TOP kavos pasiūlymas

Picos krosnelė Sage the Smart Oven™ Pizzaiolo SPZ820BSS4EEU1

  • Naujiena
Išparduota

Pristatysime per 1 - 3 darbo dienas *96 % užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Prekę galite rasti
Ukmergės g. 219, Verslo centras „U219“, I a., Vilnius
Nėra
P. Lukšio g. 32, Domus galerija, II a., Vilnius
Nėra
Jonavos g. 30, Kaunas
Nėra
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
Nėra
Jonavos g. 196, Kaunas
Nėra
Picos krosnelė Sage the Smart Oven™ Pizzaiolo SPZ820BSS4EEU1
Picos krosnelė Sage the Smart Oven™ Pizzaiolo SPZ820BSS4EEU1
Turime sandėlyje
829,00 

Specifikacija

Apie produktą

Mėgaukitės it tradicinėje krosnyje keptomis picomis nė nežengę kojos iš namų!

„Pizzaiolo“ – tai pirmoji tokio dydžio krosnelė, pasiekianti net 400 °C temperatūrą ir autentišką, it malkomis kūrenamoje krosnyje ruoštą picą iškepanti vos per 2 minutes! Kaip ir tradicinėje krosnyje, šiame kompaktiškame prietaise pasitelkiami trys skirtingi karščio tipai: kondukcinis, sklindantysis ir konvekcinis. Negana to, čia rasite ir unikalią Sage „Element iQ“ sistemą, leidžiančią tobulai iškepti daugybę skirtingų picų – tiek šviežių, tiek šaldytų.

„ELEMENT IQ“ SISTEMA

Unikalioji „Element iQ“ sistema nukreipia didžiausią galią ten, kur jos labiausiai reikia, ir taip užtikrina geriausius įmanomus rezultatus. Inovatyvūs jutikliai, PID temperatūros valdymas ir karščio nukreipimo technologija leidžia sistemai prireikus išjungti ar įjungti kaitinimo elementus ir keisti jų galią, kad galėtumėte kiekvienąkart mėgautis tobulai iškeptomis picomis.

KONDUKCINIS KARŠTIS TOBULAI PASKRUDUSIAM PICOS PADUI

Kepimo plokštė su atskirai reguliuojama temperatūra yra pritaisyta tiesiai virš kaitinimo elemento. Plokštė pagaminta iš greitai ir tolygiai įkaistančio kordierito akmens, kuris puikiai palaiko reikiamą temperatūrą ir paskrudina padą taip, kaip tai padarytų tradicinė malkomis kūrenama krosnis.

SKLINDANTYSIS KARŠTIS KRAŠTELIUI SU RUSVOMIS DĖMELĖMIS

Už tinkamą sklindantįjį karštį atsakingi Sage kaitinimo elementai leidžia kepti picas jų nesukiojant, o specialūs karštį atspindintys įtaisai didina viršutinių kaitinimo elementų efektyvumą ir padeda ant picos kraštelio rastis dailioms, leopardo kailį primenančioms dėmelėms. 

KONVEKCINIS KARŠTIS NEPRIEKAIŠTINGAI IŠKEPUSIEMS INGREDIENTAMS

Speciali karščio nukreipimo technologija apsaugo ant pado esančius ingredientus nuo pernelyg didelės temperatūros, tad jie neperkepa ir neišsausėja.

SKIRTINGI REŽIMAI SKIRTINGŲ STILIŲ PICOMS

„Pizzaiolo“ leidžia rinktis iš daugybės iš anksto užprogramuotų kepimo režimų. Tarp jų – autentiškas kepimo krosnyje režimas, Niujorko stiliaus picos režimas, skardoje keptos „giliosios“ picos režimas, plonos bei traškios picos režimas ir net speciali šaldytai picai skirta funkcija.

PRITAIKYKITE KROSNELĘ SAVO POREIKIAMS SU RANKINIU REŽIMU

Pritaikykite krosnelę savo poreikiams: rankinis režimas leidžia valdyti kepimo temperatūrą ir pasirinkti, kuriuos kaitinimo elementus naudosite. Pica bus iškepta būtent taip, kaip norite: naudojant Crust Only nustatymą, picos kraštelį papuoš dailios, leopardo kailį primenančios tamsesnės dėmelės, būdingos neapolietiško stiliaus picai, o Even Heat funkcija garantuos tolygiai iškepusią tešlą, sūrį ir kitus pasirinktus picos ingredientus. 

OPTIMALUS KARŠČIO IŠLAIKYMAS IR MAKSIMALUS SAUGUMAS

Dėl dvigubo karščiui atsparaus priekinio langelio ir puikiai izoliuotos kaitinimo kameros karštis išlaikomas krosnelės viduje, o išoriniai jos paviršiai neįkaista. 

PRIEDAI

– Mentelė picai

– Skarda picai

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Picos krosnelė Sage the Smart Oven™ Pizzaiolo SPZ820BSS4EEU1”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą