Šventiniai pasiūlymai iki -50%

Kavos aparatų nukalkinimo priemonė „EcoDescaler“, 250 ml

Specifikacijos Apie produktą
Įsidėjus į krepšelį dvi vienodas priežiūros priemones, nuolaida bus pritaikyta automatiškai. Prekių kiekis ribotas. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Akcija galioja iki 2020 08 03.
Gaukite pasiūlymą

Specifikacijos

Svoris0.25 kg
TipasDescaling products
GamintojasKavos Draugas
Ciklai2
Tūris (skysčiams)250 ml
Vienetai pakuotėje1
Kilmės šalisLietuva
EAN0646847409165
Svoris250 g
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

EcoDescaler – tai kalkių šalinimo priemonė, skirta kavos aparatams. Pagaminta iš natūralių, aukščiausios kokybės medžiagų, priemonė užtikrins, kad jūsų kavos aparatas veiktų nepriekaištingai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus ant odos, skubiai nuplauti muilu ir vandeniu. Patekus į akis – atsargiai apsiprausti po tekančiu vandeniu. Toliau skambinti į Apsinuodijimų Kontrolės ir Informacijos Biurą arba kreiptis į gydytoją (parodyti šią pakuotę arba buteliuką).

Naudojimo instrukcija: 1) Įpilkite 125 ml EcoDescaler skysčio į tuščią kavos aparato vandens talpą; 2) Atlikus pirmąjį veiksmą, papildomai įpilkite instrukcijoje nurodytą kiekį vandens (jei nenurodyta, įpilti 1 litrą vandens); 3) Įjunkite nukalkinimo programą; 4) Pasibaigus nukalkinimo programai, išskalaukite kavos aparato vandens talpą švariu vandeniu bei įjunkite skalavimo programą.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą