Šventiniai pasiūlymai iki -50%

Rūšinės kavos pupelės „Jamaica Blue Mountain“, 250 g

(1)
Specifikacijos Apie produktą
54.00
Sutaupykite 18,00  72,00 
  • Pristatysime per 1 darbo dieną

Rekomenduojame įsigyti kartu

Suma: 353.98

Sutaupykite

Specifikacijos

Svoris0.25 kg
Kavos tipasKavos pupelės
Kavos rūšisVienos rūšies
GamintojasKavos Draugas
Skrudinimo lygisVidutinis
Kilmės šalisLietuva
EAN0646847408984
Svoris250 g
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Aromatas vilioja saldžiaisiais tamarindais ir apelsinais. Skonis itin švelnus ir saldus. Poskonyje dar ilgai išlieka pieniško šokolado natos. Būtent dėl savo švelnumo, saldumo ir ilgai išliekančio poskonio ši kava yra taip vertinama.

Jamaikos Mėlynųjų kalnų aukštumose, rūko apsuptose ir lietaus dažnai drėkinamose plantacijose kavamedžiai lėtai brandina savo uogas, vėliau tampančias visame pasaulyje itin vertinama kava. Dėl ypatingo klimato kavos pupelės čia bręsta žymiai lėčiau, taip įgaudamos itin subtilų skonį ir aromatą. Ypatingas skonis ir ribota pasiūla verčia dėl šios kavos eiti iš proto daugelį kavos mylėtojų.

Šią Jamaikos Blue Mountain kavą tiekia Clydesdale Jamaica Blue Mountain Coffee kompanija, priklausanti Sharp šeimai. Jau keturios Sharp šeimos giminės kartos su didele aistra ir meile augina šią kavą seniausiame Jamaikos Mėlynųjų kalnų Clydesdale kavos regione, esančiame pačioje šių kalnų širdyje. Jie rūpinasi ne tik tuo, kad kava būtų nuostabaus skonio ir kokybės, bet ir suteikia paramą tiems, kurie padeda šią kavą auginti.

Jamaikos kavos kokybė yra kruopščiai prižiūrima valstybiniu lygmeniu. 1953 m. įkurta Kavos pramonės tarnyba (CIB) atidžiai tikrina kavą ir suteikdama CIB anspaudą garantuoja, kad kava, iš tiesų, yra 100 % Jamaikos Blue Mountain.

Kavos pasiūla yra labai maža, todėl ši kava priklauso LIMITED EDITION („riboto leidimo“) linijai.

ŠALIS: Jamaika
REGIONAS: Clydesdale, Blue Mountains
ŪKIS: Clydesdale Jamaica Blue Mountain Coffee
AUGIMO AUKŠTIS: 1700 m
RŪŠIS: Blue Mountain
APDOROJIMAS: Drėgnasis
SKRUDINIMAS: Vidutinis
SKONIO PALETĖ: Tamarindai, Apelsinai, Pieniškas šokoladas

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Palikti atsiliepimą
Atsiliepimai (1)
5.0
  1. Aurimas V

    Kol neparagavau, galvojau, kad čia marketinginis triukas. Bet skonis tikrai nustebino ir viršijo lūkesčius. Tikrai ilgai išliekantis atsiminimas apie išgertą puodelį.