> 11 metų patirtis | > 1 mln. laimingų klientų | Klientų įvertinimas 9.61/10

Lipnūs dangteliai daugkartinio naudojimo kapsulėms Sealpod „Nespresso“, 100 vnt.

  • Naujiena
Specifikacija Apie produktą
Šiuo metu prekės neturime. Galite susisiekti su mumis - pasiūlysime alternatyvą arba pranešime, kai vėl turėsime produktą.

Apie produktą

Jūsų Nespresso kavos aparatas yra sukurtas taip, kad pradurtų iš folijos pagamintą dangtelį ir išfiltruotų kapsulėje esančią kavą. Naudodamiesi Sealpod dangteliais, leisite savo aparatui gėrimus ruošti būtent šitaip. Atsidėkodamas jis jus apdovanos tobulos cremos apgaubta kava – tokia, kokią galite pagaminti tik pasitelkę Sealpod daugkartines kapsules.

Ką rasite pakuotėje? Kiekvienoje dėžutėje rasite 100 lipnių dangtelių.

Suderinamumas. Šie dangteliai yra sukurti specialiai daugkartinėms, Nespresso kavos aparatams skirtoms Sealpod kapsulėms.

Apsirūpinkite kava iš anksto. Prie sandarių lipnių dangtelių pridėkite dar ir papildomus kavos šviežumą išsaugančius dangtelius – toks derinys leis jums užpildytomis kavos kapsulėmis apsirūpinti iš anksto ir nė sekundei nesibaiminti dėl kavos kokybės. Maltos kavos šviežumas išsaugomas iki 10 dienų, tad galite mėgautis ir gardžia kava, ir itin paprastu bei greitu jos paruošimo procesu.

Rinkitės savo mėgstamiausią kavą. Geidžiate kokybiško espresso? Pasitelkę į pagalbą Sealpod dangtelius, šį klasikinį gėrimą be vargo paruošite – čia pasitarnaus kapsulėje sukuriamas slėgis, užtikrinantis idealią ekstrakciją ir itin sodrią kavos putą. Be to, Sealpod leis jums visuomet rinktis mėgstamiausią savo kavą, nepriklausomai nuo jos gamintojo. Kiekvieną rytą galėsite pradėti su tokia kava, kokios ir trokštate!

Saugokite planetą ir taupykite pinigus. Sealpod kapsulės ir lipnūs dangteliai leis jums su kiekvienu išgertu kavos puodeliu vis labiau mažinti neigiamą aplinkai daromą poveikį. Šie produktai draugiški tiek gamtai, tiek jūsų piniginei!

Specifikacija

Bendrosios savybės

Tipas Kavos aparatų priedai
Gamintojas Sealpod
Vienetai pakuotėje 100
Medžiaga Aliuminis
Skersmuo 37 mm
Kilmės šalis Taivanas
EAN 711347732904

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Lipnūs dangteliai daugkartinio naudojimo kapsulėms Sealpod „Nespresso“, 100 vnt.”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą