Keraminis filtras Hario „V60-1“ - Kavos Draugas

Reikia pagalbos?
Paskambinkite mums!
+370 699 44844

Pristatysime
per vieną darbo dieną!

Keraminis filtras Hario „V60-1“

Atsiliepimai
Specifikacijos
Gamintojas

Hario

Matmenys (AxGxP), cm

8.2 x 10 x 11.9

Papildomos savybės

Galima plauti indaplovėje

Svoris

100 g

Kilmės šalis

Japonija

Tūris

250 ml

Apie produktą

Kodėl kūgio formos? Kūginiai popieriniai filtrai savo forma prailgina vandens ir maltos kavos sąlyčio trukmę, kadangi pilamas vanduo suteka link centro. Vienu kartu galima paruošti du puodelius.

Pašildykite patį filtrą ir popierinį filtrą karštu vandeniu. Tai padės išvengti popieriaus poskonio.
Įberkite šviežiai maltos kavos į popierinį filtrą. Paprastai naudojama vidutinio rūpumo malta kava.
Sudrėkinkite kavą karštu vandeniu pirmiausia filtro centrą, tada ratais liekite į šonus vis aukščiau. Visas paviršius turėtų būti sušlapęs, panaudokite apie 30 ml vandens. Tai turėtų būti lėtas vandens pylimas, trunkantis apie 10 sekundžių.
Kai ankstesnį etapą baigiate, nusistatykite laikmatyje 2 minutes.
Kai liks 1 minutė ir 40 sekundžių, pradėkite pilti vandenį koncentriniais ratais taip, kad išoriniams maltos kavos pakraščiams vandens nekliūtų.
Tikslas yra supilti likusį vandenį (atėmus tą, kurį naudojote maltos kavos drėkinimui) per ateinančias 80 sekundžių. Tam, kad tai teisingai atliktume, reikia pilti vandenį tikslia ir nenutrūkstama srove. Lengviau tą padaryti yra prilaikant puodelį ar ąsotėlį į kurį bėga kava. Nenusideginkite rankų, apvyniokite indą rankšluostėliu ir šiek tiek pakelkite indą. Kai vanduo turi būti vertikaliai pilamas stabilia stove – tai yra būtent, ko jums reikia.
Kai lieka daugmaž 20 sekundžių, nustokite pilti vandenį. Jeigu maltos kavos rupumas yra teisingas, vanduo baigs lašėti pro filtrą į puodelį kaip tik tuo metu, kai baigsis laikas laikmatyje. Jeigu vanduo subėga per greitai – kitąkart naudokite smulkesnio malimo kavą, jeigu per lėtai – rupesnio.

Atsiliepimai

Kol kas jokių atsiliepimų nėra.

Lankytojų klausimai ir diskusijos