SAVAITĖS PASIŪLYMAS

Sulčiaspaudė Ceado „ES500“

  • Naujiena
Specifikacija Apie produktą

Specifikacija

Video

Apie produktą

Funkcionalesnė ir tylesnė nei bet kada anksčiau. Kiekvienas šios sulčiaspaudės komponentas sukurtas specialiai šviežioms sultims iš vaisių ir daržovių išgauti su automatiniu minkštimo išmetimu.

KOMPAKTIŠKESNĖ IR LENGVESNĖ

Praktiškas sulčiaspaudės dizainas idealiai tinka vidutinio dydžio sulčių barams, kuriuose per dieną suvartojama iki 10 kg vaisių.

PRAKTIŠKAS ANGOS DYDIS

Į 75 mm skersmens padavimo lataką telpa visas obuolys – jo nereikia pjaustyti ar lupti.

MINKŠTIMO SULAIKYMAS

Dėl „Ceado“ genialaus sulčiaspaudės komponento „Pulp Retainer“ išspaustos sultys yra skaidresnės ir ryškesnės, taigi ir geresnio skonio.

SAUGUMAS

Ši sulčiaspaudė pasižymi didesniu saugumu dėka blokavimo sistemos: nuleidus apsauginį metalinį „užraktą“ sustabdomos visos judančios mechanizmo dalys.

TYLI SISTEMA

Nauja medžiaga ir variklio dangčio konstrukcija užtikrina neįtikėtinai tylų veikimą ir malonią aplinką tiek klientams, tiek sulčiaspaudę naudojantiems darbuotojams.

LENGVA PRIEŽIŪRA

Sulčiaspaudės kompnentų plovimas lengvas ir greitas, nes indas su magnetiniu fiksatoriumi ir dalys, kurios liečiasi su maistu, yra paprastai išimamos ir pakeičiamos – tam nereikia jokio įrankio.

*****

Apie „Ceado“ 

„Ceado“ yra italų restoraninės ir barų įrangos gamintoja, savo produktus siūlanti su keletu prekių ženklų. „Ceado coffee“ – tai rinkoje pirmaujantys aukštos kokybės kavos malūnėliai (tiek atskirai užsakomi, tiek vienetiniai), „Ceado barcult“ – barų įranga, tinkanti bet kokiems profesionalų poreikiams. Taip pat du nauji prekės ženklai: „Leon“ – tai kavamalės, skirtos tik profesionalams, ir „Lifestyle“ – produktai, pritaikyti įvairiems gyvenimo stiliams, įskaitant „Life“ – dizainerių sukurtą malūnėlį kavos mėgėjams. Būtina paminėti, jog visi prietaisai yra rankų darbo ir pagaminti Venecijoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Sulčiaspaudė Ceado „ES500“”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą