2 už 1 kainą
2 už 1 kainą

Spalvą keičiantis kavos degustavimo puodelis „Loveramics (Black)“, 220 ml

Specifikacija Apie produktą
Kiekis
10,99 

Pristatysime per 1-3 darbo dienas *95% užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Specifikacija

Video

Apie produktą

Cupping’as – tai terminas, vartojamas apibūdinti standartizuotą kavos ragavimo ir vertinimo procesą, kitaip sakant – tai speciali kavos degustacija. Šis procesas paplitęs visame pasaulyje, ypač tarp profesionalių baristų, skrudintojų ar kavos degustatorių. Tačiau paprasti kavos gerbėjai taip pat gali išmėginti šį ritualą, norėdami palyginti keletą kavų, išbandyti savo skonio receptorius ir atrasti būtent tą kavos rūšį, kuri maloniausia gomuriui.

Norint išbandyti cupping’ą, dažniausiai reikia keletos įrankių: virdulio, šaukštų, specialių puodelių, laikmačio ir pan. Tačiau „Loveramics“ leidžia sutrumpinti šį sąrašą. Jų sukurti puodeliai keičia spalvą kartu su kavos temperatūra, todėl nebereikia laikmačio norint sužinoti, kada galima pradėti kavos degustaciją.  

Užpylus kavą vandeniu, kurio temperatūra siekia 95 °C, puodelis pirmiausia tampa elegantiškai baltu. Kai jo spalva pasikeičia į šviesiai pilką (maždaug po 4 minučių), tai ženklas, jog vanduo pasiekė 70 °C temperatūrą – būtent dabar reikia šaukštu nugriebti kavos paviršiuje esančius tirščius ar burbuliukus ir išgerti pirmąjį gurkšnį. Po 10 minučių, kai kavos temperatūra nukris iki 55 °C, cupping’o procesas bus baigtas. Dabar galima pradėti viską iš pradžių – ragauti bei vertinti kitą kavą.

Nesvarbu, ar esate tikras kavos ekspertas, ar tiesiog smalsus jos mėgėjas, šis „Loveramics“ puodelis kiekvienam padės atrasti cupping’o džiaugsmą!

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
5.00
1 atsiliepimas(ai)
100%
0%
0%
0%
0%

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą