SAVAITĖS PASIŪLYMAS

Kavos pupelės BEATOS VIRTUVĖ juodai kavai, 1 kg

  • Naujiena
5.00
Kiekis
27,90 
Turime centriniame sandėlyje (prekę galite įsigyti internetu).

Pristatysime per 1 - 3 darbo dienas *96 % užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Prekę galite rasti
Ukmergės g. 219, Verslo centras „U219“, I a., Vilnius
Yra
P. Lukšio g. 32, Domus galerija, II a., Vilnius
Yra
Jonavos g. 30, Kaunas
Yra
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
Yra
Jonavos g. 196, Kaunas
Yra
Kavos pupelės BEATOS VIRTUVĖ juodai kavai, 1 kg
Kavos pupelės BEATOS VIRTUVĖ juodai kavai, 1 kg
Turime sandėlyje
27,90 

Specifikacija

Apie produktą

Gerai dienos pradžiai

Džiaugiamės pristatydami „Kavos Draugo“ ir Beatos Nicholson, kulinarinių TV laidų vedėjos ir maisto rašytojos, pagal kurios receptus gamina visa Lietuva, bendrą projektą – kavą „Beatos virtuvė“, skirtą visiems juodos kavos mėgėjams.

SUKURTA SU BEATA NICHOLSON 

Kavos degustacijos metu Beata išragavo kelias dešimtis įvairiausių rūšių ir skonių kavų iš skirtingų pasaulio kampelių. Paklausta, kokio skonio ieško, pasidalino: nei pernelyg rūgštaus, nei pernelyg kartaus…tokio, kuriame harmoningai suskamba visi skoniai ir aromatai – kaip ir gerai paruoštame patiekale. 

PUODELIUI GEROS JUODOS KAVOS

„Ši kava yra tokia, kokią mėgstu labiausiai, – natūraliai saldi, švelni ir aromatinga. Subtiliai kvepia juoduoju šokoladu, vyšniomis ir apelsinų žievele. Patiks mėgstantiems „nuogą“ juodą kokybišką kavą, kuriai nereikia jokių priedų“,– dalinasi Beata. 

SKRUDINTA LIETUVOJE

Šviežiai skrudinta kava, kaip ir ką tik iškepta duona, – pati aromatingiausia ir skaniausia. Skrudindami Lietuvoje, sutrumpiname kavos kelią nuo skrudyklos iki jūsų namų, kad galėtumėte mėgautis maksimaliai šviežia ir skania kava. 

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS 100% ARABIKA IŠ BRAZILIJOS, ETIOPIJOS, HONDŪRO IR PERU 

Šiame mišinyje dera aukščiausios kokybės 100% arabikos rūšinės kavos pupelės iš Brazilijos, Etiopijos, Hondūro ir Peru: kruopščiai atrinktos, dėmesingai apdorotos ir profesionaliai paskrudintos. 

RUOŠKITE TOKIU BŪDU, KURIS JUMS PATINKA

Šią kavą paskrudinome vidutiniu skrudinimo lygiu – taip, kad ji tiktų visiems jūsų mėgstamiems ruošimo būdams: nuo espressso kavos aparato ar moka kavinuko iki filtrinės kavavavirės ar prancūziško kavinuko. 

*****

APIE BEATOS VIRTUVĖS KAVĄ 

Man kavos puodelis ryte yra geros dienos pradžia, kai sudėlioji savo mintis, susirašai dienos planus ir iš tiesų skiri laiko sau. Todėl man svarbu, kokią kavą geriu ir ką galvoju ją gerdama.

Kartu su „Kavos Draugu“ sukūrėme kavą, skirtą mėgautis namuose, – kokybišką ir skanią, o svarbiausia – įkvepiančią gerai dienai.

Skaniausi linkėjimai 

Beata

Kavos pasas

Kilmė
Brazilija, Etiopija, Hondūras, Peru
Kavos rūšis
Arabika
Skrudinimo lygis
Vidutinis

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar tinka tik juodai kavai?

Ši BEATOS VIRTUVĖS kava dedikuota kavos mėgėjams, geriantiems kavą be jokių priedų. Ji natūraliai saldi, švelni ir aromatinga. Tačiau ji taip pat puikiai tinka ir visiems kitiems kavos receptams – nuo espreso iki latės ar kapučino kavos (ypatingai patiks mėgstantiems švelnesnį skonį).

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0
Kokio stiprumo ši kava?

Tai vidutinio skrudinimo 100 % arabikos kava, turinti natūraliai saldų ir švelnų skonį. Manome, kad tai pats tas „aukso viduriukas”.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0
Kokius automatinio kavos aparato nustatymus rekomenduojate šiai kavai?

Rekomenduojame pradėti nuo standartinių nustatymų – tai yra, nustatant vidutines reikšmes tiek malimui, tiek temperatūrai, tiek kavos kiekiui. O tuomet, priklausomai nuo jūsų skonio, reguliuokite nustatymus į vieną ar į kitą pusę. Jeigu norite intensyvesnio skonio – smulkinkite malimo rupumą ir/ar didinkite įmalamos kavos kiekį. Jeigu norite švelnesnio skonio – stambinkite malimo rupumą ir/ar mažinkite kavos kiekį.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0
Kaip gimė Beatos Virtuvės kava ir kaip Beata prisidėjo prie kavos sukūrimo?

Iš tiesų, jau seniai kirbėjo mintis apie bendradarbiavimą su Beata. Juk kas jeigu ne Beata, pagal kurios receptus gamina visa Lietuva, gali padėti sukurti kavą, tinkančią kiekvieno skoniui.

Kaip viskas vyko? Pats procesas buvo panašus į sėkmingo patiekalo recepto sukūrimo eigą. Iš pradžių nuodugniai išklausinėjome Beatos, kokią kavą ji mėgsta. Pagal tai paskrudinome kelioliką skirtingų kavos mišinių ir surengėme kavos degustaciją. Atrinkus geriausius mišinius, pagal Beatos pageidavimus koregavome jų sudėtį ir skrudinimą, kol galiausiai išgavome geriausius skonio derinius juodai kavai, kavai su pienu ir universaliai maltai kavai. Kartu dirbome ir prie to, kaip atrodys kavos pakuotės!

Džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo bendru „Kavos Draugo” ir „Beatos Virtuvės” projektu – manome, kad mums pavyko sukurti skanią kavą, kuri patiks kiekvienam.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

5.00
2 atsiliepimas(ai)
100%
0%
0%
0%
0%
  • 29 gegužės, 2024

    Puiki kava! Nuostabus skonių derinys! Puikus aromatas! Nuo šiol mano mėgstamiausia kava!
    Ačiū Kavos draugui ir Beatai!

    Ar šis atsakymas naudingas?

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą