TOP PASIŪLYMAS
TOP PASIŪLYMAS
PASKUBĖKITE PASINAUDOTI
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.

PASKUBĖKITE PASINAUDOTI

Kavos aparatas Krups „Intuition Preference EA8738“

 • Naujiena
Specifikacija Apie produktą
Perkant šį kavos aparatą dovanų gausite 50€ vertės kuponą kitam apsipirkimui.
Dovanų kuponas po apmokėjimo bus atsiųstas į jūsų nurodytą elektroninį paštą. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Akcija galioja iki 2022.10.04. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims.
Spauskite „Gauti pasiūlymą“ ir mes pateiksime jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Specifikacija

icon
Kavos pupelės
icon
Kilmės šalis Vokietija
icon
3 l Vandens talpa
icon
Matmenys 28x40x44cm
icon
Ekranas - liečiamas

Apie produktą

Mėgaukitės tobulu lengvai paruoštų gėrimų skoniu! „Intuition Preference“ aparatą unikaliu paverčia galimybė ne tik keisti kavos nustatymus, bet ir patiems pasirinkti norimą prietaiso išvaizdą. Nuspalvinkite kavos aparatą mėgstamiausia savo spalva, o tuomet išsaugokite jūsų skoniui pritaikytus receptus ir visad turėkite savo mylimiausius gėrimus po ranka. Rinkitės iš 11 receptų: ristretto, espresso, juodos kavos, americano, lungo, doppio, cappuccino, latte macchiato, pieno putos, caffè latte ir karšto vandens. Išskirtinė „Krups Quattro Force“ technologija kiekvienąkart atskleis geriausias jūsų pasirinktos kavos savybes. Nenuvils ir integruota pieno sistema, suplaksianti šilkinės tekstūros pieno putą ir leisianti jums gurkšnoti cappuccino, paruoštą vos vieno mygtuko paspaudimu. Reguliuojamas kavos piltuvėlis suteiks galimybę naudoti įvairiausius puodelius, nuo espresso stiklinaičių iki didelių latte macchiato puodelių. Su „Intuition Preference“ galėsite tiesiog atsiložti, atsipalaiduoti ir mėgautis gardžia kava! 

PASIRINKITE 8 MYLIMIAUSIUS RECEPTUS

Išsirinkite 8 mėgstamiausiuosius ir visada turėkite juos po ranka! Norėdami pritaikyti kavos aparato ekraną savo poreikiams, pasinaudokite galimybe pasirinkti jo spalvas, tipą ir ryškumą. 

NEPRIEKAIŠTINGAS REZULTATAS KIEKVIENĄ KARTĄ

„Quattro Force“ technologija garantuoja nepriekaištingą kavos ruošimo procesą. Mėgaukitės greitu pupelių malimu, itin galingu suspaudimu ir automatiškai prasivalančia sistema!

LEISKITĖS VEDAMI SAVO KAVOS APARATO

Naudojimą dar labiau palengvina spalvoti, šviečiantys indikatoriai. Raudonos švieselės padeda atlikti priežiūros procedūras, o mėgstamiausiomis jūsų spalvomis padabintas kavos meniu leidžia lengvai surasti ir pasirinkti norimą receptą. 

PATOBULINTA PIENO PLAKIMO TECHNOLOGIJA

Cappuccino, latte macchiato ir kitų pieniškų gėrimų gaminimui šis kavos aparatas naudoja integruotą pieno sistemą. Netvarkos išvengti padeda tiesiai į pieno pakuotę įstatoma pieno žarnelė. Panorėję galėsite paruošti ir dvi pieniškas kavas vienu metu. Daug laiko neužims ir priežiūra: paruošęs gėrimą, kavos aparatas kiekvienąkart automatiškai prasiskalauja. Be to, prie šio modelio pridedama patogi 600 ml pieno talpa. Kai jos nenaudojate, galite ją laikyti šaldytuve.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Kavos aparatas Krups „Intuition Preference EA8738“”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą