TOP PASIŪLYMAS
TOP PASIŪLYMAS
PASKUBĖKITE PASINAUDOTI
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.

PASKUBĖKITE PASINAUDOTI

Šalto plikymo kavinukas Asobu „Stainless Steel Copper“

Specifikacija Apie produktą
Gauti pasiūlymą

Specifikacija

Video

Apie produktą

Asobu „Cold Brew“ yra nešiojamas, šaltos kavos ruošimo įrankis. Karštas vanduo ir kava sukuria rūgštesnį bei kartesnį gėrimo skonį, o naudojant šaltą vandenį bei kavą ruošiant su Asobu „Cold Brew“, gėrimas turi daugiau kofeino, jo skonis yra sodresnis bei natūraliai saldesnis ir turintis net 80% mažiau rūgštumo. Kavos ruošimo procese nenaudojant jokios šilumos, kavoje išsaugomi visi antioksidantai, dėl ko šalta kava tampa sveikesniu pasirinkimu.

Šio „du viename“ nešiojamo šaltos kavos ruošimo įrankio nereikia laikyti šaldytuve, kas paverčia jį vienu patogiausių pasirinkimų, esančių tokio tipo kavinukų rinkoje. Kavinuko grafinas pagamintas iš tritano, kuris neturi BPA, nedūžta ir yra perdirbamas bei lengvai valomas. Nerūdijančio plieno, rūdims atsparaus dvigubo tinklelio dėka išgausite sodrų šaltos kavos skonį. Apatinė nusukama kavinuko talpa, atliekanti kelioninio puodelio funkciją, pagaminta iš vario ir yra izoliuota dviguba vakuumine sienele, todėl gėrimas išliks karštu arba šaltu ilgiau.

Naudojimas:

1. Pripildykite tinklelį 36 g mėgiamos vidutinio rupumo kavos.

2. Ratu pilkite šaltą, filtruotą vandenį ant maltos kavos. Pakartokite tai 3 kartus

3. Viskas!

Atlikus šiuos veiksmus, palikite kavą stovėti 12 valandų. Praėjus šiam laikui galėsite mėgautis gardžia, sodraus skonio kava. Tiesiog nuspauskite užraktą ir leiskite kavai subėgti į grafiną. Įdėkite keletą ledo kubelių, pieno arba grietinėlės ir jūsų kava bus paruošta visai darbo dienai arba ilgai kelionei. Grafinas yra apsaugotas nuo išsiliejimo, todėl galėsite nesirūpinti palikdami jį savo krepšyje ar ant stalo su dokumentais.

Jei norėtumėte pasiruošti arbatos, metalinis tinklelis puikiai tiks ruošti karštai ar šaltai arbatai iš arbatos lapelių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
5.00
1 atsiliepimas(ai)
100%
0%
0%
0%
0%
 • 13 rugsėjo, 2021

  Ačiū Jums labai! Šis kavinukas puikus dalykas karštomis vasaros dienomis, kai karšta kava visiškai nevilioja. Paruošimo būdas nėra sudėtingas 🙂

  Ar šis atsakymas naudingas?

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą