2 už 1 kainą
2 už 1 kainą

Plaktuvas Blendtec „Designer 650 Red“

Specifikacija Apie produktą
Gauti pasiūlymą

Specifikacija

Apie produktą

Jei virtuvėje turite „Blendtec Designer 650“ – tai turite viską, ko reikia, kad per kelias sekundes paruoštumėte vaisių kokteilius, užkandžius, sriubas ir kitokius sveikus patiekalus. Be to, šis stilingo dizaino itin ilgaamžis įrenginys puikiai papuoš jūsų virtuvę! 

ŠVIEČIANTIS JUTIKLINIO VALDYMO SKYDELIS

Šiame smulkintuve įrengtas šviečiantis jutiklinio valdymo skydelis, todėl jame rodomi simboliai itin gerai matomi. Čia iš anksto sukonfigūruotos populiariausių receptų pasirinkimo programos.

Valdymo skydelį galite įjungti vienu mygtuko paspaudimu, o išsijungia jis automatiškai. Lygų paviršių valyti paprasta ir patogu.

8 PAKOPŲ JUTIKLINIS GREIČIO PASIRINKIMAS IR PULSAVIMO MYGTUKAS

Norėdami reguliuoti „Blendtec Designer 650“ veikimo greitį, tiesiog braukite jutiklinę greičio juostą kairėn arba dešinėn, ir jūsų mišinys bus smulkinamas iki tokios konsistencijos, kokios jūs pageidaujate. Greičio pasirinkimas yra 8 pakopų, o pulsavimo mygtuku galima greitai padidinti maišymo galingumą.

6 IŠ ANKSTO UŽPROGRAMUOTI CIKLAI

„Blendtec Designer 650“ smulkintuve yra 6 iš anksto užprogramuoti veikimo ciklai: tešlai, maišytiems gėrimams, vaisių kokteiliams, lediniams desertams, šviežioms sultims ir karštoms sriuboms. Pasirinkite norimą ciklą, ir jūsų „Blendtec“ atitinkamai sulėtins arba pagreitins savo darbą. Taip vienu mygtuko spustelėjimu gausite tokį rezultatą, koks nurodytas jūsų mėgstamame recepte.

8 METŲ GARANTIJA

Visų „Blendtec“ smulkintuvų kokybė yra nepriekaištinga. Galite būti ramūs, kad savo naująjį smulkintuvą naudosite be rūpesčių ilgus metus – gamintojas jūsų prietaisui suteikia net 8 metų garantiją!

***

Suderinamas su šiais „Blendtec“ patentuotais ąsočiais: „FourSide“, „WildSide+“ ir „Twister“.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Plaktuvas Blendtec „Designer 650 Red“”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą