Šventiniai pasiūlymai iki -50%

Valymo rinkinys Philips „CA6706/10“

(2)
Specifikacijos Apie produktą
39.99
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

GamintojasPhilips
Kilmės šalisŠveicarija
EAN8710103825159
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Tam, kad kavos aparatas gamintų kokybišką kavą, reikia reguliarios kavos aparato priežiūros. Espresso kavos aparatų priežiūros rinkinys Philips „CA6706/10“ užtikrins, kad visos pagrindinės kavos aparato funkcijos veiktų nepriekaištingai.

Į rinkinį įeina du „Brita Intenza +“ vandens filtrai, 2 nukalkinimo skysčio buteliai, kavos aliejaus šalinimo tabletės ir tepaliukas kavos virimo blokui.

VANDENS FILTRAS „BRITA INTENZA +“

Vandens filtras sukurtas Philips kavos aparatams. Jo naudojimas užtikrina šviežio ir gryno vandens tiekimą bei apsaugą nuo kalkių nuosėdų. Vanduo šviežiai filtruojamas kiekvienam kavos puodeliui. Vandens filtras yra statomas į kavos aparato vandens talpą bei keičiamas kas 2 mėnesius. Tikslesnės informacijos ieškokite kavos aparato vartotojo vadove.

NUKALKINIMO SKYSTIS

Reguliarus kavos aparato nukalkinimas yra itin svarbus, kad aparatas nenustotų stebinti puikios kavos ruošimu. Šis nukalkinimo skystis pašalina kalkes ir apsaugo nuo korozijos, tad mylimas kavos aparatas liks apsaugotas bei tarnaus ilgiau. Norėdami veiksmingai nukalkinti, darykite tai tuomet, kai prašo aparatas arba po 250 puodelių, atsižvelgiant į vandens kietumą.

KAVOS ALIEJAUS ŠALINIMO PRIEMONĖ

Saeco kavos aliejaus šalinimo tabletės pašalina visus kavos aparato viduje susikaupusius riebalus. Tai užtikrina, kad kiekvienas kavos puodelis būtų tobulo skonio bei aromato. Rekomenduojama naudoti kartą į mėnesį.

VIRIMO BLOKO TEPALIUKAS

Saeco tepaliukas, skirtas kavos virimo blokui, užtikrins, kad judančios kavos aparato dalys judėtų sklandžiai. Šis tepaliukas yra saugus naudoti.

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Palikti atsiliepimą
Atsiliepimai (2)
4.0
  1. Laura Paznėkienė

    Gaila, kad prie aprašymo nėra parašyta, kokio tipo aparatui yra skirti filtrai. Per klaidą užsakiau ne tuos ir 2 filtrai nuėjo veltui, nes netinka. Visa kita gerai.

  2. Sergiejus Marunovas

    Aukšta klasė👍👍👍