SAVAITĖS PASIŪLYMAS

Kavos pupelės BEATOS VIRTUVĖ kavai su pienu, 1 kg

  • Naujiena
Kiekis
26,90 
Turime centriniame sandėlyje (prekę galite įsigyti internetu).

Pristatysime per 1 - 3 darbo dienas *96 % užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Prekę galite rasti
Ukmergės g. 219, Verslo centras „U219“, I a., Vilnius
Yra
P. Lukšio g. 32, Domus galerija, II a., Vilnius
Yra
Jonavos g. 30, Kaunas
Yra
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
Yra
Jonavos g. 196, Kaunas
Yra
Kavos pupelės BEATOS VIRTUVĖ kavai su pienu, 1 kg
Kavos pupelės BEATOS VIRTUVĖ kavai su pienu, 1 kg
Turime sandėlyje
26,90 

Specifikacija

Apie produktą

Gerai dienos pradžiai

Džiaugiamės pristatydami „Kavos Draugo“ ir Beatos Nicholson, kulinarinių TV laidų vedėjos ir maisto rašytojos, pagal kurios receptus gamina visa Lietuva, bendrą projektą – kavą „Beatos virtuvė“, puikiai tinkančią gardinti pienu. 

SUKURTA SU BEATA NICHOLSON 

Kavos degustacijos metu Beata išragavo kelias dešimtis įvairiausių rūšių ir skonių kavų iš skirtingų pasaulio kampelių. Paklausta, kokio skonio ieško, pasidalino: nei pernelyg rūgštaus, nei pernelyg kartaus…tokio, kuriame harmoningai suskamba visi skoniai ir aromatai – kaip ir gerai paruoštame patiekale. 

TOBULAM CAPPUCCINO AR LATTE

Ši kava dedikuota kavos su pienu mėgėjams – ji turi užtektinai „raumenų“ ir energijos, kurios joks pienas nenuslopins. Sodri ir kremiška, kvepia juoduoju šokoladu, džiovintomis slyvomis ir riešutais. Puikiai dera ir su augaliniu pienu! 

SKRUDINTA LIETUVOJE

Šviežiai skrudinta kava, kaip ir ką tik iškepta duona, – pati aromatingiausia ir skaniausia. Skrudindami Lietuvoje, sutrumpiname kavos kelią nuo skrudyklos iki jūsų namų, kad galėtumėte mėgautis maksimaliai šviežia ir skania kava. 

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ARABIKA IR ROBUSTA IŠ PIETŲ AMERIKOS IR AFRIKOS

Šiame mišinyje dera aukščiausios kokybės arabikos ir robustos kavos pupelės iš Pietų Amerikos ir Afrikos: kruopščiai atrinktos, dėmesingai apdorotos ir profesionaliai paskrudintos.

RUOŠKITE TOKIU BŪDU, KURIS JUMS PATINKA

Šią kavą paskrudinome vidutiniu skrudinimo lygiu – taip, kad ji tiktų visiems jūsų mėgstamiems ruošimo būdams: nuo espressso kavos aparato ar moka kavinuko iki filtrinės kavavavirės ar prancūziško kavinuko. 

*****

APIE BEATOS VIRTUVĖS KAVĄ 

Man kavos puodelis ryte yra geros dienos pradžia, kai sudėlioji savo mintis, susirašai dienos planus ir iš tiesų skiri laiko sau. Todėl man svarbu, kokią kavą geriu ir ką galvoju ją gerdama.

Kartu su „Kavos Draugu“ sukūrėme kavą, skirtą mėgautis namuose, – kokybišką ir skanią, o svarbiausia – įkvepiančią gerai dienai.

Skaniausi linkėjimai 

Beata

Skonio gidas
Džiovintos slyvos
Juodasis šokoladas
Riešutai

Kavos pasas

Skrudinimo lygis
Vidutinis

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar tinka tik kavai su pienu?

Nors ši BEATOS VIRTUVĖS kava ir yra dedikuota kavos mėgėjams, mėgstantiems kavą gardinti pienu, ji taip pat tinka ir visiems kitiems kavos receptams. Paruošta kava yra sodri ir kremiška, kvepia juoduoju šokoladu, džiovintomis slyvomis ir riešutais. Ypatingai patiks mėgstantiems kavą be vaisiškos rūgštelės.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0
Kokio stiprumo ši kava?

Tai vidutinio skrudinimo arabikos (80%) ir robustos (20%) mišinys. Robustos kavos pupelės suteikia gėrimui sodrumo ir kremiškumo, todėl net ir gardinant pienu kavo skonis „nepaskęsta” ir yra maloniai juntamas.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0
Kaip gimė Beatos Virtuvės kava ir kaip Beata prisidėjo prie kavos sukūrimo?

Iš tiesų, jau seniai kirbėjo mintis apie bendradarbiavimą su Beata. Juk kas jeigu ne Beata, pagal kurios receptus gamina visa Lietuva, gali padėti sukurti kavą, tinkančią kiekvieno skoniui.

Kaip viskas vyko? Pats procesas buvo panašus į sėkmingo patiekalo recepto sukūrimo eigą. Iš pradžių nuodugniai išklausinėjome Beatos, kokią kavą ji mėgsta. Pagal tai paskrudinome kelioliką skirtingų kavos mišinių ir surengėme kavos degustaciją. Atrinkus geriausius mišinius, pagal Beatos pageidavimus koregavome jų sudėtį ir skrudinimą, kol galiausiai išgavome geriausius skonio derinius juodai kavai, kavai su pienu ir universaliai maltai kavai. Kartu dirbome ir prie to, kaip atrodys kavos pakuotės!

Džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo bendru „Kavos Draugo” ir „Beatos Virtuvės” projektu – manome, kad mums pavyko sukurti skanią kavą, kuri patiks kiekvienam.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Kavos pupelės BEATOS VIRTUVĖ kavai su pienu, 1 kg”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą