TOP PASIŪLYMAS
TOP PASIŪLYMAS
PASKUBĖKITE PASINAUDOTI
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.

PASKUBĖKITE PASINAUDOTI

Keraminis filtras su laikikliu TIMEMORE „Crystal Eye Golden Black“

 • Tik e-shop
Specifikacija Apie produktą
Kiekis
39,00  23,40 

Pristatysime per 1-3 darbo dienas *95% užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Specifikacija

Apie produktą

Keraminis „TIMEMORE“ filtras kavos ekstrakciją pakylėja į naują lygmenį. Unikalus filtro griovelių raštas užtikrina, kad tarp filtro ir popieriaus susidaręs tarpelis bus minimalus – taip garantuojamas tolygus vandens filtravimas ir tobulas kavos skonis. 

TRYS ATSKIRI SLUOKSNIAI IDEALIAM VANDENS IR KAVOS SANTYKIUI

Šis „TIMEMORE“ filtras padės net visiškiems kavos ruošimo naujokams pagaminti tobulo skonio gėrimą. Būtent tam ir skirti trys sluoksniai, į kuriuos šis filtras padalintas. Viršutinė dalis – tai vadinamasis „nepralaidus sluoksnis“. Net ir stipresnės srovės atveju jis neleis vandeniui prasiskverbti. Viduryje rasite vandens sluoksnį: jis padės jums užpilti kavą reikiamu kiekiu vandens. Galiausiai, filtro dugne yra kavos sluoksnis. Tobulos kavos puodeliui dažniausiai reikia maždaug 15–20 gramų maltos kavos. 

ITIN PRALAIDI, NEPAPRASTAI GRAŽI MEDŽIAGA

Medžiaga, iš kurios pagamintas šis filtras, yra itin pralaidi, o tai užkerta kelią lėto vandens filtravimo sukeltai pernelyg intensyviai ekstrakcijai. Sendintas stilius bei maloni tekstūra suteikia šiam filtrui dar daugiau žavesio. 

SPECIALUS LAIKIKLIS

Prie keraminio filtro pridedamas specialus laikiklis, tobulai tinkantis filtrinės kavos ruošimui. Na, o jei panorėsite filtru naudotis be laikiklio, paruošite puikią užpiltinę kavą!

„TIMEMORE“: DAUGIAU LAIKO MĖGAUTIS GARDŽIA KAVA

2012-aisiais Kinijoje kelių kavos mėgėjų įkurta „TIMEMORE“ kompanija yra gana jauna, tačiau jau spėjusi pasižymėti kavos ruošimo sektoriuje. Šio gamintojo produktai yra skirti rūšinės kavos mylėtojams, kurie labiausiai kava mėgaujasi tada, kai ji yra paruošta namuose, rankiniu būdu. Nuo rankinių kavos malūnų ir svarstyklių kavai iki virdulių ir prancūziškų kavinukų, kiekviename „TIMEMORE“ produkte dėmesys dizainui harmoningai dera su meistrišku kavos ruošimo proceso išmanymu. Kavą „TIMEMORE“ laiko meno forma. Kompanijos gaminami kavinukai bei kavos ruošimo priedai padeda viso pasaulio kavos mėgėjams trumpam stabtelėti ir pasimėgauti gardžiais, meistriškai paruoštais kavos gėrimais.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Keraminis filtras su laikikliu TIMEMORE „Crystal Eye Golden Black“”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą