left-image right-image
5-os dienos pasiūlymas:
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

Papildoma 10% nuolaida maltai kavai
Su nuolaidos kodu: TASTE10
bottom-image
Advento kalendorius
1+1 CAPRISSIMO ir CAPRISETTE 1 kg kavos pupelėms! Ieškok čia.

Rankinė kavamalė Cafflano „Krinder Mint“

Specifikacija Apie produktą
Gaukite pasiūlymą

Specifikacija

Apie produktą

Gera kava namuose prasideda nuo pupelių malimo, o jei šviežiai malta kava norite mėgautis visur ir visada, tarkim, iškylaudami gamtoje – tai lengviausia pasaulyje kavamalė su kūginėm metalinėm girnom Cafflano „Krinder“ yra būtent tai, ko jums reikia!

LENGVA IR ERGONOMIŠKA

Vos 295 g sverianti, kišenėn telpanti, itin patogia rankena ši kavamalė taps jūsų ištikimu draugu tiek namuose, tiek kelionėse. Vienu metu ja galėsite susimalti 30 g pupelių – būtent tiek, kiek reikia 2 porcijoms kvapnios kavos. Silikonu apvilktas kavamalės korpusas bei rankenėlė užtikrins, kad naudotis ja būtų patogu ir ranka neslydinėtų.

PAPRASTA REGULIUOTI

Preciziško tikslumo itališkas nerūdijančio plieno malimo mechanizmas garantuos jums puikius rezultatus, pasirinkus bet kokį jūsų trokštamą kavos rupumą – nuo smulkiausio (turkiškai kavai, espresso) iki rupiausio (filtrinėms kavavirėms ar šalto brandinimo kavai). O dėka aiškiai matomo gradavimo ratuko reguliuoti rupumą bus labai paprasta. 

PRANAŠESNĖ UŽ KITAS

Šios ergonomiškos kavamalės privalumai – ne tik jos lengvumas, bet ir patikimumas, šiuolaikiškas dizainas, tylus veikimas ir žema kaina (palyginus su kitomis panašiomis rankinėmis kavamalėmis, turinčiomis metalines girnas). Be to, malimo mechanizmas sukonstruotas taip, jog jo nereikia sutepinėti, todėl nėra rizikos, kad kavamalė suges dėl netinkamos priežiūros.

***

Prekės ženklas Cafflano® priklauso kompanijai „Beanscorp Co., Ltd.“, kurią 2013 m. įkūrė penki kavos mylėtojai iš Korėjos, o šiandien jų novatoriškus bei tvarius kavos ruošimo įrankius jau galima įsigyti 100 pasaulio šalių. Per tą laiką Cafflano® produktai laimėjo daugiau nei 13 tarptautinių apdovanojimų, įskaitant SCA (Specialty Coffee Association) apdovanojimus „už geriausius naujus produktus“. Kompanijos misija labai aiški: kurti, gaminti ir tiekti kokybiškus kavos prietaisus, kurie yra paprasti, novatoriški, ekonomiški, tvarūs ir patogūs nešiotis visiems kavos mėgėjams.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Rankinė kavamalė Cafflano „Krinder Mint“”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą