Kavos pupelės „Parallel 36“, 1 kg - Kavos Draugas
Paragauk intensyvaus skonio Café Liégeois „Magnifico“ kavos su -40% nuolaida

Kavos pupelės „Parallel 36“, 1 kg

(4)
Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
 • Pristatysime per vieną darbo dieną

Rekomenduojame įsigyti kartu

Suma: 353.98

Sutaupykite

Specifikacijos

Kavos tipas

Kavos pupelės

Kavos rūšis

Arabika

Gamintojas

Kavos Draugas

Kavos regionas

Brazilija, Salvadoras

Skrudinimo lygis

Vidutinis

Kilmės šalis

Lietuva

EAN

646847409288

Svoris

1 kg

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Pajuskite Amerikos skonius savo puodelyje! Kavos pupelės „Parallel 36“ – tai arabikos pupelių mišinys, užaugintas Salvadoro ir Brazlijos regionuose. Šiuose regionuose išaugintų kavos pupelių skonyje juntamos žemės riešutų, šokolado, gėlių ar medienos natos, o visą tai papildo sodrus aromatas.

„Parallel“ kavos pupelės pagamintos iš rūšinių kavos pupelių, kurios tarpusavyje sumaišomos tam, kad kiekvieną kartą būtų išgautas toks pats išskirtinis skonis. Be dirbtinių priedų.

Kavos juosta (angl. coffee belt) – tai horizontali žemės juosta tropikuose, tarp Šiaurės ir Pietų atogrąžų. Esanti tarp 25°N ir 25°S lygiagrečių, kavos juosta supa pusiaują, einantį per Centrinę ir Pietų Ameriką, Aziją bei Afriką.

Valstybės, esančios kavos juostos teritorijoje, yra apibūdinamos kaip idealios kavos plantacijoms augti. Būtent todėl mes sukūrėme mišinius iš rūšinių kavos pupelių pagal paraleles (angl. by Parallel) – visuomet puikiam kavos skoniui.

Kavos pupelių mišinio numeris simbolizuoja skirtumą tarp aukščiausios šiaurinės ir žemiausios pietinės lygiagretės, esančios tam tikrame žemyne, priklausančiame kavos juostai. Taip buvo išgauti trys aukščiausios klasės kavos mišiniai – 12 iš Etiopijos ir Tanzanijos, 17 iš Indijos ir Papua Naujosios Gvinėjos bei 36 iš Salvadoro ir Brazilijos.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Palikti atsiliepimą
Atsiliepimai (4)
Facebook Atsiliepimai
4.8
 1. Daiva Bobinienė

  Įvertinimas: 5 iš 5

  Labai skani, sodri kava

 2. Violeta Misiuniene

  Įvertinimas: 4 iš 5
 3. Lina B.

  Įvertinimas: 5 iš 5

  Šią kavą pabandžiau po ilgo caprissimo belgique vartojimo, šios kaina didesnė bet nuolaidų metu nusipirkau paragauti, kava nuostabi, lengvo skonio, bet tuo pačiu vidutinio trumpai išliekančio kartumo,visiškai nerūgšti. Labai skaniai geriama.Palyginus su paskutinį kartą gauta caprissimo(pirmą kartą pasitaikė tokia rūgšti ) , kaip diena ir naktis. Rekomenduoju.

 4. Birutė Naruševičienė

  Įvertinimas: 5 iš 5

  Labai skani.