Šalto plikymo kavinukas Asobu „Stainless Steel White“ - Kavos Draugas
Paragauk aukščiausios kokybės 100% arabika kavos iš Italijos – Mokito „Bianco“ kavos pupelės dabar su -40% nuolaida!

Šalto plikymo kavinukas Asobu „Stainless Steel White“

( 0 )
Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
  • Pristatysime per vieną darbo dieną

Specifikacijos

Gamintojas

Asobu

Spalva

Balta

Talpa

1 l

Medžiaga

Nerūdijantis plienas/Plastikas

Kilmės šalis

Kinija

EAN

842591028380

Svoris

0 null

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Asobu „Cold Brew“ yra nešiojamas, šaltos kavos ruošimo įrankis. Karštas vanduo ir kava sukuria rūgštesnį bei kartesnį gėrimo skonį, o naudojant šaltą vandenį bei kavą ruošiant su Asobu „Cold Brew“, gėrimas turi daugiau kofeino, jo skonis yra sodresnis bei natūraliai saldesnis ir turintis net 80% mažiau rūgštumo. Kavos ruošimo procese nenaudojant jokios šilumos, kavoje išsaugomi visi antioksidantai, dėl ko šalta kava tampa sveikesniu pasirinkimu.

Šio „du viename“ nešiojamo šaltos kavos ruošimo įrankio nereikia laikyti šaldytuve, kas paverčia jį vienu patogiausių pasirinkimų, esančių tokio tipo kavinukų rinkoje. Kavinuko grafinas pagamintas iš tritano, kuris neturi BPA, nedūžta ir yra perdirbamas bei lengvai valomas. Nerūdijančio plieno, rūdims atsparaus dvigubo tinklelio dėka išgausite sodrų šaltos kavos skonį. Apatinė nusukama kavinuko talpa, atliekanti kelioninio puodelio funkciją, pagaminta iš vario ir yra izoliuota dviguba vakuumine sienele, todėl gėrimas išliks karštu arba šaltu ilgiau.

Naudojimas:

1. Pripildykite tinklelį 36 g mėgiamos vidutinio rupumo kavos.

2. Ratu pilkite šaltą, filtruotą vandenį ant maltos kavos. Pakartokite tai 3 kartus

3. Viskas!

Atlikus šiuos veiksmus, palikite kavą stovėti 12 valandų. Praėjus šiam laikui galėsite mėgautis gardžia, sodraus skonio kava. Tiesiog nuspauskite užraktą ir leiskite kavai subėgti į grafiną. Įdėkite keletą ledo kubelių, pieno arba grietinėlės ir jūsų kava bus paruošta visai darbo dienai arba ilgai kelionei. Grafinas yra apsaugotas nuo išsiliejimo, todėl galėsite nesirūpinti palikdami jį savo krepšyje ar ant stalo su dokumentais.

Jei norėtumėte pasiruošti arbatos, metalinis tinklelis puikiai tiks ruošti karštai ar šaltai arbatai iš arbatos lapelių.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

( 0 )

Įvertinti:
Ačiū! Jūsų atsiliepimas jau greitai atsiras prie šio produkto!

Kol kas jokių atsiliepimų nėra.