TOP kavos pasiūlymas
Jura

Vandens filtras JURA Claris Pro Smart+

Kiekis
35,99 
Turime centriniame sandėlyje (prekę galite įsigyti internetu).

Pristatysime per 1 - 3 darbo dienas *96 % užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Vandens filtras JURA Claris Pro Smart+
Vandens filtras JURA Claris Pro Smart+
Turime sandėlyje
35,99 

Apie JURA Claris Pro Smart Plus (25055)

Sumanus vandens filtras + kai kas ypatingo.

Net 98 % jūsų kavos sudaro vanduo, tad savaime suprantama, kad aukšta vandens kokybė yra būtina išties puikios kavos sąlyga. JURA tai puikiai žino, todėl sukūrė „Claris Pro Smart+“ – vandens filtrą, rinkoje sukėlusį tikrą revoliuciją. Pažangi vandens filtravimo technologija užtikrina nepriekaištingą kavos aparato, ir ypač jo vandens talpos, švarą. Naudodami „Claris Smart+“, mėgausitės geresne kavos ruošimo sistemos apsauga, didesniu saugumu, ilgesniu kavos aparato tarnavimo laiku ir, be abejo, tobulu kavos skoniu.

UŽTIKRINKITE NEPRIEKAIŠTINGĄ HIGIENĄ IR ŠVARĄ

„Claris Smart+“ veikimas pagrįstas dar labiau ištobulintu į viršų nukreipto vandens srauto principu, kurio dėka išfiltruojamas būtent toks vandens kiekis, kokio reikia ruošiamai kavai. Smalsu, kas yra tas ypatingasis komponentas?.. Tai – filtravimo kapsulė su natūralios kilmės veikliosiomis medžiagomis. Švelniai tekėdamas per kapsulę, vanduo ją stabilizuoja. Rezultatas – kur kas mažiau kalkių nuosėdų ir maksimali vandens talpos švara.

TINKA VISŲ TIPŲ VANDENTIEKIO VANDENIUI

Inovatyvios formulės dėka, šios vandens filtravimo kasetės puikiai tiks bet kokio tipo vandentiekio vandeniui, tad nesvarbu, kuriame pasaulio kampelyje gyvenate. Itin veiksmingos granulės užtikrina optimalų kalcio karbonato lygį (net jei vanduo itin minkštas) ir efektyviau nei bet kada anksčiau iš vandens pašalina kenksmingas, kavos skonį neigiamai veikiančias medžiagas, pavyzdžiui, chlorą. Kavos ruošimui naudojamas vanduo išsaugo naudingus mineralus bei fluoridus, tad galite mėgautis nepriekaištingu skoniu. Kalcio karbonato lygio stabilizavimas ir veiksmingas vandens filtravimas ruošiant kavą – tai kelias į maksimalią švarą ir nepaprastai viliojančio aromato gėrimus. 

AUTOMATINIS FILTRO ATPAŽINIMAS

Vandens filtrą ir kavos aparatą jungia moderni RFID technologija. JURA kavos aparatai su išmaniąja I.W.S.® vandens sistema atpažįsta įstatytą filtrą ir automatiškai aktyvuoja filtravimo režimą. Artėjant laikui pakeisti filtrą, aparatas pats apie tai praneša naudotojui, o jei filtras laiku pakeičiamas nėra, aktyvuojamas kalkių šalinimo režimas. Visus aparatus reikia reguliariai nukalkinti: kalkių šalinimo programą aparatuose su išmaniąja sistema įmanoma paleisti tik išėmus vandens filtrą, tad išvengiama nesusipratimų ir žmogiškųjų klaidų.

FILTRO PAJĖGUMAS 

„Claris“ vandens filtrai užtikrina aukščiausią vandens kokybę ir padeda paruošti nepaprastai gardžią kavą. Filtravimo kasetės pajėgumas priklauso nuo naudojamo vandens kietumo: 

– 1–10° dH: iki 300 l

– 11–12° dH: iki 240 l

– 13–15° dH: iki 180 l

– 16–20° dH: iki 120 l

– 21–25° dH: iki 95 l

– 26–30° dH: iki 80 l

SUDERINAMI MODELIAI

– GIGA X3G2 (EA)

– GIGA X8G2 (EA)

– WE6

– WE8 (2016)

– WE8 (2019)

– X10

– X6

– X6 (EA)

– X8 (EA) 

Specifikacija

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

JURA Claris Pro Smart Plus (25055) atsiliepimai

0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Vandens filtras JURA Claris Pro Smart+”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą