Šventiniai pasiūlymai iki -50%

Vandens filtras JURA „Claris Smart Mini“

Specifikacijos Apie produktą
10.99
  • Pristatysime per 1 darbo dieną

Specifikacijos

Svoris0.1 kg
TipasFiltras
GamintojasJURA
Vienetai pakuotėje1
Kilmės šalisŠveicarija
EAN7610917241026
Svoris100 g
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Kavą sudaro 98% vandens, todėl norint išgauti nepriekaištingą kavos skonį, labai svarbu naudoti aukščiausios kokybės vandenį. JURA „Claris Smart“ filtrai išreiškia visiškai naują požiūrį į vandens filtravimą. Pirmą kartą naudojama RFID (radijo dažnių atpažinimo) technologija leidžia kavos aparatui pačiam nuolat tikrinti filtro būklę. Jis aptinka naujai įdėtą filtrą ir automatiškai įjungia atitinkamą režimą. Nuolat rinkdamas informaciją apie filtro naudojimą jis gali įspėti naudotoją, kai filtrą reikia pakeisti. Tai ne tik palengvina filtro naudojimą, bet ir užtikrina optimaliausią jo veikimą.

TINKA VISŲ RŪŠIŲ VANDENTIEKIO VANDENIUI

„Claris Smart“ filtrai veikia pagal profesionalaus į viršų nukreiptos srovės filtravimo principą ir išvalo tiksliai tiek vandens, kiek reikia norimam kavos gėrimui paruošti. Pažangios sudėties filtro kasetės idealiai tinka bet kokiam vandentiekio vandeniui filtruoti visame pasaulyje. Filtre naudojamos modifikuotos granulės optimaliai pašalina kalkių nuosėdas (net kai vanduo nėra kietas), be to, efektyviau nei kiti filtrai sumažina visų kenksmingų medžiagų koncentraciją. Tuo pačiu vandenyje išsaugomos visos mineralinės medžiagos ir fluoridai, padedantys atsiskleisti kavos skoniui. Optimalus kalkių nuosėdų šalinimas ir efektyvus kenksmingų medžiagų filtravimas visuomet užtikrina geriausią vandens kokybę, leidžiančią išgauti nepriekaištingą kavos skonį. 

TÜV STANDARTUS ATITINKANTI ŠVARA

Nepriklausoma tarptautinė organizacija „TÜV Rheinland“ patvirtino, kad pagal jos taikomus griežtus kriterijus JURA kavos aparatai yra laikomi itin higieniškais. Tai reiškia, kad JURA priežiūrai skirti gaminiai, kurių efektyvumą užtikrina susijusios elektroninės programos, palaiko optimalią, TÜV standartus atitinkančią JURA kavos aparatų higieną bei švarą.

„Claris Smart“ filtrai tinka JURA kavos aparatų modeliams:

– ENA 8

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą