TOP kavos pasiūlymas

Priežiūros priemonių rinkinys JURA Vandens filtrai Claris Smart+, 3 vnt. + Trijų fazių valymo tabletės, 6 vnt.

Kiekis
-7%
58,99  54,99 
Turime centriniame sandėlyje (prekę galite įsigyti internetu).

Pristatysime per 1 - 3 darbo dienas *96 % užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Priežiūros priemonių rinkinys JURA Vandens filtrai Claris Smart+, 3 vnt. + Trijų fazių valymo tabletės, 6 vnt.
Priežiūros priemonių rinkinys JURA Vandens filtrai Claris Smart+, 3 vnt. + Trijų fazių valymo tabletės, 6 vnt.
Turime sandėlyje
-7%
58,99  54,99 

Specifikacija

Apie JURA ClarisSmartPlus x3-JV6

Vandens filtrai JURA Claris Smart+, 3 vnt.

Sumanus vandens filtras + kai kas ypatingo.

Net 98 % jūsų kavos sudaro vanduo, tad savaime suprantama, kad aukšta vandens kokybė yra būtina išties puikios kavos sąlyga. JURA tai puikiai žino, todėl sukūrė „Claris Smart+“ – vandens filtrą, rinkoje sukėlusį tikrą revoliuciją. Pažangi vandens filtravimo technologija užtikrina nepriekaištingą kavos aparato, ir ypač jo vandens talpos, švarą. Naudodami „Claris Smart+“, mėgausitės geresne kavos ruošimo sistemos apsauga, didesniu saugumu, ilgesniu kavos aparato tarnavimo laiku ir, be abejo, tobulu kavos skoniu.

UŽTIKRINKITE NEPRIEKAIŠTINGĄ HIGIENĄ IR ŠVARĄ

„Claris Smart+“ veikimas pagrįstas dar labiau ištobulintu į viršų nukreipto vandens srauto principu, kurio dėka išfiltruojamas būtent toks vandens kiekis, kokio reikia ruošiamai kavai. Smalsu, kas yra tas ypatingasis komponentas?.. Tai – filtravimo kapsulė su natūralios kilmės veikliosiomis medžiagomis. Švelniai tekėdamas per kapsulę, vanduo ją stabilizuoja. Rezultatas – kur kas mažiau kalkių nuosėdų ir maksimali vandens talpos švara.

TINKA VISŲ TIPŲ VANDENTIEKIO VANDENIUI

Inovatyvios formulės dėka, šios vandens filtravimo kasetės puikiai tiks bet kokio tipo vandentiekio vandeniui, tad nesvarbu, kuriame pasaulio kampelyje gyvenate. Itin veiksmingos granulės užtikrina optimalų kalcio karbonato lygį (net jei vanduo itin minkštas) ir efektyviau nei bet kada anksčiau iš vandens pašalina kenksmingas, kavos skonį neigiamai veikiančias medžiagas, pavyzdžiui, chlorą. Kavos ruošimui naudojamas vanduo išsaugo naudingus mineralus bei fluoridus, tad galite mėgautis nepriekaištingu skoniu. Kalcio karbonato lygio stabilizavimas ir veiksmingas vandens filtravimas ruošiant kavą – tai kelias į maksimalią švarą ir nepaprastai viliojančio aromato gėrimus. 

AUTOMATINIS FILTRO ATPAŽINIMAS

Vandens filtrą ir kavos aparatą jungia moderni RFID technologija. JURA kavos aparatai su išmaniąja I.W.S.® vandens sistema atpažįsta įstatytą filtrą ir automatiškai aktyvuoja filtravimo režimą. Artėjant laikui pakeisti filtrą, aparatas pats apie tai praneša naudotojui, o jei filtras laiku pakeičiamas nėra, aktyvuojamas kalkių šalinimo režimas. Visus aparatus reikia reguliariai nukalkinti: kalkių šalinimo programą aparatuose su išmaniąja sistema įmanoma paleisti tik išėmus vandens filtrą, tad išvengiama nesusipratimų ir žmogiškųjų klaidų.

FILTRO PAJĖGUMAS 

„Claris“ vandens filtrai užtikrina aukščiausią vandens kokybę ir padeda paruošti nepaprastai gardžią kavą. Filtravimo kasetės pajėgumas priklauso nuo naudojamo vandens kietumo: 

– 1–5° dH: iki 65 l

– 6–10° dH: iki 60 l

– 11–15° dH: iki 55 l

– 16–20° dH: iki 50 l

– 21–25° dH: iki 45 l

– 26–30° dH: iki 40 l

SUDERINAMI MODELIAI

– E6 (INTC)

– E6 (UKC)

– E8 (2015)

– E8 (2018)

– E8 (INTA)

– ENA 4 (UKA)

– ENA 8

– ENA 8 (UKC)

– GIGA 10 (INTA)

– GIGA 6

– J6

– J8 (INTA)

– S8

– S8 (INTA)

– Z10 (INTA)

– Z6

– Z8

Trijų fazių valymo tabletės JURA, 6 vnt.

Sukūrę inovatyviąsias dviejų fazių (valymo ir apsaugos) tabletes jūsų kavos aparatui, JURA nusprendė, jog jų klientai nusipelnė dar daugiau ir papildė šį produktą trečiąja faze. Naujoji priežiūros funkcija ne tik užtikrina dar efektyvesnį kavos riebalų bei tirščių likučių pašalinimą, bet ir užkerta kelią mineralinių nuosėdų susidarymui. Rezultatas: idealiai švarus kavos aparatas, pasiruošęs gaminti tobulo skonio kavą.

Kaip naudojama ši priemonė?

Kas 180 paruoštų kavos puodelių arba 80 kavos aparato praplovimų JURA kavos aparatas paragins jus atlikti valymo programą. Tereikės paleisti visiškai automatinę valymo programą, įmesti 1 valymo tabletę į maltos kavos talpą ir toliau sekti programos žingsnius (žr. konkretaus modelio instrukciją). Valymo programos trukmė – apie 15 minučių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

JURA ClarisSmartPlus x3-JV6 atsiliepimai

0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Priežiūros priemonių rinkinys JURA Vandens filtrai Claris Smart+, 3 vnt. + Trijų fazių valymo tabletės, 6 vnt.”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą