija

icon
Kavos pupelės, Malta kava
icon
Kilmės šalis Šveicarija
icon
Išmanioji programėlė
icon
2.1 l Vandens talpa
icon
16 Kavos tirščių talpa (porcijomis)
icon
Matmenys 28.5x34.2x43.3cm
icon
Kavos puodelio aukštis iki - 11.1 cm
icon
Vandens pompos slėgis - 15 bar
icon
Ekranas - spalvotas
icon
Porcijų pasirinkimas juodai kavai - 2
icon
10 Vartotojo sukuriami receptai
icon
Puodelių apšvietimas

Video

Kaip naudotis kavos aparatu?
Kaip naudotis kavos aparatu?

Ruošiami gėrimai

Juoda kava
Juoda kava
Cappuccino
Cappuccino
Dvigubas espresso
Dvigubas espresso
Espresso
Espresso
Espresso Macchiato
Espresso Macchiato
Latte Macchiato
Latte Macchiato
Ristretto
Ristretto
Lungo
Lungo
Dvigubas ristretto
Dvigubas ristretto

Apie produktą

Ne vieną prestižinį dizaino apdovanojimą pelnęs kavos aparatas žavi ne tik prabangiu dizainu, bet ir ruošia aukščiausios kokybės kavos gėrimus. Dėl integruotos aksominės pieno putos technologijos gėrimai su pienu bus ypatingai skanūs. Intuityvus valdymas ir automatinės priežiūros programos užtikrina, kad naudotis kavos aparatu būtų tikras malonumas.

13 GĖRIMŲ RŪŠIŲ VIENU PASPAUDIMU

Kavos aparatas ruošia 13 gėrimų rūšių vienu paspaudimu. Rinkitės iš plataus juodų kavų spektro: ristretto, espresso, juoda kava. Ruoškite ir kavas su pienu: cappuccino, latte macchiato, flat white, espresso macchiato. Taip pat ruoškite karšto plakto ir neplakto pieno porciją bei karštą vandenį.

JURA AKSOMINĖS PIENO PUTOS TECHNOLOGIJA

Integruota aksominės pieno putos technologija suteikia galimybę paruošti tobulą pieno putą: aksominės konsistencijos, švelnią, tankią ir subtiliai saldžią. Pienas atskirose dviejose pieno plakimo sekcijose yra plakamas du kartus. Oro burbuliukai yra visiškai pašalinami ir puta tampa šilkinė.

APDOVANOJIMAIS ĮVERTINTAS PRABANGUS DIZAINAS

JURA J serijos kavos aparatų dizainas pelnė ne vieną prestižinį dizaino apdovanojimą. Užburia aiškios, minimalistinės ir simetriškos formos. Prabangos įspūdį sukelia kruopščiai apgalvotos detalės: stiklinis puodelių padėklas, chromuoti kavos piltuvėliai ir sukamasis valdymo ratukas su sutbtiliu mėlynu apšvietimu. Nepamiršta ir apie funkcionalumą: keičiamą pieno piltuvėlį ir pieno žarnelę galima laikyti specialiame priedų laikymo skyrelio įdėkle (abu priedai visuomet bus po ranka).

INTUITYVUS VALDYMAS

Loginė valdymo struktūra leidžia lengvai ir paprastai naudotis aparatu. Naudodamiesi TFT ekranėliu ir sukamuoju ratuku greitai pasirinksite norimą gėrimą.  Aparatą galima valdyti ir naudojantis mobiliąja programėle.

P.E.P TECHNOLOGIJA TIRŠTAM RISTRETTO BEI ESPRESSO RUOŠTI

Kavos ruošimo impulsiniu būdu technologija P.E.P.© leidžia užtikrinti, kad ristretto ir espresso būtų tobulo tirštumo – ruošiant mažesnio tūrio gėrimus vanduo per kavą teka ilgesniais intervalais. Taip kavos plikymo laikas pailgėja ir paruošta kava yra tirštesnė ir aromatingesnė.

NAUJOS KARTOS MALŪNĖLIS AROMA G3 TOBULAM KAVOS SKONIUI

Naujasis Aroma G3 malūnėlis yra ne tik patvarus ir ilgaamžiškas, bet ir gerokai efektyvesnis – dėl pakeisto ašmenų malimo kampo pupelės yra sumalamos dvigubai greičiau, išsaugant geriausią kavos aromatą ir išvengiant galimo perkaitimo malimo metu.

IŠMANIOJI VANDENS SISTEMA

Išmanioji vandens sistema automatiškai atpažįsta įstatytą vandens filtrą, todėl daugiau nebereikia jo papildomai programuoti. Reguliariai naudojami ir keičiami vandens filtrai „Claris Smart“ užtikrina aukščiausią vandens kokybę bei apsaugo kavos aparato vandens sistemą nuo užkalkėjimo.

Atsisiųskite NAUDOJIMO instrukciją
Atsisiųsti instrukciją

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu reguliariai naudoju ir keičiu vandens filtrą Claris Smart, ar tikrai nereikia kavos aparato nukalkinti?

Reguliariai naudojant ir keičiant vandens filtrą Claris Smart, kavos aparatas niekada neprašo atlikti kalkių nuosėdų šalinimo programos. Tačiau pagal turimą patirtį rekomenduojame bent kartą į metus išimti vandens filtrą ir profilaktiškai patiems atlikti kalkių nuosėdų šalinimo programą. Taip pašalinsite nuosėdas nuo vandens talpos sienelių bei papildomai pašalinsite nuosėdų likučius iš vandens sistemos.

Ar šis atsakymas naudingas? 6 0
Ką daryti, jeigu plakant pieną nebesusidaro pieno putos?

1. Įsitikinkite, kad pieno putų plakiklis yra švarus. Atlikite automatinę pieno sistemos valymo programėlę. Tuomet išrinkite pieno putų plakiklį dalimis (žr. instrukciją) ir gerai praplaukite. Jeigu matote, kad yra likusių pridžiūvusių pieno likučių, pamirkykite visas dalis tirpale su pieno sistemos valymo skysčiu ir gerai praskalaukite.
2. Patikrinkite, ar pieno žarnelė nėra įtrūkusi ir visos pieno sistemos dalys yra sujungtos teisingos.
3. Jeigu naudojate pieno talpą arba pieno šaldytuvą, pabandykite ruošti pieną įmerkę žarnelę į pieno pakelį ar puodelį (galbūt talpa arba šaldytuvėlis yra užsikimšę).
4. Įsitikinkite, ar naudojamas pienas nesugižo.
5. Priminimas: kasdien naudojamos pieno žarnelės ir pieno plakiklio galvutė susidėvi, todėl rekomenduojama kas pusmetį juos pakeisti.
6. Jeigu pirmieji punktai nepadėjo, galimai kavos aparate yra prisikaupusių kalkių ir dėl to yra sumažėjęs garo padavimas. Rekomenduojame atlikti kalkių nuosėdų šalinimo programą.

Ar šis atsakymas naudingas? 1 0
Kavos tirščių talpa tuščia, o kavos aparatas vis tiek prašo išmesti tirščius.

Jeigu kavos tirščiai buvo išmesti tuomet, kai aparatas buvo išjungtas, aparatas neužfiksuoja tirščių išmetimo. Tirščius išmeskite tik aparatui esant įjungtam. Dabar tiesiog išimkite visą nulašėjimo padėklą kartu su tirščių konteineriu ir vėl įstatykite atgal.

Ar šis atsakymas naudingas? 1 0
Kokią pieno plakimo sistemą turi šis „J6 Piano White“ kavos aparatas? Ar jis leidžia suplakti pieną vienu paspaudimu? Ar jame yra pieno talpa, o gal jis turi tiesiai į pieno pakelį merkiamą žarnelę?

Kavos aparatas „Jura J6“ turi žarnelinę pieno sistemą, tad pieną galima naudoti tiesiai iš pakuotės arba priderinus gražų indą. Kavos aparatas pieną plaka automatiškai, pasirinkus karšto pieno/pieno putos/kavos su pienu receptą.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0
Jau dvi savaites turiu kavos aparatą JURA „J6“. Šiandien, paruošus juodą kavą, jos spalva buvo gan šviesi, kava kvepėjo, bet kavos skonio visai nesijautė – atrodė lyg gerčiau vandenį. Kavos tirščiai išmetami gerai, nukalkinti ar atlikti kitus priežiūros veiksmus aparatas neprašo. Atkūriau gamyklinius parametrus, bet kava vis tiek nėra skani. Kokia gali būti to priežastis? Gal aparatas yra brokuotas ir jį reikia perduoti garantiniam remontui? Be to, nulašėjimo padėklas prisipildo paruošus vos 4 puodelius – įdomu, ar taip ir turi būti?

Pirmiausia įtartume, jog kava per vandeninga dėl malimo rupumo. Nustatykite kiek smulkesnį malimo rupumą ir paruoškite keletą porcijų kavos. Jei problema išlieka, labai prašome susisiekti su mumis tel. nr. +370 699 44844 arba el.paštu [email protected].

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

4.00
4 atsiliepimas(ai)
75%
0%
0%
0%
25%
 • 12 rugpjūčio, 2020

  Labai džiaugiamės šiuo aparatu, tobulai išplakta pieno puta!

  Ar šis atsakymas naudingas?
 • 25 birželio, 2020

  Veikia kaip sveicariskas laikrodukas! Rekomenduoju!

  Ar šis atsakymas naudingas?
 • 27 gegužės, 2020

  Kavos aparatas kainuoja didžiulius pinigus, bet pieno putos nesuplaka visiškai.

  Ar šis atsakymas naudingas?

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą