Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Kavos ruošimo indas Brewista „Cold Pro 2“

Specifikacijos Apie produktą
Gaukite pasiūlymą

Specifikacijos

Svoris3.7 kg
GamintojasBrewista
Kavos aparatas naudojaMalta kava
MedžiagaPlastikas
Kilmės šalisJungtinės Amerikos Valstijos
EAN0663701794595
Svoris3.7 kg
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Šaltos kavos paruošimas dar niekada nebuvo toks paprastas! Atraskite naujos kartos Brewista „Cold Pro 2“ šaltos kavos paruošimo sistemą. Šiai sistemai nereikalingas adaptoriaus žiedas, nes atramos yra integruotos tiesiai į gėrimų paruošimo indą. Permatomas HDPE (didelio tankio polietileno) indas be BPA leidžia matyti ruošiamo gėrimo kiekį bet kokiu kampu. Kūginis dugnas užtikrina, kad kiekvienas gėrimo lašas būtų išleidžiamas per čiaupą, o tvirtinimas, esantis gerokai žemiau talpos, užtikrina, kad į gėrimą nepatektų kavos tirščiai.

Brewista patentuotas „lift-and-twist“ nutekėjimo dizainas vis dar yra pats paprasčiausias ir švariausias būdas ruošti šaltai kavai. Nereikia naudoti šaldytuvo, kiaurasamčio ar priemonių, kuriomis būtų galima prispausti kavos tirščius, kad iš jų pasišalintų vanduo. Paprasčiausiai pakelkite ir pasukite filtro krepšį, padėkite jį ant integruotų atramų ir viskas nutekės į paruošimo indą, kad būtų lengviau išpilstyti gėrimą.

NSF sertifikuotas „Cold Pro 2“ yra 10 galonų (38 litrų) šaltos kavos paruošimo indas su dangteliu, skylėtu nerūdijančio plieno daugkartinio naudojimo filtru, išleidžiamu filtro laikikliu ir 2 išleidimo filtrais, išpylimo anga, 5 patentuotais „Brewista Essentials“ popieriniais filtrais ir 2 patentuotais „Smart Brew“ PLA filtrais (pagaminti be medienos). Be kavos ir vandens, ši sistema yra viskas ko jums gali prireikti ruošiant šaltą kavą!

Į „Cold Pro 2“ komplektą įeina:

– Brewista „Cold Pro“ 10 galonų (38 litrų) indas su dangteliu;
– Daugkartinio naudojimo filtras: iš polipropileno be BPA ir skylėto nerūdijantčio plieno;
– Patentuoti „Gusseted“ filtrai: 5 „Original Cold Pro“ filtrai ir 2 „Smart Brew PLA Cold Pro“ filtrai;
– Dozavimo čiaupas;
– Angos filtro laikiklis;
– 5 mikronų angos filtrai – 2 pakuotės;
– „Cold Pro Cleaner“ valiklio mėginių pakuotė.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą