Aromatas gilus, juntamos „sunkesnių“ uogų – gervuogių, sausmedžio uogų – natos bei džiovinti abrikosai. Skonyje justi lengvas uoginis, vaisinis salstelėjęs kartumas.
Sudedamosios dalys: skrudintos kavos pupelės.
Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje.
Italija
100% Arabika
Kavos pupelės
Mišinys
Bontadi
Centrinė Amerika, Pietų Amerika
Vidutinis tamsus
8006102001817
1 kg
Renata Tum 8 vasario, 2023
Artūras Davidavičius 2 vasario, 2023
Viskas puikiai
Zenonas Z. 22 lapkričio, 2022
Jau žinoma gera kava, nors šį syk bišky per daug prideginta. …
Vilija Sakalauskienė 22 lapkričio, 2022
Nuostabaus skonio ir aromato kava lepina tamsiais žiemos rytais ir pažadina dienos darbams.
Algis Marcinkevičius 22 lapkričio, 2022
Tikrai gera kava, jokio rūgštumo. Tobulas esspreso.
Zenonas Z. 22 rugsėjo, 2022
Jau žinoma Kava, pastoviai naudoju.
Jūsų atsiliepimas
Pavadinimas
El. paštas
Galite pasirinkti, kokius slapukus mums leidžiate naudoti. Kai kurie iš jų yra būtini ir jų negalima išjungti.
Šie slapukai yra būtini tinkamam mūsų svetainės funkcionavimui ir jų negalima išjungti. Jie nerenka jokios vartotoją identifikuojančios informacijos.
Šie slapukai padeda mums optimizuoti svetainės veikimą ir identifikuoti skirtingus srauto šaltinius. Šiam tikslui naudojame „Google Analytics“ platformą. Surinkti duomenys neidentifikuoja vartotojo ir jais nėra dalijamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis. Įjungę šiuos slapukus, galėsite naudotis svetainėje įdiegtu pokalbių langu ir gauti pagalbą iš mūsų konsultantų.
Turbūt ir jūs nemėgstate reklamų – ypač tokių, kurios jūsų visai nedomina. Šie slapukai padeda mums identifikuoti jūsų poreikius ir pateikti personalizuotus pasiūlymus. Reklamas matysite ir išjungę šiuos slapukus, bet tokiu atveju jos nebus priderintos prie jūsų poreikių bei norų.