Šventiniai pasiūlymai iki -50%

Pieno šaldytuvas JURA „Cool Control White“

Specifikacijos Apie produktą
199.00
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Svoris2 kg
TipasPieno talpos ir šaldytuvai
GamintojasJURA
Talpa1 l
Kilmės šalisKinija
EAN7610917240715
Svoris2 kg
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

„COOL CONTROL“ – 4 °C PIENAS TOBULAI KAVAI RUOŠTI

Iš vidaus ir iš išorės atnaujintas pieno šaldytuvas JURA „Cool Control“ užtikrina dar geresnį taip pamėgtų kavos gėrimų su pienu skonį. Pažangus pieno šaldytuvas pamalonins ne tik reikliausių kavos mylėtojų skonį, bet ir akį. Ideali 4 °C laipsnių pieno temperatūra ir optimali švara leis nepriekaištingai paruošti bet kokios rūšies kavos gėrimą. Elegantiškas dizainas, patvarios medžiagos, aukštos kokybės aliuminio detalės ir patogus valdymas „Cool Control“ šaldytuvą paverčia tobulu priedu, tinkančiu bet kuriam automatinam JURA kavos aparatui.

Nuolatinis bevielis ryšys* tarp „Cool Control“ ir automatinio kavos aparato bei naujai įdiegta lygio indikatoriaus funkcija leis naudotojui laiku pranešti, kada šaldytuvą reikia pripildyti pieno.

* Naudojant bevielį siųstuvą (įsigyjamas atskirai) „Cool Control“ suderinamas su visais JURA automatiniais kavos gėrimų aparatais, kuriuose yra prijungtas „Smart Connect“ bevielis siųstuvas.

PATOGUMAS

Pieno galima įpilti lengvai ir greitai neišimant pieno konteinerio, o pieno temperatūrą matysite skaitmeniniame ekranėlyje pakėlę aliuminio dangtelį.

OPTIMALI ŠVARA

Tikslios jungtys užtikrina, kad iš „Cool Control“ į puodelį tekėtų tik švarus pienas. Nuo aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno konteinerio iki išsiurbimo vamzdelio – visus komponentus, kurie turi sąlytį su pienu, galima plauti indaplovėje, todėl labai lengva palaikyti prietaiso švarą.

JURA „Cool Control“ rinkinį sudaro:

– nerūdijančiojo plieno konteineris
– silikono žiedas
– dangtelis
– metalinis vamzdelis
– adapteris

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą