2 už 1 kainą
2 už 1 kainą

French press kavinukas Fellow „Clara Matte Black“, 0,7 l

  • Naujiena
Specifikacija Apie produktą
Kiekis
99,00  79,20 

Pristatysime per 1 - 5 darbo dienas *95% užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Specifikacija

Video

Apie produktą

Pristatome jums gudriausią visų laikų prancūzišką kavinuką! Žinoma, jį tokiu pakrikštijo patys gamintojai – bet garantuojame, kad „Clara“ kavinukui nėra lygių. 

Subtilios dizaino detalės ir patobulintos funkcijos kavos ruošimo procesą paverčia lengvu ir smagiu, o pats kavinukas tampa tikra kavos stalelio puošmena. Nesvarbu, ar norite tiesiog pasimėgauti gardžios rytinės kavos puodeliu, o gal siekiate pasitikti būrį svečių su sumuštinukų padėklu vienoje rankoje ir ištikimąja „Clara“ kitoje – šis kavinukas paruoš tobulą kavą bet kokiomis aplinkybėmis.

TIESIOG PALENKITE IR PILKITE

Nesukite sau galvos dėl to, kaip tinkamai uždėti dangtelį! 360° dangtelio nereikia derinti prie snapelio padėties – tiesiog palenkite ir pilkite.

PATOBULINTAS FILTRAS SU SIETELIU

Neleiskite smulkiems tirščiams sugadinti tobulos kavos puodelio. Naujasis filtras su itin smulkiu sieteliu atskleidžia švarius, įvairiapusius skonius, o pats gėrimas išlieka tobulai skaidrus ir maloniai tirštas.

ŠILUMĄ SULAIKANTIS DVIGUBŲ SIENELIŲ VAKUUMAS

Izoliuotas 304 tipo nerūdijantis plienas (su 18 proc. chromo ir 8 proc. nikelio) užtikrina stabilią temperatūrą viso plikymo proceso metu ir garantuoja nepaprastai gardžią kavą.

MAIŠYMO MENTELĖ

Norėdami mėgautis dar įstabesniais skoniais, pamaišykite kavą! Speciali mentelė tolygiai paskirsto kavos tirščius, taip sukurdama skonių balansą.

SPECIALIOS ŽYMĖS TOBULAM KAVOS IR VANDENS SANTYKIUI

Neturite namie svarstyklių? Jokių problemų! Tiesiog berkite maltas pupeles, kol jos pasieks specialią kavos žymę, o vandenį pilkite tol, kol jis pasieks vandens žymę. 

LENGVAI VALOMA, NELIPNI DANGA

Šalin nešvarą ir smulkius tirščių likučius! Nelipni vidinė kavinuko dalis paverčia jo valymą vienu juoku, tad gardžią kavą galite imti gurkšnoti dar greičiau.

Valymas: Indaplovėje plauti galima tik filtrą su sieteliu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
5.00
2 atsiliepimas(ai)
100%
0%
0%
0%
0%
  • 2 birželio, 2022

    Labai džiaugiuosi šiuo kavinuku… Skanią,kvapnią kavą dar niekada nebuvo taip lengva paruošti…Gražus dizainas,paprasta naudotis,nereikia keisti filtrų…

    Ar šis atsakymas naudingas?

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą