left-image right-image
Iki Valentino d. liko:
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

Parodykite meilę su  Valentino dienos kava
„Be My Valentine ...“
bottom-image
Jūsų Valentinui
1+1 PARALLEL 1 kg kavos pupelėms. Ieškok čia.

Rūšinių kavos pupelių rinkinys „Brazil Santa Luzia“ + „Colombia Geisha“

 • Tik e-shop
Specifikacija Apie produktą
Kiekis
-25%
62,80  47,10 

Pristatysime per 1 - 3 darbo dienas * 96 % užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Rūšinių kavos pupelių rinkinys „Brazil Santa Luzia“ + „Colombia Geisha“
Rūšinių kavos pupelių rinkinys „Brazil Santa Luzia“ + „Colombia Geisha“
Turime sandėlyje
-25%
62,80  47,10 

Specifikacija

Apie produktą

Rūšinės kavos pupelės „Brazil Santa Luzia“, 1 kg

Ši išskirtinė rūšinė braziliška kava ypatingai patiks mėgstantiems tradicines kaviškas natas. Subalansuoto skonio kavoje dera saldžios pieninio šokolado ir karamelės natos, o gaivos suteikia subtiliai juntamas prinokusių vaisių aromatas.

„Pirmiausia, José nusipirko skrybėlę, vėliau – ilgaaulius batus, tuomet sunkvežimį, ir galiausiai, 2004 metais išaušo diena, kai jis įgyvendino savo svajonę – įsigijo pirmąją kavos plantaciją. Viskas, ko jis norėjo – tai papasakoti pasauliui apie išskirtinio skonio kavą iš gimtojo Campos Altos (įsikūrusio Brazilijos Minas Gerais regione).“

José Maria de Oliveira vaikystę praleido žaisdamas seneliui priklausančioje nedidelėje kavos plantacijoje. Jis puikiai prisimena, kaip, būdamas mažas berniukas, rinkdavo kavos uogas ir bėgiodavo aplink kavamedžius. Tačiau užklupus sunkiems laikams, šeima turėjo palikti ūkį ir išsikraustyti į kitą regioną. Užaugęs, José išsikraustė į miestą, padarė karjerą farmacijos srityje, bet galiausiai pripažino – jis niekada nesiliovė galvoti apie Campos Altos ir joje augančią išskirtinio skonio kavą. Būtent tuomet jis nusprendė: vieną dieną įsigis žemės Campos Altos regione ir augins kavą. Netrukus José grįžo į gimtąjį Campos Altos ir pratęsė vaikystėje nutrūkusią šeimos kavos tradiciją.

2014 metais José pastatė savo nuosavą kavos apdorojimo stotį bei nusprendė sutelkti visą dėmesį į kavos kokybę bei maksimalų kavos atsekamumą. 2015 metais jis įkūrė kompaniją Cafe Campos Altos-Coffee Export Brazilijoje ir Our Coffees Šiaurės Kalifornijoje. Klientai buvo labai nustebę: labai retai gali sutikti kavos ūkininką, patį užsiimantį savo auginamos kavos eksportu.

Dažnai lankydamasis Kalifornijoje, José užmezgė santykius su geriausiais kavos industrijos ekspertais bei susipažino su kavos pasaulio inovacijomis, kurias pradėjo taikyti savo ūkiuose. Kavos kokybė šoktelėjo į neregėtas aukštumas – José visą savo dėmesį sutelkė tik į aukščiausios kokybės rūšines kavas. Būtent viename iš išskirtinių jo ūkių – Fazenda Santa Luzia – gimė ir ši mūsų braziliška kava.

Dėl išskirtinės kokybės ir skonio, kava pažymėta Specialty ženklu. Pagal SCA skalę, jos įvertinimas siekia 84 balus iš 100.

ŠALIS: Brazilija
REGIONAS: Cerrado Mineiro, Minas Gerais
ŪKIS: Fazenda Santa Luzia
AUGIMO AUKŠTIS: 1200 m
RŪŠIS: Red Catuai
APDOROJIMAS: Sausasis
SKRUDINIMAS: Vidutinis
SKONIO PALETĖ: Pieninis šokoladas, Karamelė, Prinokę vaisiai

Sudedamosios dalys: skrudintos kavos pupelės.

Laikymo sąlygos: laikyti sandariai uždarytą, tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje.

Rūšinės kavos pupelės „Colombia Geisha“, 200 g

Prabangioji arabikos porūšio Geisha kava skirta kavos gurmanams! Ryški, gaivi ir saldi – tai tikra vaisinių ir gėlinių natų šventė kavos puodelyje. Pagrindiniu smuiku groja tropiniai kivių vaisiai, skamba jazminų natos, gomurį glosto medaus poskonis. Akimirką net sukirba abejonė – ar tai tikrai kava?

Nuo tada, kai 2005 metais Geisha porūšio kava pribloškė pasaulio kavos gurmanus Panamos geriausios kavos čempionate, jos populiarumas su kiekvienais metais tik augo. Dėl itin ryškios skonio paletės – neįtikėtai sodrių vaisinių ir gėlinių natų, primenančių veikiau arbatą, o ne kavą – Geisha verta būti vadinama geriausia. Ši Etiopijos vietinė veislė buvo atrasta 1931 m. Gesha kaimelyje Etiopijoje (todėl kartais dar vadinama Gesha), vėliau tęsė savo kelionę po Tanzaniją ir Keniją, kol galiausiai XX a. 6 dešimtmetyje pasiekė Kostą Riką ir tuomet Panamą. Būtent čia XXI a. pr. išaušo jos šlovės valanda – pasaulis sužinojo apie šią ypatingą veislę ir ji paplito po kitas šalis.

Šiandien pristatome jaunesniąją Panamos Geisha sesutę – Kolumbijos Geisha, jau susilaukusią pirmųjų skambių aplodismentų kavos pasaulio scenoje. Visiškai neprimenanti tradicinio Lotynų Amerikos kavos skonio profilio, kaip ir jos pirmtakė, stebina, užburia ir žavi.

Kavos pasiūla yra labai maža, todėl ši kava priklauso Limited Edition („riboto leidimo“) linijai.

Dėl išskirtinės kokybės ir skonio kava pažymėta Specialty ženklu. Pagal SCA vertinimo skalę siekia 87,5 balus iš 100.

ŠALIS: Kolumbija
REGIONAS: Huila
ŪKIS: Finca Tierra Santa
AUGIMO AUKŠTIS: 1500 m
RŪŠIS: Geisha
APDOROJIMAS: Drėgnasis
SKRUDINIMAS: Vidutinis
SKONIO PALETĖ: Kiviai, Medus, Jazminai

Sudedamosios dalys: skrudintos kavos pupelės.

Laikymo sąlygos: laikyti sandariai uždarytą, tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Rūšinių kavos pupelių rinkinys „Brazil Santa Luzia“ + „Colombia Geisha“”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą