Tik 72 h pasiūlymas! 
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

Tik 72 h pasiūlymas! 
1+1 CAPRISSIMO ir CAPRISETTE 1 kg kavos pupelėms! Ieškok čia.

Vandens filtras JURA „Claris Smart Mini“

Specifikacija Apie produktą
Kiekis
13,99 

Pristatysime per 1-3 darbo dienas *95% užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Specifikacija

Apie produktą

Kavą sudaro 98% vandens, todėl norint išgauti nepriekaištingą kavos skonį, labai svarbu naudoti aukščiausios kokybės vandenį. JURA „Claris Smart“ filtrai išreiškia visiškai naują požiūrį į vandens filtravimą. Pirmą kartą naudojama RFID (radijo dažnių atpažinimo) technologija leidžia kavos aparatui pačiam nuolat tikrinti filtro būklę. Jis aptinka naujai įdėtą filtrą ir automatiškai įjungia atitinkamą režimą. Nuolat rinkdamas informaciją apie filtro naudojimą jis gali įspėti naudotoją, kai filtrą reikia pakeisti. Tai ne tik palengvina filtro naudojimą, bet ir užtikrina optimaliausią jo veikimą.

TINKA VISŲ RŪŠIŲ VANDENTIEKIO VANDENIUI

„Claris Smart“ filtrai veikia pagal profesionalaus į viršų nukreiptos srovės filtravimo principą ir išvalo tiksliai tiek vandens, kiek reikia norimam kavos gėrimui paruošti. Pažangios sudėties filtro kasetės idealiai tinka bet kokiam vandentiekio vandeniui filtruoti visame pasaulyje. Filtre naudojamos modifikuotos granulės optimaliai pašalina kalkių nuosėdas (net kai vanduo nėra kietas), be to, efektyviau nei kiti filtrai sumažina visų kenksmingų medžiagų koncentraciją. Tuo pačiu vandenyje išsaugomos visos mineralinės medžiagos ir fluoridai, padedantys atsiskleisti kavos skoniui. Optimalus kalkių nuosėdų šalinimas ir efektyvus kenksmingų medžiagų filtravimas visuomet užtikrina geriausią vandens kokybę, leidžiančią išgauti nepriekaištingą kavos skonį. 

TÜV STANDARTUS ATITINKANTI ŠVARA

Nepriklausoma tarptautinė organizacija „TÜV Rheinland“ patvirtino, kad pagal jos taikomus griežtus kriterijus JURA kavos aparatai yra laikomi itin higieniškais. Tai reiškia, kad JURA priežiūrai skirti gaminiai, kurių efektyvumą užtikrina susijusios elektroninės programos, palaiko optimalią, TÜV standartus atitinkančią JURA kavos aparatų higieną bei švarą.

„Claris Smart“ filtrai tinka JURA kavos aparatų modeliams:

– ENA 8

Dažniausiai užduodami klausimai

Prieš pusantro mėnesio įsigijau „JURA ENA 8“ kavos aparatą, tačiau ekranėlyje jau rodomas pranešimas apie poreikį pakeisti filtrą. Ar gali būti, kad pirmasis filtras jau nėra tinkamas naudojimui? Priežiūros instrukcijose rašoma, kad „Claris“ filtras tinka bet kokio tipo vandeniui (naudojamės vietiniu miesto vandentiekiu).

Pirmiausia svarbu tinkamai nustatyti vandens kietumą. Tai turėtumėte atlikti pasinaudojus vandens testu, esančiu komplektacijoje. Jei nustatymuose nurodėte vandens kietumą teisingai, tuomet kavos aparatas tinkamai apskaičiuoja kada filtrą reikia pakeisti nauju. Priklausomai nuo vandens kietumo, kavos aparatas praneš, jog reikia keisti filtrą po 50-80 litrų vandens ( įskaitant ir praskalavimui naudojamą vandenį).

Ar šis atsakymas naudingas? 1 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
5.00
10 atsiliepimas(ai)
100%
0%
0%
0%
0%

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą