Visai Mokito kavos linijai -40%!

Kavos aparatas Saeco „Idea Cappuccino Restyle“

Specifikacijos Apie produktą
Gaukite pasiūlymą

Apie produktą

Naudotis kavos aparatu dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu! Su kavos aparatu Saeco „Idea Cappuccino Restyle“ kiekvienas pasigamins tokį kavos gėrimą, apie kokį svajoja.

Patogus ekranėlis bei spalvingos ikonėlės su gėrimų pavadinimais kiekvienam kavos mėgėjui padės be jokio vargo pasirinkti norimą gėrimą ir sugeneruoti visus gėrimo parametrus pagal individualius norus. Ekranėlyje yra matomas visas gėrimo paruošimo procesas, todėl teliks luktelėti kelias akimirkas, po kurių galėsite mėgautis mėgstamiausiais kavos gėrimais.

DAR DAUGIAU PRIVALUMŲ!

Su šiuo kavos aparatu galėsite sugeneruoti ir personalizuoti daugybę skirtingų kavos gėrimų, paverčiant gėrimų paruošimą dar greitesniu. O tam, kad gėrimus būtų rasti paprasta, kavos aparate yra integruotas inovatyvus ir patogus meniu, kurio dėka paieška neužtruks. Vieno mygtuko paspaudimu galėsite pasigaminti net 12 skirtingų kavos gėrimų!

Automatinio kavos gėrimų skaičiuotuvo dėka galėsite sekti, kiek gėrimų yra pagaminama per nustatytą laikotarpį. Pagal poreikį, kavos aparato parametrų valdymą galima apsaugoti slaptažodžiu.

MODERNUS DIZAINAS

Kavos aparato paviršius yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl priežiūra nereikalauja didelių pastangų, o dalys yra patvarios ir ilgaamžės. Kavos aparato viršuje yra integruotas aktyvus kavos puodelių šildytuvas, kuris užtikrina, kad gardžiausi kavos gėrimai būtų įpilami į tinkamos temperatūros puodelį, kuris gėrimą karštu išlaiko ilgiau. Kavos snapelio įpilimo aukštis yra reguliuojamas, todėl su šiuo kavos aparatu galima pasigaminti gėrimus, naudojant įvairaus dydžio kavos puodelius.

Specifikacijos

Bendrosios savybės

GamintojasSaeco
SpalvaJuoda
Garantijos laikotarpis24 mėnesiai
Kavos aparatas naudojaKavos pupelės, Malta kava
Galia3300 W
Kilmės šalisItalija
EAN8016712035058

Valdymas

EkranasLiečiamas
Meniu kalbaAnglų

Matmenys ir svoris

Gylis54.5 cm
Aukštis72 cm
Plotis41 cm
Svoris56.7 kg

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą

Atsiliepimai
(0)
Facebook komentaras
()
0
0 atsiliepimas(ai)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)